peugeot

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Peugeot (producent samochodów) ,

Artykuły - Peugeot (756)

 • Tomasz Kuchar wygrał 48. Rajd Barbórka 2010

  Tomasz Kuchar (Peugeot 307 WRC) po raz piąty w karierze wygrał w Warszawie 48. Rajd Barbórka 2010, który tradycyjnie kończy sezon, choć wyniki imprezy nie są zaliczane do klasyfikacji generalnej mistrzostw Polski.
 • Barbórka 2010. Zdjęcia

  Tomasz Kuchar (Peugeot 307 WRC) po raz piąty w karierze wygrał w Warszawie 48. Rajd Barbórka 2010, który tradycyjnie kończy sezon, choć wyniki imprezy nie są zaliczane do klasyfikacji generalnej mistrzostw Polski.
 • Kubica wjechał w pole

  Kubica wjechał w pole

  Robert Kubica z pilotem Jakubem Gerberem jadący Renault Clio S1600 zajęli trzecie miejsce we włoskim rajdzie Trofeo Maremma, ostatniej rundzie cyklu IRC Trophy 2010. Wygrał Włoch Andrea Cortinovis (Peugeot 207 S2000).
 • Rajd Antibes Cote d'Azur: Świetny finisz Kubicy

  Rajd Antibes Cote d'Azur: Świetny finisz Kubicy

  Robert Kubica jadący Renault Clio R3 wygrał w niedzielę dwa ostatnie odcinki specjalne rajdu Antibes Cote d'Azur, przedostatniej rundy mistrzostw Europy, i zajął w klasyfikacji generalnej trzecie miejsce. Triumfował Włoch Luca Betti (Peugeot 207 S2000).
 • Rewelacyjna jazda Kubicy

  Rewelacyjna jazda Kubicy

  Robert Kubica jadący renault clio S1600 wygrał w niedzielę dwa ostatnie odcinki specjalne rajdu Antibes Cote d'Azur, przedostatniej rundy mistrzostw Europy, i zajął w klasyfikacji generalnej trzecie miejsce.
 • 207, impreza i fabia

  Trzykrotny mistrz Polski Bryan Bouffier (Peugeot 207 S2000) wygrał 20. Rajd Dolnośląski, ósmą, ostatnią w sezonie rundę mistrzostw kraju.
 • Rajd Dolnośląski: Zwycięstwo Bouffiera

  Trzykrotny mistrz Polski Bryan Bouffier (Peugeot 207 S2000) wygrał 20. Rajd Dolnośląski, ósmą, ostatnią w sezonie rundę mistrzostw kraju. Kajetan Kajetanowicz (Subaru Impreza), który tytuł zapewnił sobie już wcześniej, był drugi ze stratą 20,6 s.
 • Rajd Dolnośląski: Bouffier liderem po pierwszym dniu

  Trzykrotny mistrz Polski Francuz Bryan Bouffier (Peugeot 207 S2000) jest po pierwszym dniu liderem 20. Rajdu Dolnośląskiego, ósmej, ostatniej w sezonie 2010 rundy mistrzostw kraju.
 • Fiat lepszy od toyoty i mazdy

  Fiat lepszy od toyoty i mazdy

  Chociaż początkowo model 307, który uzyskał tytuł Car of the Year 2002 wydawał się być trafieniem w dziesiątkę, ostatecznie okazał się dla Peugeota strzałem w kolano...
 • Bouffier wygrywa Grand National

  Bouffier wygrywa Grand National

  Trzykrotny rajdowy mistrz Polski Bryan Bouffier (Peugeot 207 S2000) wygrał rajd Grand National, szóstą rundę mistrzostw Francji i awansował w klasyfikacji generalnej na drugie miejsce.

Filmy - Peugeot (7)

 • Joanna Jóźwik w niecodziennym wywiadzie...

  Nie od dziś wiadomo, że zawodowy sportowiec większość życia spędza w podróży. Ciągłe przemieszczanie się samochodem, bądź samolotem pomiędzy miastami, w których organizowane są zawody może być bardzo męczące. W takich chwilach to co liczy się najbardziej to komfort. Naturalnym środowiskiem dla Joanny Jóźwik, poza bieżnią, jest Peugeot 2008, w którym lekkoatletka spędza wiele godzin każdego tygodnia. Samochód okazał się też na tyle przestronny, że mógł posłużyć nam jako studio nagrań i to właśnie w nim Filip Nowobilski przeprowadził wywiad z polską sportsmenką. Rozmowa dotyczyła kulisów kariery gwiazdy lekkoatletyki.
 • Peugeot 508

  Oto "508" - samochód, z którym Peugeot wiąże spore nadzieje. Ma on wypełnić lukę po dwóch autach - popularnych sedanie i kombi klasy średniej (407) oraz limuzynie klasy wyższej (607).
 • Peugeot RCZ

  Oto peugeot RCZ, czyli francuski konkurent audi TT. Które auto podoba ci się bardziej?
 • Paryż 2010: Peugeot 508

  Nowa limuzyna Peugeota, z wnętrzem projektowanym przez Polaka (Adama Bazydło), została oficjalnie przedstawiona światu podczas salonu Paris Motor Show 2010. "508-ka", bo o niej mowa, zadebiutowała zarówno jako sedan, jak i kombi.