Peugeot 206

Artykuły - Peugeot 206 (233)

 • Wasyliew wygrał i odebrał samochód

  Ukrainiec Maksym Wasyliew z Doniecka wygrał 54. Międzynarodowy Wyścig Kolarski Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej im. płk. Wasyla Skopenki i odebrał główną nagrodę - samochód osobowy peugeot 206 plus.
 • Peugeot 206+!

  Peugeot 206+!

  Są samochody, które lepiej niż inne znoszą próbę czasu, i którym nie szkodzi nawet wprowadzenie na rynek ich następcy.
 • Peugeot 207 epure

  Peugeot 207 epure

  Peugeot 206 CC był jednym z pierwszych samochodów nowej klasy coupe-cabrio. Pojazdy te charakteryzują się sztywnym, metalowym dachem, który można całkowicie automatycznie złożyć.
 • Testujemy używane: Peugeot 206

  Testujemy używane: Peugeot 206

  Gdyby wszystkie samochody sprzedawały się tak dobrze jak ten, to o finansowych kłopotach branży motoryzacyjnej nikt by zapewne nie słyszał. Mały, przeciętnie wykonany i stosunkowo drogi pojazd z miejsca stał się rynkowym hitem.
 • Zobaczyć rajd i... nie zginąć

  Zobaczyć rajd i... nie zginąć

  Wczoraj na Rajdzie Strzelińskim doszło do tragedii. Rozpędzony Peugeot 206 wypadł z drogi i przejechał po skarpie, z której rywalizację obserwowała trójka młodych ludzi.
 • Hołek najszybszy na Karowej, ale...

  Hołek najszybszy na Karowej, ale...

  Leszek Kuzaj (Subaru Impreza) wygrał w sobotę 43. Rajd Barbórki, imprezę kończącą tradycyjnie krajowy sezon sportów samochodowych. Ostatni odcinek rajdu - Kryterium Asów na ulicy Karowej w Warszawie wygrał zdecydowanie Krzysztof Hołowczyc jadący najmocniejszym autem w stawce - Peugeotem 206 WRC!
 • Dwa Peugeoty Super 1600 w Polsce!

  Dwa Peugeoty Super 1600 w Polsce!

  W tym sezonie kibice rajdowi zobaczą na krajowych trasach aż dwa Peugeoty 206 Super 1600. Samochody zbudowane zostały w Peugeot Sport w Paryżu.
 • Dwa Peugeoty Super 1600 w Polsce!

  Dwa Peugeoty Super 1600 w Polsce!

  Peugeot Polska od siedmiu lat czynnie uczestniczy w sporcie samochodowym i to na wszystkich szczeblach rywalizacji: począwszy od Peugeot 206 WRC i Super 1600, poprzez Rajdowy Puchar Peugeot 206, udział samochodów, szczególnie modeli 106 Rallye i 206 XS, w Pucharze PZM po Rajd Młodych - imprezę, która jest wprowadzeniem do wyczynu.
 • 206 - brytyjski milioner

  206 - brytyjski milioner

  Peugeot 206 produkowany w brytyjskiej fabryce grupy PSA (Peugeot/Citroen) w Ryton niedaleko Coventry doczekał się swojego milionowego egzemplarza. Jubileuszowy model opuścił linię produkcyjną tych zakładów 18 lutego.
 • Ulubione 206

  Ulubione 206

  Brytyjska firma JATO, zajmująca się analizą rynku motoryzacyjnego, poinformowała, że najlepiej sprzedającym się w Europie modelem samochodu jest nadal Peugeot 206, a w październiku drugie miejsce przypadło Renault Clio, dzięki bardzo dobrym wynikom sprzedaży we Francji, Wielkiej Brytanii i we Włoszech.