perfumy

Artykuły - Perfumy (104)

 • Jak wybrać najpiękniejszy zapach dla ukochanej?

  Jak wybrać najpiękniejszy zapach dla ukochanej?

  Zarówno kobiety, jak i mężczyźni lubią używać perfum - sprawiają one, że ciało nabiera więcej czaru, bez wątpienia przyciągając przy tym płeć przeciwną. Stąd też są sprawdzonym sposobem na prezent.
 • Power of Seduction: Uwodzicielski zapach od Antonio Banderasa

  Power of Seduction: Uwodzicielski zapach od Antonio Banderasa

  ​Przystąpienie do gry uwodzenia to prawdziwy sprawdzian charakteru i odwagi. Oznacza gotowość do podejmowania nowych wyzwań i przekraczania granic, aby poczuć ekstremalną moc żywiołów - ową surową energię, która przez ciebie przepływa, ogień płonący w twoim sercu. Niekiedy największe ryzyko polega na niepodjęciu ryzyka.
 • Sklepy bezcłowe - na co możesz liczyć?

  Sklepy bezcłowe - na co możesz liczyć?

  Według raportu Duty Free World Council (DFWC), Europejczycy stanowią 31% wszystkich klientów stref bezcłowych na całym świecie, a wyspecjalizowane sklepy są głównym źródłem zasilającym budżety lotnisk w całym regionie. Sprzedaż bezcłowa oznacza, że detalista sprzedaje towary, które są zwolnione z wybranych podatków lokalnych lub krajowych i z tego względu może zaoferować ceny niższe niż na rynku.
 • Jak dobrze dobrać perfumy do okazji?

  Jak dobrze dobrać perfumy do okazji?

  Zapach powinien dopełniać stylizację. Na co dzień najlepsze są perfumy świeże, lekkie i słodkie. W pracy lepiej postawić na te tworzące dystans. Na wieczór sprawdzą się zapachy zmysłowe i ciężkie.
 • Jak zatrzymać zapach perfum na dłużej?

  Jak zatrzymać zapach perfum na dłużej?

  Marzysz o tym, żeby ulubiony zapach perfum utrzymywał się na skórze całą dobę? A może chciałabyś zatrzymać na dłużej aromat mgiełki czy balsamu do ciała? Wiemy, jak to zrobić! Wystarczy kilka przydatnych trików, by codziennie roztaczać wokół siebie woń ukochanych kosmetyków.
 • Niezwykłe perfumy

  Niezwykłe perfumy

  ​Wielu ludzi uważa, że nie ma cudowniejszego zapachu, niż ten wydzielany przez niemowlę. Zmieniacze pieluch wydają się nie podzielać tego entuzjazmu, ale faktem jest, że czyste małe dziecko wydziela charakterystyczny aromat.
 • Czy perfumy mogą podrażniać skórę?

  Czy perfumy mogą podrażniać skórę?

  Zauważyłam, że w miejscach, które spryskuję perfumami, pojawiły się plamy i swędzące krostki. Stosuję ten zapach od kilku miesięcy i nigdy nie miałam takich problemów. Słyszałam, że mogą uczulać kremy, ale perfumy? Czy muszę zrezygnować z mojego ulubionego zapachu?
 • Perfumy - upiększająca mgiełka

  Perfumy - upiększająca mgiełka

  Perfumy powodują, że kobieta może wydawać się bardziej atrakcyjna fizycznie, przekonują naukowcy. Badacze podkreślają, że zapach może w znacznym stopniu wpływać na to jak odbierają nas inni.
 • Jak wybrać dobre perfumy

  Jak wybrać dobre perfumy

  Idealny zapach jest jak dobrze skrojona sukienka. Otulona nim poczujesz się jeszcze piękniejsza!
 • Sweet Fame od JEAN MARC - odważysz się wypróbować?

  Sweet Fame od JEAN MARC - odważysz się wypróbować?

