pestki dyni

Artykuły - Pestki dyni (-2)

 • ​Przecież to pestka

  ​Przecież to pestka

  Dynia - roślina niezwykła. Coraz chętniej delektujemy się jej miąższem serwowanym w fikuśnych daniach. Niezwykle cenne dla zdrowia są również pestki dyni. Każdy, niezależnie od wieku i płci, znajdzie argumenty, aby wprowadzić je na stałe do jadłospisu. Tę chrupką, wartościową przekąskę z powodzeniem zabierzemy na wakacyjne wędrówki czy do pracy. Pestki to też świetny dodatek do porannej owsianki.

Filmy - Pestki dyni (2)

 • Supernasiona. Wystarczy łyżka dziennie i od razu widać efekty

  Wystarczy łyżka czy garstka dziennie, aby zauważyć ich dobroczynny wpływ na zdrowie i urodę. Ich smak pasuje niemal do wszystkiego, można je dodawać do kanapek, sałatek, zup lub jogurtów. Nie wymagają właściwie żadnego wysiłku kulinarnego, tylko - kupić i posypać. Mowa o nasionach. A które są najzdrowsze?
 • Szybki placek morelowy z pestkami dyni

  Tęsknisz za plackiem morelowym z pestkami dyni robionym przez babcię? Dzięki naszemu przepisowi możesz odtworzyć go we własnym domu. Placek morelowy z pestkami dyni wcale nie jest tak trudny, jakby się mogło wydawać. Osłódź sobie dzień, zrób deser do porannej kawy. Twoi domownicy zakochają się w placku morelowym z pestkami dyni!