Film - Pedro Pascal

Artykuły - Pedro Pascal (4)

 • Pedro Pascal o drugim sezonie "The Mandalorian"

  Pedro Pascal o drugim sezonie "The Mandalorian"

  Jeśli aktor gra postać, która przez 99,9 proc. czasu pojawia się na ekranie w hełmie w pełni zasłaniającym twarz, to dla reżyserów okazja do tego, by zamiast niego wykorzystać dublerów. Nie inaczej było w przypadku pierwszego sezonu hitowego serialu platformy streamingowej Disney+ "The Mandalorian", w którym oprócz Pedro Pascala w jego postać wcielali się kaskaderzy. O tym, czy podobnie to wyglądało podczas kręcenia sezonu numer dwa, opowiedział w w wywiadzie dla "Variety" sam główny zainteresowany.
 • Pedro Pascal zagra z Nicolasem Cage’em w filmie o Nicolasie Cage’u?

  Pedro Pascal zagra z Nicolasem Cage’em w filmie o Nicolasie Cage’u?

  To jeden z najciekawszych projektów, jakie dzieją się w świecie kina. Do Nicolasa Cage’a, który w filmie „The Unbearable Weight of Massive Talent” wcieli się w podwójną rolę Nicolasa Cage’a, być może dołączył Pedro Pascal. Aktor, którego ostatnio nie można było zobaczyć w serialu „The Mandalorian”. Grany przez niego tytułowy bohater większość czasu spędził tam w hełmie całkowicie zasłaniającym jego twarz.
 • Złote Globy 2021: Pedro Pascal bez szans na nominację

  Złote Globy 2021: Pedro Pascal bez szans na nominację

  Regulamin wyznaczający zasady, które należy spełnić, by mieć szansę na nominację do Złotych Globów został uzupełniony o nowy podpunkt. "Role wyłącznie głosowe nie mogą kwalifikować się do żadnych nagród w kategoriach aktorskich" - ogłosiło Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej, które przyznaje nagrody.
 • Nowa twarz w "Grze o tron"

  Nowa twarz w "Grze o tron"

  Pedro Pascal ("Żona idealna", "Graceland", "Szkarłatna wdowa") dołączył do obsady serialu "Gra o tron". W czwartym sezonie produkcji HBO chilijski aktor wystąpi jako książę Oberyn Martell.