Pedro Tiba

Artykuły - Pedro Tiba (5)

 • Lech - Piast 3-0. Badia: Tiba był dyrektorem meczu

  Lech - Piast 3-0. Badia: Tiba był dyrektorem meczu

  Nie graliśmy przeciwko amatorom, Lech był bardzo dobry, pokazywał, że potrafi grać. A środek? Widziałeś jak Tiba grał? On był dyrektorem tego meczu! On decydował, jakie jest tempo, a potem jeszcze był Jevtić, też naprawdę dobry zawodnik - mówił po spotkaniu z Lechem w Poznaniu kapitan mistrza Polski z Gliwic Gerard Badia.
 • Lech Poznań. Przełom w "Kolejorzu", czyli mniej młodości

  Lech Poznań. Przełom w "Kolejorzu", czyli mniej młodości

  Lech Poznań nie będzie wystawiał już tak młodego składu jak w spotkaniu z Zagłębiem Lubin - wynika ze słów trenera Dariusza Żurawia. W spotkaniu z Pogonią Szczecin powinni zagrać m.in. Darko Jevtić, Pedro Tiba i być może Joao Amaral.
 • Lech Poznań. Ryzykowna strategia odmieni klub?

  Lech Poznań. Ryzykowna strategia odmieni klub?

  Lech Poznań wybrał ryzykowną strategię, która może dać mu spore profity w przyszłości, ale obarczona jest dużym ryzykiem. W tym sezonie drużyna trenera Dariusza Żurawia nie ma postawionego celu sportowego, choć wszystko i tak wskazuje, że będzie nim awans do europejskich pucharów. Przede wszystkim zaś - klub musi odbudować zaufanie u kibiców.
 • Lech Poznań. Pedro Tiba nie zagra do końca sezonu

  Lech Poznań. Pedro Tiba nie zagra do końca sezonu

  Kolejna niewesoła informacja dla trenera Lecha Poznań Dariusza Żurawia – do końca sezonu w jego zespole nie będzie mógł zagrać kapitan zespołu Pedro Tiba. Portugalczyk musi przejść zabieg artroskopii kolana.
 • Pedro Tiba: Trzeba przełamać kryzys

  Pedro Tiba: Trzeba przełamać kryzys

  Pomocnik Lecha Poznań Pedro Tiba nie ukrywa, że w sobotnim meczu z Piastem Gliwice liczy na zwycięstwo, które byłoby dla niego miłym prezentem na urodziny. W piątek piłkarz skończył 30 lat. "Chcemy przede wszystkim przełamać mały kryzys" - podkreślił Portugalczyk.

Filmy - Pedro Tiba (1)

 • Pedro Tiba (Lech) przed meczem z Piastem. Wideo

  Jeżeli gra się z taką intensywnością, jak to było u nas w ostatnich tygodniach, to naturalne, że przychodzi moment kryzysu, bo nie można tylko wygrywać. Nas to właśnie spotkało. Nie jesteśmy tym zdziwieni, a w sobotę postaramy się przerwać tę passę – mówi zawodnik Lecha Pedro Tiba.