  Woda perfumowana JEAN MARC Sweet Fame to zapach, który uwodzi pełnymi głębi nutami, bogatymi w piżmowo-orientalne akcenty. To propozycja wyłącznie dla kobiet przebojowych i odważnych, otwartych oraz czerpiących z życia wszystko to, co najlepsze.

Zdjęcia - Perfumy (1)

 • muzyka.interia.pl
  Tak zmieniała się 30-letnia Christina Aguilera

Filmy - Perfumy (10)

 • Kim jest Antonio Banderas i z czym ci się kojarzy?

  Antonio Banderas - w latach 90. XX wieku niemal każda kobieta do niego wzdychała! Kim jest? Z czym się kojarzy? Niektóre odpowiedzi Was zaskoczą!
 • Czym pachnie miłość?

  Walentynki to szczególny dzień wszystkich zakochanych! Wtedy nie tylko wyznajemy sobie miłość, to też doskonała okazja do wspomnień - zwłaszcza dla par z dłuższym stażem. Z miłością kojarzą się nam czasem smaki, kolory, drobne przedmioty, a także... zapachy! Czym pachnie miłość? Zapytaliśmy kilkunastu przechodniów, z jakim zapachem kojarzą im się uczucia.
 • Hit lata. Perfumy z nutą mrożonych owoców i ziół

  Wraz ze wzrostem temperatury przychodzi czas na nieco lżejsze zapachy. Perfumy latem powinny być lekkie, rześkie, chłodne i świeże. Każdego roku popularne są też wybrane aromaty. Obecny sezon został zdominowany przez mrożone owoce. - Zasady dobierania zapachów na lato są zgodne z naszymi naturalnymi potrzebami sensorycznymi. Kiedy na zewnątrz jest gorąco szukamy ochłody. Dlatego najczęściej perfumy latem są lekkie, rześkie, chłodne, świeże i czyste. Każdego roku pojawiają się surowce, które są w modne. W tym roku mamy trend na mrożone owoce – mówi Marta Siembab, senselier. – Mamy też trend bardziej w stronę męską, tu pojawiają się nuty ziołowe. Lato to czas kiedy mamy możliwość odkryć troszeczkę więcej ciała. Należy jednak pamiętać, że zapachy nie powinny być nanoszone na w miejsca, które są bezpośrednio narażone na działanie słońca. – Możemy perfumować włosy, ubranie, akcesoria np. apaszkę lub wnętrze torby. Można też perfumować te części ciała, do których słońce bezpośrednio nie dochodzi np. brzuch – radzi Marta Siembab i dodaje. – Jeżeli chcemy przedłużyć trwałość zapachu możemy użyć balsamu z tej samej linii.
 • Agnieszka Kaczorowska stworzyła własne perfumy

  Tancerka niedawno świętowała 23. urodziny. Z tej okazji przyjaciółka zaprowadziła ją do perfumerii, gdzie mogła stworzyć swój własny zapach. Agnieszka Kaczorowska była zachwycona taką możliwością, tym bardziej że uwielbia perfumy. Nie zamierza jednak tworzyć w przyszłości swojej własnej linii. – Trudno opowiadać o zapachu, ale czuję, że te perfum do mnie pasują. Kiedy się nimi psikam, to jestem bardziej pewna siebie i mam jakąś taką moc – opowiada o stworzonym przez siebie zapachu Agnieszka Kaczorowska. Tancerka nazwała perfumy Dziki Pocałunek. Przyznaje też, że od lat jest fanką zapachów. – Lubię różne zapachy, np. kawy, wanilii, różnego rodzaju jedzenia. Uwielbiam, jak ludzie pięknie pachną, sama też lubię próbować różne zapachy, ale nie znam się na tym i nie zamierzam nigdy tworzyć swojej linii perfum. Zostawiam to tym, którzy się na tym znają – mówi gwiazda. Agnieszkę Kaczorowską będzie można oglądać jesienią w 4. edycji polsatowskiego show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.