Peugeot

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
peugeot ,

Artykuły - Peugeot (40)

 • Futurystyczny koncept Peugeota na premierę Gran Turismo Sport

  Futurystyczny koncept Peugeota na premierę Gran Turismo Sport

  Firma Peugeot zaprezentowała nową, bardziej rasową i sportową wersję konceptu L500 R HYbrid Vision stworzonego na setną rocznicę legendarnego wyścigu Indianapolis 500. Premiera modelu L750 R HYbrid Vision Gran Turismo odbędzie się przy okazji wprowadzenia do sprzedaży nowej gry wideo Gran Turismo Sport na PlayStation 4
 • Peugeot 308 - ofensywa zaawansowanych technologii

  Peugeot 308 - ofensywa zaawansowanych technologii

  Francuska marka otwiera kolejny rozdział w historii swojego najlepiej sprzedającego się modelu. Peugeot 308 został wyposażony w dotykowy ekran pojemnościowy, dostęp do internetu, a także bogate systemy wspomagania prowadzenia.
 • Związkowcy z Opla pytają: Co robi rząd, aby ochronić miejsca pracy?

  Związkowcy z Opla pytają: Co robi rząd, aby ochronić miejsca pracy?

  Związkowcy z gliwickiego Opla coraz bardziej zaniepokojeni - jak mówią - bezczynnością rządu w sprawie wielkiej fuzji na rynku motoryzacyjnym. Tydzień temu francuski koncern motoryzacyjny PSA Peugeot Citroen ogłosił, że chce kupić niemieckiego Opla. Cztery tysiące pracowników z Gliwic nie wie, co taka decyzja może oznaczać dla ich przyszłości. Dlatego planują wysłanie pisma do rządu w tej sprawie.
 • Ponad 2100 osób na bruk? Pracownicy w strachu!

  Ponad 2100 osób na bruk? Pracownicy w strachu!

  Blady strach padł na pracowników PSA. Francuskie radio podało, że w wyniku decyzji o wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej i spadku popytu na samochody napędzane silnikami wysokoprężnymi zarząd koncernu zdecydował o kolejnej redukcji zatrudnienia.
 • TomTom trafia do Peugeot i-Cockpit

  TomTom trafia do Peugeot i-Cockpit

  TomTom ogłosił współpracę z Peugeot, która dotyczy ulepszenia nowego Peugeot i-Cockpit, dzięki dostosowanemu do potrzeb użytkowników systemowi nawigacyjnemu - Mapom 3D oraz usłudze TomTom Traffic. Peugeot i-Cockpit został wyposażony w system multimedialny z 8-calowym ekranem dotykowym oraz 12-calowym wyświetlaczem umieszczonym na desce rozdzielczej.
 • Peugeot L500 R HYbrid - przyszłość wyścigów?

  Peugeot L500 R HYbrid - przyszłość wyścigów?

  Hybrydowy, koncepcyjny bolid z oszałamiającymi osiągami oraz niezwykłą stylistyką i projektem wnętrza.
 • Driveco Parasol - tu naładujesz swój pojazd elektryczny

  Driveco Parasol - tu naładujesz swój pojazd elektryczny

  Studio Peugeot Design Lab przedstawiło swoją wizję stacji zasilającej samochody elektryczne przyszłości - Driveco Parasol. Stacja zapewnia cień ładowanym samochodom, a ponadto działa w pełni autonomicznie.
 • Nowy i-Cockpit Peugeota

  Nowy i-Cockpit Peugeota

  Peugeot zaprezentował nowe wcielenie architektury wnętrza o nazwie i-Cockpit. Rozwiązanie, które trafiło m.in. do popularnych modeli 208 i 308, doczekało się właśnie drugiej odsłony.
 • Francuzi wracają do USA! Pokonają Volkswagena?

  Francuzi wracają do USA! Pokonają Volkswagena?

  To już pewne. Po latach nieobecności koncern PSA zamierza wrócić na amerykańską ziemię. Plany podboju USA ujawnił w czasie niedawnej konferencji prasowej sam prezes - Carlos Tavares.
 • Nowy pickup z Francji. Ambitne plany PSA

  Nowy pickup z Francji. Ambitne plany PSA

  Francuzi, do 2021 roku, chcą prześcignąć konkurencyjnych producentów pojazdów ze Starego Kontynentu. W tym celu koncern PSA ogłosił nowy plan rozwoju o wymownej nazwie "Push to Pass".

Filmy - Peugeot (7)

 • Maciej Zientarski znów testuje

  Rozpoczynamy publikację serii filmików, o tytule "Zientar z fotela pasażera". W tym odcinku Maciej Zientarski testuje peugeota 107.
 • Firmy zwalniają, UE płaci

  EuroparlTV: Komisja Europejska przeznaczy ponad 31 mln euro z Europejskiego Funduszu Dostosowania do Globalizacji na pomoc pracownikom zwolnionym w ostatnich latach przez europejskie koncerny - czy to z powodu kryzysu, czy to na skutek przenoszenia działalności poza terytorium UE. Pieniądze te przeznaczone zostaną na szkolenia oraz pomoc w znalezieniu nowej pracy lub zakładaniu własnej działalności. Czy to krok w dobrym kierunku? A może KE powinna raczej skoncentrować swoje wysiłki na ochronie istniejących miejsc pracy?
 • Oto, jak buduje się rajdówkę!

  Samochód powstał w ciągu tygodnia z 10 tysięcy części...
 • Tak wygląda peugeot 208

  Nie ma chyba na świecie osoby, która nie słyszałaby o peugeocie 205 GTI czy nie znała sylwetki modelu 206. Niemal każdy mały peugeot okazywał się prawdziwym rynkowym hitem. Czy równą popularnością cieszyć się będzie model 208?