PGE Narodowy

Artykuły - PGE Narodowy (40)

Filmy - PGE Narodowy (6)

 • Prezes spółki PL.2012+ Włodzimierz Dola: Mamy długofalowy plan wykorzystania Stadionu Narodowego. Wideo

  Przyszły rok będzie zupełnie inny niż obecny 2020. Wtedy na PGE Stadionie Narodowym rozgrywane będą wszystkie mecze eliminacji do mistrzostw świata w 2022 roku. Umowa z dostawcą murawy na dwa wydarzenia w tym roku będzie dla nas testem i da odpowiedź w jakim kierunku mamy podążać w kontekście kolejnych ważnych umów - mówi prezes operatora PGE Stadionu Narodowego w Warszawie spółki PL.2012+ Włodzimierz Dola.
 • Ruszył przetarg na dostawcę murawy na PGE Stadionie Narodowym. Wideo

  Operator PGE Stadionu Narodowego, spółka PL.2012+ ogłosiła przetarg na dostawcę murawy na dwa organizowane w tym roku mecze piłki nożnej w Warszawie. Oferta dotyczy finału Totolotek Pucharu Polski, który odbędzie się 2 maja oraz meczu towarzyskiego Polska - Rosja 2 czerwca. Firmy, które są zainteresowane rozłożeniem murawy na te dwa wydarzenia mają czas na zgłoszenie swoich kandydatur do 12 lutego - mówi prezes spółki PL.2012+ Włodzimierz Dola.
 • Sekretarz generalny PZPN: Wierzymy, że trawa będzie taka jak ma być. Wideo

  Wkrótce odbędzie się przetarg na dostawcę murawy na PGE Narodowym, ale nie będziemy mieli wpływu na to która firma zwycięży ten przetarg. Mam nadzieję, że sytuacje ze złym stanem murawy z ostatnich meczów eliminacyjnych do mistrzostw Europy się nie powtórzą, Jestem przekonany, że stadion sobie z tym poradzi i trawa będzie taka jak ma być - mówi sekretarz generalny PZPN Maciej Sawicki
 • Sekretarz generalny PZPN: Najważniejsze mecze reprezentacji zagramy w Warszawie, towarzyskie w innych miastach. Wideo

  Naszą strategią jest rozgrywanie meczów eliminacyjnych do mistrzostw świata i mistrzostw Europy na PGE Narodowym w Warszawie. Tego obiektu zazdrości nam wiele federacji i innych piłkarskich reprezentacji w całej Europie dlatego nasz wybór jest oczywisty. Jeśli chodzi o mecze towarzyskie oraz w Lidze Narodów to będziemy je rozgrywać w większości na pozostałych dużych obiektach w naszym kraju - mówi sekretarz generalny PZPN Maciej Sawicki.