Petr Czech

Artykuły - Petr Czech (144)

 • Petr Czech perkusistą w angielskim zespole rockowym

  Petr Czech perkusistą w angielskim zespole rockowym

  Słynny bramkarz Petr Czech, który piłkarską karierę zakończył rok temu, ma kolejny pomysł na pozasportowe życie. Czech zagrał na perkusji na nowym albumie brytyjskiego rockowego zespołu "Wills & The Willing".
 • Kolejny udany mecz Petra Czecha w bramce... hokejowej

  Kolejny udany mecz Petra Czecha w bramce... hokejowej

  Petr Czech po zakończeniu piłkarskiej kariery udanie radzi sobie także w bramce... hokejowej. Grający po raz drugi w barwach czwartoligowego zespołu Guildford Phoenix 37-letni Czech obronił 21 strzałów, walnie przyczyniając się do pokonania 6-4 drużyny Swindon Wildcats 2.
 • Petr Czech stanie w hokejowej bramce

  Petr Czech stanie w hokejowej bramce

  Petr Czech, który po zakończeniu piłkarskiej kariery w czerwcu został doradcą w Chelsea Londyn, stanie ponownie w bramce, ale tym razem... hokejowej. 37-letni Czech najprawdopodobniej w niedzielę zadebiutuje w angielskim, trzecioligowym zespole Guildford Phoenix.
 • Petr Czech złodziejem?

  Petr Czech złodziejem?

  Petr Czech, bramkarz Arsenalu, przyznał w rozmowie z czeskimi mediami, że choć już jako dziecko mocno stawiał na sport, nie zaniedbywał nauki, miał dobre oceny i starał się nie sprawiać problemów wychowawczych.
 • Petr Czech najlepszym piłkarzem Czech

  Petr Czech najlepszym piłkarzem Czech

  34-letni Petr Czech, bramkarz Arsenalu Londyn, po raz dziewiąty został wybrany najlepszym piłkarzem Czech. W plebiscycie głosy oddawali zawodnicy, trenerzy, przedstawiciele federacji i dziennikarze.
 • Petr Czech nie obronił w Arsenalu żadnego rzutu karnego

  Petr Czech nie obronił w Arsenalu żadnego rzutu karnego

  Czeski bramkarz Petr Czech od przejścia z Chelsea Londyn do lokalnego rywala Arsenalu latem 2015 r. nie obronił żadnego z dziewięciu rzutów karnych, a siedmiu w tym sezonie. Po raz ostatni udało mu się to w lidze w 2011 roku, ale wierzy, że karta się odwróci.
 • Petr Czech zakończył reprezentacyjną karierę

  Petr Czech zakończył reprezentacyjną karierę

  Petr Czech ogłosił koniec reprezentacyjnej kariery. Czeski bramkarz wystąpił w swojej reprezentacji na Euro 2016 we Francji.
 • Petr Czech jako... chłopiec do podawania piłek

  Petr Czech jako... chłopiec do podawania piłek

  Bramkarz Petr Czech po niepowodzeniach czeskiej drużyny na Euro 2016 postanowił zmienić dyscyplinę i poświęcić się... tenisowi. Wziął udział w treningu Radka Sztepanka przed meczem 1. rundy Wimbledonu i wcielił się w chłopca od podawania piłek.
 • Żyro, Wasilewski i inni. Najgroźniejsze kontuzje w historii futbolu

  Żyro, Wasilewski i inni. Najgroźniejsze kontuzje w historii futbolu

  ​Polski zawodnik Wolverhampton Michał Żyro dokładnie tydzień temu został brutalnie sfaulowany w meczu z Milton Keynes Dons i czeka go nawet roczny rozbrat z futbolem. Piłka nożna to nie tylko piękne gole i spektakularne akcje, ale także bolesne kontuzje. Dzisiaj przypominamy te najgroźniejsze!
 • Petr Czech po raz ósmy wybrany najlepszym piłkarzem Czech

  Petr Czech po raz ósmy wybrany najlepszym piłkarzem Czech

  Bramkarz Arsenalu Londyn, 33-letni Petr Czech, po raz ósmy w karierze został wybrany najlepszym piłkarzem Czech. W plebiscycie głosy oddawali zawodnicy, trenerzy, przedstawiciele federacji i dziennikarze.

Filmy - Petr Czech (3)