InteriaTV - peugeot

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Peugeot (producent samochodów) ,

Filmy - Peugeot (7)

 • Joanna Jóźwik w niecodziennym wywiadzie...

  Nie od dziś wiadomo, że zawodowy sportowiec większość życia spędza w podróży. Ciągłe przemieszczanie się samochodem, bądź samolotem pomiędzy miastami, w których organizowane są zawody może być bardzo męczące. W takich chwilach to co liczy się najbardziej to komfort. Naturalnym środowiskiem dla Joanny Jóźwik, poza bieżnią, jest Peugeot 2008, w którym lekkoatletka spędza wiele godzin każdego tygodnia. Samochód okazał się też na tyle przestronny, że mógł posłużyć nam jako studio nagrań i to właśnie w nim Filip Nowobilski przeprowadził wywiad z polską sportsmenką. Rozmowa dotyczyła kulisów kariery gwiazdy lekkoatletyki.
 • Peugeot 508

  Oto "508" - samochód, z którym Peugeot wiąże spore nadzieje. Ma on wypełnić lukę po dwóch autach - popularnych sedanie i kombi klasy średniej (407) oraz limuzynie klasy wyższej (607).
 • Peugeot RCZ

  Oto peugeot RCZ, czyli francuski konkurent audi TT. Które auto podoba ci się bardziej?
 • Paryż 2010: Peugeot 508

  Nowa limuzyna Peugeota, z wnętrzem projektowanym przez Polaka (Adama Bazydło), została oficjalnie przedstawiona światu podczas salonu Paris Motor Show 2010. "508-ka", bo o niej mowa, zadebiutowała zarówno jako sedan, jak i kombi.
 • Peugeot 5008

  Peugeot wprowadzi wkrótce do sprzedaży model o nazwie 5008. Wraz z premierą tego auta francuski producent reaktywuje serię 5. Tak oznaczane samochody mocno zapisały się w historii Peugeota.
 • Rodzinny peugeot

  Peugeot 5008 to rodzinny samochód, który w Polsce oferowany będzie od lutego przyszłego roku zarówno w wersji pięcio-, jak i siedmiosobowej.
 • Peugeot 5008 w szkole jazdy

  Zobacz jak spisuje się na specjalnym torze austriackiej szkoły jazdy najnowszy model peugeota o nazwie 5008. Samochód ten zbudowany został na tej samej platformie co citroen C4 picasso.