penis

Artykuły - Penis (45)

Filmy - Penis (6)

 • Złamał penisa. Niecodzienna kontuzja brazylijskiego gwiazdora.

  6 lipca do księgarń trafiła polska wersja autobiografii słynnego siatkarza Giby. Brazylijczyk, który z drużyną narodową ośmiokrotnie wygrywał Ligę Światową, trzy razy mistrzostwa świata i raz igrzyska olimpijskie, zdradził, że w 2000 roku doznał nietypowej kontuzji. Sportowiec złamał... penisa. - Nie zagrałem w całej fazie finałowej z powodu złamania penisa. Tak, penisa, jakkolwiek dziwnie to brzmi. Urazu doznałem przed ostatnim tygodniem meczów, podczas stosunku z żoną. Miałem straszną opuchliznę, nie mogłem nawet swobodnie chodzić. Uwierzcie, ból był nieznośny. Obok łóżka trzymałem lód, który przykładałem sobie każdego ranka, zanim wstałem - czytamy w książce "Giba. W punkt".
 • Te potrawy dają mężczyźnie siłę w łóżku!

  Zwierzęce penisy – m.in. bycze, psie, ośle – to „przysmaki” serwowane w pewnej restauracji w Pekinie. Zarówno jej personel, jak i goście, zapewniają, że ich spożywanie zwiększa libido… Wiara w cudowne efekty spożywania różnych zwierzęcych organów jest powszechna w krajach Azji – mimo iż nauka nie potwierdza skuteczności takiej diety. Mieszkańcy Dżakarty chętnie pijają krew węża, która ponoć ma nie tylko korzystny wpływ na potencję, ale też leczy cukrzycę i nadciśnienie. Z kolei w Pakistanie mężczyźni z upodobaniem zajadają się potrawką z baranich serc, móżdżków, nerek i jąder, wierząc, że da im ona siłę w łóżku.
 • Pokazał dziewczynom swojego ptaszka!

  Ornitofobia. Czy wszystkie z tych dziewczyn prześladuje ta przypadłość? A może niektóre z nich ulegną urokowi ptaszka, którego właścicielem jest ten uroczy chłopiec?
 • Kto mówi, że wielkość nie jest ważna?

  Co okaże się silniejsze - strach czy ciekawość?