Pellegrini

Artykuły - Pellegrini (45)

 • Sytuacja w Maladze ciągle krytyczna, wszystkie gwiazdy na sprzedaż

  Sytuacja w Maladze ciągle krytyczna, wszystkie gwiazdy na sprzedaż

  Według najnowszych doniesień z Hiszpanii albański milioner Rezart Taci nie jest już zainteresowany kupnem Malagi, która zagra w ostatniej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Jeśli szejk Abdullah Al-Thani nie znajdzie innego kupca, zacznie sprzedawać piłkarzy.
 • Manuel Pellegrini przedłużył kontrakt z Malagą

  Manuel Pellegrini przedłużył kontrakt z Malagą

  Chilijski trener Manuel Pellegrini przedłużył o dwa lata kontrakt z hiszpańskim klubem piłkarskim CF Malaga. Według nowej umowy szkoleniowiec będzie pracował z zespołem do 2015 roku.
 • Pellegrini trenerem Malagi

  Pellegrini trenerem Malagi

  Były szkoleniowiec Realu Madryt Manuel Pellegrini został nowym trenerem piłkarzy Malagi. Chilijczyk zastąpił zwolnionego we wtorek Portugalczyka Jesualdo Ferreirę.
 • Pellegrini wytyka błędy prezesowi Realu

  Pellegrini wytyka błędy prezesowi Realu

  Były trener piłkarzy Realu Madryt Manuel Pellegrini na łamach chilijskiej prasy skrytykował politykę transferową hiszpańskiego klubu. "Królewskich" porównał do orkiestry, do której trafili najlepsi na świecie gitarzyści, a poproszono ich aby grali na pianinie.
 • Pellegrini ma pretensje do szefów i Mourinho

  Pellegrini ma pretensje do szefów i Mourinho

  Były trener Realu Madryt Manuel Pellegrini przyznał, że od dłuższego czasu spodziewał się zwolnienia. Władzom klubu zarzuca podejmowanie złych decyzji.
 • Mourinho musi udowodnić, że Chilijczyk się myli!

  Mourinho musi udowodnić, że Chilijczyk się myli!

  "W Realu trener nie ma absolutnie nic do powiedzenia" - tymi słowami Manuel Pellegrini pożegnał się z Madrytem. Jose Mourinho musi udowodnić, że Chilijczyk się myli. "Królewski" klub czeka przełom, choć kibice są pesymistami.
 • Pellegrini nie jest trenerem Realu, czas Mourinho

  Pellegrini nie jest trenerem Realu, czas Mourinho

  Stało się to, czego spodziewano się już od jakiegoś czasu. Manuel Pellegrini nie jest już trenerem Realu Madryt. Hiszpański klub poinformował o tym oficjalnie po spotkaniu zarządu, które zaczęło się w środę o 18:30. Jego następcą będzie Jose Mourinho.
 • Pellegrini nie zamierza odejść z Realu

  Chilijczyk Manuel Pellegrini, którego posada trenera piłkarzy Realu Madryt jest według hiszpańskich mediów zagrożona po serii niepowodzeń, chce pozostać na tym stanowisku do 2011 roku.
 • Pellegrini: Musimy wywrzeć presję na Barcelonie

  Pellegrini: Musimy wywrzeć presję na Barcelonie

  Manuel Pellegrini był załamany po porażce jego zespołu z Barceloną 0-2. Szkoleniowiec Realu Madryt przyznał jednak, że nie składa broni w walce o mistrzostwo Hiszpanii.
 • Wołowski: Kto rządzi Realem i Barceloną?

  Wołowski: Kto rządzi Realem i Barceloną?

  Pep Guardiola wszedł w zawód z impetem bomby, która odrzuciła Joana Laportę na bezpieczną odległość. Manuel Pellegrini miał być tylko marionetką w rękach Florentino Pereza. Dziś za sznurki pociąga marionetka.