PFR

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
PREMFOOD (Spółka NewConnect) ,

Artykuły - PFR (14)

Filmy - PFR (7)

 • Solidarni Zwyciężymy: Za moim zespołem skoczę w ogień

  - Tak dla nas, jak i przedsiębiorców – to była walka o przetrwanie. Przeżyliśmy bardzo trudny moment. Myślałam, że to się wszystko nie uda – mówi w rozmowie z Interią Katarzyna Burkowska - szefowa Biura Usług Księgowych Optima KJ w Pszczynie, wyróżniona w konkursie „Solidarni Zwyciężymy”, zorganizowanego przez PFR i Fundację PFR.
 • Tarcza finansowa PFR: na jaką pomoc mogą liczyć przedsiębiorcy?

  Z Tarczy Finansowej PFR dla mikro oraz MŚP skorzystało 118 tys. firm, zatrudniających 1,2 mln pracowników. Do 15 maja za pośrednictwem banków wypłacono 24,8 mld zł. Głównym celem Tarczy Finansowej PFR jest udostępnienie finansowania na preferencyjnych warunkach, w znacznej mierze bezzwrotnego, w celu zapewnienia płynności i stabilności finansowej.
 • PPK będą sukcesem czy porażką?

  Polski Fundusz Rozwoju podał pierwsze dane dotyczące zainteresowania Pracowniczymi Planami Kapitałowymi. Są optymistyczne, ale to wcale nie musi oznaczać, że ich wprowadzenie będzie istotne dla systemu emerytalnego. Obecnie do PPK przystępują największe przedsiębiorstwa, zatrudniające ponad 500 pracowników. Na ocenę tego procesu trzeba poczekać do stycznia, gdy będzie wiadomo jaki jest poziom uczestnictwa, a więc jak ten program emerytalny jest odbierany przez pracowników.
 • Projektanci Innowacji PFR. Borys: Chcemy, by był to długoterminowy projekt

  - Mamy wielki potencjał. Jesteśmy piątym krajem w Europie pod względem liczby inżynierów i naukowców, a to jest 7 proc. wszystkich inżynierów i naukowców w UE. Jednocześnie liczba patentów zarejestrowanych w Polsce wynosi 500, a przy niewiele większej liczbie naukowców w Niemczech jest to 26 tys., a np. w Hiszpanii 1700 – mówi Interii prezes PFR Paweł Borys. Również z tego powoduje startuje II edycja projektu Projektanci Innowacji, którą PFR realizuje wspólnie z Google.