peron

Artykuły - Peron (5)

Filmy - Peron (3)

  • Mężczyzna spadł z peronu. Wtedy stało się to

    Mężczyzna spadł z peronu kolejowego na jednej ze stacji w Sydney. Na ratunek pospieszył mu przechodzień, który w ostatniej chwili wciągnął go z powrotem. Wszystko wydarzyło się 7 czerwca, ale dopiero teraz nagranie z monitoringu zostało upublicznione, ku przestrodze. (STORYFUL/x-news)
  • Nietypowy gość w metrze. Po peronie biegał... jeleń

    Nietypowy gość pojawił się na jednej ze stacji metra w Waszyngtonie. We wtorek (12 czerwca) po peronie stacji Crystal City biegał... jeleń. Zwierzę chciało najwyraźniej sprawdzić swoje siły w starciu ze składem metra. (STORYFUL/x-news)
  • Policjant uratował kobietę, która wpadła pomiędzy pociąg metra a krawędź peronu

    Funkcjonariusz policji Jason Goodwin uratował kobietę, która wpadła pomiędzy wagon metra a krawędź peronu na stacji w australijskim Brisbane. Goodwin i drugi policjant, który brał udział w akcji – Sam Rosswere, zostali odznaczeni. Do zdarzenia doszło w październiku 2017 roku. Z pociągu wysiadły dwie kobiety. Jedna z nich miała problem z utrzymaniem równowagi. Wspierając się o towarzyszkę, szła chwiejnym krokiem po peronie. W pewnym momencie zatoczyła się w stronę pociągu i wpadła w szczelinę między wagonem a peronem. Zauważyli to odbywający patrol policjanci. Rosswere wstrzymał odjazd metra, a Goodwin pobiegł udzielić kobiecie pomocy. Policja stanu Queensland poinformowała, że ustabilizował poszkodowanej kark, przez co uniknęła poważnych obrażeń. (STORYFUL/x-news)