Pedro Pascal

Artykuły - Pedro Pascal (4)

 • Pedro Pascal zagra z Nicolasem Cage’em w filmie o Nicolasie Cage’u?

  Pedro Pascal zagra z Nicolasem Cage’em w filmie o Nicolasie Cage’u?

  To jeden z najciekawszych projektów, jakie dzieją się w świecie kina. Do Nicolasa Cage’a, który w filmie „The Unbearable Weight of Massive Talent” wcieli się w podwójną rolę Nicolasa Cage’a, być może dołączył Pedro Pascal. Aktor, którego ostatnio nie można było zobaczyć w serialu „The Mandalorian”. Grany przez niego tytułowy bohater większość czasu spędził tam w hełmie całkowicie zasłaniającym jego twarz.
 • Złote Globy 2021: Pedro Pascal bez szans na nominację

  Złote Globy 2021: Pedro Pascal bez szans na nominację

  Regulamin wyznaczający zasady, które należy spełnić, by mieć szansę na nominację do Złotych Globów został uzupełniony o nowy podpunkt. "Role wyłącznie głosowe nie mogą kwalifikować się do żadnych nagród w kategoriach aktorskich" - ogłosiło Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej, które przyznaje nagrody.
 • Sia "Fire Meet Gasoline": Bez Maddie, ale za to z gwiazdą "Gry o tron"

  Sia "Fire Meet Gasoline": Bez Maddie, ale za to z gwiazdą "Gry o tron"

  W sieci pojawił się najnowszy teledysk australijskiej wokalistki Sii. Wideo ilustruje utwór "Fire Meet Gasoline". W klipie wystąpili Heidi Klum i Pedro Pascal.
 • Nowa twarz w "Grze o tron"

  Nowa twarz w "Grze o tron"

  Pedro Pascal ("Żona idealna", "Graceland", "Szkarłatna wdowa") dołączył do obsady serialu "Gra o tron". W czwartym sezonie produkcji HBO chilijski aktor wystąpi jako książę Oberyn Martell.