Biznes - peugeot

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Peugeot (producent samochodów) ,

Artykuły - Peugeot (17)

 • Powstaje nowy światowy gigant motoryzacyjny

  Powstaje nowy światowy gigant motoryzacyjny

  Francuski koncern PSA Peugeot-Citroen potwierdził oficjalnie, że zamierza przejąć kontrolę nad japońskim Mitsubishi Motors Corp.
 • Zwiększamy produkcję bo... kryzys

  Zwiększamy produkcję bo... kryzys

  Fabryka firmy PSA Peugeot Citroën Slovakia w Trnawie od czerwca zwiększy produkcję. W kryzysie? Tak, w kryzysie - wzrósł bowiem popyt (na Słowacji i w innych krajach Europy) na małe pojazdy produkowane w Trnawie.
 • Słowacy mieli doskonały pomysł

  Słowacy mieli doskonały pomysł

  Program premii na nowe auto za oddanie starego na złom jest na Słowacji ogromnym sukcesem. Rynek jest już wykupiony, chociaż w końcu ubiegłego roku było tam dramatycznie a jeszcze w lutym spadek rejestracji nowych pojazdów był dwucyfrowy (12,78 proc.). Wszystko odmieniło się w marcu i kwietniu. Na złom oddano 42 tys. samochodów.
 • Renault i Peugeot-Citroen 6 mld po równo

  Francuski rząd planuje przedstawić w poniedziałek plan ratunkowy dla przemysłu motoryzacyjnego, zakładający przeznaczenie 6 miliardów euro na pożyczki dla Renault i Peugeot-Citroen - informują media.
 • Praca i pieniądze dla Polaków?

  Polska będzie rywalizować z innymi państwami Europy Środkowej o wartą 300 mln euro fabrykę najnowszych silników małolitrażowych francuskiego koncernu Peugeot-Citroën (PSA).
 • Peugeot zbuduje fabrykę w Rosji

  Peugeot Citroen (razem tworzą koncern PSA) ogłosił światu plan budowy w Rosji nowej fabryki samochodów. W ten sposób Francuzi chcą dostosować się do zwiększonego popytu w kraju, w którym gospodarka szybko rośnie i rynek motoryzacyjny jest coraz większy.
 • Megaprzetarg zasypany protestami

  Megaprzetarg zasypany protestami

  Ford, Fiat i Peugeot nie zgadzają się z warunkami konkursu na zakup 5,2 tys. aut. Rekordowe zamówienie na dostawę samochodów w Polsce już wzbudza emocje. Policja chce kupić w przetargu ponad 5,2 tys. pojazdów (oznakowanych i nieoznakowanych).
 • AC: Dziwne praktyki PZU

  AC: Dziwne praktyki PZU

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) rozpoczął postępowanie antymonopolowe w sprawie praktyk PZU, dotyczących zasad wypłaty odszkodowania AC - poinformował Urząd w komunikacie.
 • Nowa fabryka samochodów PSA na Słowacji

  Polska przegrała rywalizację o inwestycję PSA Peugeot Citroen. Koncern zdecydował, że nowa fabryka małych samochodów powstanie na Słowacji w mieście Trnava. Inwestycja ma kosztować 700 mln euro. Fabryka od 2006 roku ma produkować 300 000 samochodów rocznie.