Penelope Cruz

Artykuły - Penelope Cruz (90)

 • "Ekologiczni hipokryci". Na celowniku gazet Javier Bardem i Penelope Cruz

  "Ekologiczni hipokryci". Na celowniku gazet Javier Bardem i Penelope Cruz

  Hiszpańskie media, w związku z zakończonym w niedzielę, 15 grudnia, szczytem klimatycznym COP25 w Madrycie, wytykają niektórym celebrytom, w tym kilku sławnym aktorom, że mimo ekologicznej retoryki, sami przyczyniają się do zatruwania środowiska naturalnego. Na celowniku znaleźli się m.in. Javier Bardem i Penelope Cruz.
 • Penelope Cruz zaprojektowała biżuterię

  Penelope Cruz zaprojektowała biżuterię

  Hiszpańska aktorka Penelope Cruz ujawniła właśnie jeden ze swoich talentów. Zaprojektowała kolekcję biżuterii, inspirowaną gwiazdami, planetami, nocnym niebem. Przypuszczać by można, że to biżuteria dla fanów astrologii, choć nie tylko.
 • Almodóvar, Cruz i Banderas triumfują w Hiszpanii! Spektakularne otwarcie filmu „Ból i blask”

  Almodóvar, Cruz i Banderas triumfują w Hiszpanii! Spektakularne otwarcie filmu „Ból i blask”

  22 marca w hiszpańskich kinach zadebiutował jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów roku, czyli "Ból i blask", najnowsze dzieło Pedro Almodóvara. Film otworzył się na pierwszym miejscu boxoffice’u, wyprzedzając takie produkcje jak "Kapitan Marvel" i "To my". Jest to najlepszy wynik hiszpańskiego reżysera od czasu premiery "Volver" w 2006 roku. Jest to jednocześnie najlepsze otwarcie hiszpańskiego filmu w lokalnych kinach w tym roku.
 • Penelope Cruz projektuje biżuterię

  Penelope Cruz projektuje biżuterię

  "Kiedy dorastałam, nie miałam zbyt dużo biżuterii. Zaledwie kilka drobnych kolczyków i pierścionek z granatem od mojej babci Modesty" - wspomina Penelope Cruz. Niedawno aktorka odnalazła się w roli projektantki biżuterii.
 • Kogo ubóstwia Penelope Cruz?

  Kogo ubóstwia Penelope Cruz?

  Jest aktorka, na widok, której Penelope Cruz popada w szaloną ekscytację. To Meryl Streep. "Obsypuję ją pocałunkami, po prostu uwielbiam. Zachowuję się jak psychopatka" - zwierza się Hiszpanka.
 • Penelope Cruz: Od muzy Almodovara do Donatelli Versace

  Penelope Cruz: Od muzy Almodovara do Donatelli Versace

  Niedoszła baletnica, muza wielkiego hiszpańskiego reżysera, laureatka Oscara. Penelope Cruz nie bez racji uznawana jest dziś za jedną z najbardziej charakterystycznych hiszpańskich aktorek. Międzynarodową sławę zagwarantowały jej talent i unikalna latynoska uroda.
 • Penélope Cruz w nagiej sesji

  Penélope Cruz w nagiej sesji

  Kiedy oglądamy najnowsze zdjęcia Penélope Cruz, trudno nam uwierzyć, że aktorka skończyła w tym roku 43 lata. Nadal zachwyca przepięknym ciałem i emanuje sex appelem.
 • Jamiroquai i Monica Cruz w klipie "Cloud 9"

  Jamiroquai i Monica Cruz w klipie "Cloud 9"

  Do sieci trafił kolejny teledysk Jamiroquai, promujący jego ósmy album studyjny "Automation". W klipie wystąpiła siostra Penelope Cruz, Monica.
 • "Ma ma": Penélope Cruz walczy z rakiem piersi [zwiastun]

  "Ma ma": Penélope Cruz walczy z rakiem piersi [zwiastun]

  Od 1985 roku październik jest Miesiącem Świadomości Raka Piersi. Tematykę tej choroby porusza „Ma Ma” – najnowsza produkcja z Penélope Cruz w roli głównej. Prezentujemy oficjalny polski zwiastun filmu.
 • Odmieniona Penélope Cruz w dramacie "Ma ma"

  Odmieniona Penélope Cruz w dramacie "Ma ma"

  "Ma ma" to debiut producencki Penélope Cruz - laureatki Oscara za "Vicky Cristina Barcelona" oraz muzy Pedro Almodóvara i Woody’ego Allena.

Zdjęcia - Penelope Cruz (8)

Filmy - Penelope Cruz (5)

 • Wszyscy mężczyźni Penélope Cruz

  Jakie były początki Penélope Cruz w Hollywood? - Była taką femme fatale, która praktycznie z każdym partnerem, z którym grała, miała potem płomienny romans - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Anna Wendzikowska. Kto był pierwszą miłością aktorki? Jak wyglądał jej związek z aktorem Matthew McConaugheyem? - Spotykali się tylko rok i rozstali się dlatego, że mieli zbyt wypełnione harmonogramy, praca góruje nad związkiem - wyjaśniła dziennikarka. Ile trwa jej znajomość z Javierem Bardemem? Jak się poznali?
 • Traci dziecko, ale nadal chce być matką

  Penelope Cruz o swojej roli w filmie "Powtórnie narodzony". Jest rok 1984, Sarajewo. Gemma (Penelope Cruz) jest studentką, zaś Diego (Emile Hirsch) bardzo przystojnym amerykańskim fotografem. Para spotyka się przypadkiem i zakochuje się w sobie od pierwszego wejrzenia. Ich związek bardzo szybko przeradza się w płomienny romans. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna jest w ciąży. Radość przyszłych rodziców nie trwa długo, Gemma traci dziecko. Tymczasem w mieście wybucha wojna domowa, która zmusza zakochanych do przeprowadzki do Włoch. W nowym miejscu wcale nie są szczęśliwsi. Gemma bezskutecznie próbuje zajść w ciążę, a posiadanie dziecka staje się jej obsesją. W końcu znajduje kobietę, która zgadza się zostać surogatką. Tyle że w pochłoniętym wojną Sarajewie. Mimo niebezpieczeństwa, Diego i Gemma decydują się wyruszyć w podróż, która odmieni ich życie na zawsze.
 • "Przelotni kochankowie"

  "Przelotni kochankowie" Pedro Almodovara to komedia o perypetiach pasażerów pewnego feralnego lotu do Meksyku.
 • Woody Allen o filmie "Zakochani w Rzymie"

  Woody Allen opowiedział Andrzejowi Sołtysikowi z "Dzień Dobry Wakacje" o pracy nad swoim nowym filmem "Zakochani w Rzymie" (Dzień Dobry TVN/x-news).