Peugeot 307

Artykuły - Peugeot 307 (31)

 • Tomasz Kuchar wygrał 48. Rajd Barbórka 2010

  Tomasz Kuchar (Peugeot 307 WRC) po raz piąty w karierze wygrał w Warszawie 48. Rajd Barbórka 2010, który tradycyjnie kończy sezon, choć wyniki imprezy nie są zaliczane do klasyfikacji generalnej mistrzostw Polski.
 • Barbórka 2010. Zdjęcia

  Tomasz Kuchar (Peugeot 307 WRC) po raz piąty w karierze wygrał w Warszawie 48. Rajd Barbórka 2010, który tradycyjnie kończy sezon, choć wyniki imprezy nie są zaliczane do klasyfikacji generalnej mistrzostw Polski.
 • Rewelacyjna jazda Kubicy w Rallye du Var

  Rewelacyjna jazda Kubicy w Rallye du Var

  Kierowca teamu Formuły 1 Renault Robert Kubica (renault clio S1600) zajął czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej Rallye du Var, ostatniej w sezonie 2010 rundzie asfaltowych, rajdowych mistrzostw Francji. Zwyciężył Cedric Robert (peugeot 307 WRC).
 • Kubica pogromcą także WRC

  Kubica pogromcą także WRC

  Robert Kubica (renault clio S1600) zajął czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej Rallye du Var, ostatniej w sezonie 2010 rundzie asfaltowych, rajdowych mistrzostw Francji. Zwyciężył Cedric Robert (peugeot 307 WRC).
 • Rallye do Var: Kubica piąty po drugim dniu

  Kierowca teamu Formuły 1 Renault Robert Kubica (Renault Clio S1600) jest piąty w klasyfikacji generalnej po drugim dniu Rallye do Var, ostatniej w sezonie 2010 rundzie asfaltowych, rajdowych mistrzostw Francji. Prowadzi Cedric Robert (Peugeot 307 WRC).
 • Kubica szósty po pierwszym dniu Rallye do Var

  Kubica szósty po pierwszym dniu Rallye do Var

  Kierowca teamu Formuły 1 Renault Robert Kubica (Renault Clio S1600) jest szósty w klasyfikacji generalnej po pierwszym dniu Rallye do Var, ostatniej w sezonie 2010 rundy asfaltowych, rajdowych mistrzostw Francji. Liderem jest Cedric Robert (Peugeot 307 WRC).
 • Kuchar po raz czwarty

  Kuchar po raz czwarty

  Tomasz Kuchar jadący Peugeotem 307 WRC wygrał w sobotę w Warszawie 47. edycję Rajdu Barbórki.
 • Rajd Barbórka: Kuchar prowadzi po trzech odcinkach

  Tomasz Kuchar (Peugeot 307 WRC) prowadzi w 47. Rajdzie Barbórka po rozegraniu trzech odcinków specjalnych. Wyniki warszawskiej imprezy nie są zaliczane do klasyfikacji generalnej mistrzostw kraju.
 • Leszek! Nie jesteś winny!

  Leszek! Nie jesteś winny!

  W sobotę na przedmieściach stolicy Czech doszło do tragedii. Podczas Praskiego Rallysprintu na jednym z odcinków specjalnych peugeot 307 WRC załogi Leszek Kuzaj - Craig Parry tuż po starcie wypadł z trasy i uderzył w grupę kibiców. Niestety. Dwie osoby zginęły.
 • Śmierć na rajdzie. Wypadek Kuzaja

  Śmierć na rajdzie. Wypadek Kuzaja

  Dwóch kibiców zginęło podczas 14. Rajdu Praskiego, gdy prowadzony przez Leszka Kuzaja peugeot 307 WRC wypadł na pierwszym odcinku specjalnym Reporyje - Cementarna z trasy i wjechał w stojącą w niedozwolonym miejscu grupę osób.