pedofile

Artykuły - Pedofile (33)

Filmy - Pedofile (3)

  • Łowca pedofilów - Odcinek 29

    Krzysztof Dymkowski nie ma litości dla pedofilów. Tropi w internecie mężczyzn umawiających się z dziećmi na seks i wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Zobacz, jak działa słynny łowca pedofilów z Wrocławia.
  • Powstaje film o łowcach pedofilów

    "Safari" to film dyplomowy realizowany pod opieką artystyczną Xawerego Żuławskiego i Piotra Lenara. Bohaterami filmu są amatorzy walki z pedofilią. Grupa przyjmuje prosty plan działania - jej członkowie na portalach randkowych podszywają się pod nieletnich amatorów miłości z dorosłymi i umawiają się na spotkanie. Kiedy pedofil pojawia się w umówionym miejscu, zostaje schwytany. Jest torturowany aż do momentu przyznania się do swoich zbrodni przed kamerą. Zarejestrowany materiał trafia do sieci, wywołując społeczny lincz. Łowcy organizują także tzw. "safari". Po zapłaceniu wpisowego, każdy chętny obywatel może wziąć udział w polowaniu na zboczeńców i samodzielnie wymierzyć im sprawiedliwość. Kontrowersyjna działalność z każdym dniem zyskuje coraz większą ilość zwolenników, a łowcy przekraczają kolejne granice w walce o wspólną sprawę, stopniowo kwestionując swoją własną moralność. Spirala wzajemnej przemocy ostatecznie doprowadza bohaterów do wydarzeń, po których nie będzie już odwrotu. Produkcja filmu uzależniona jest od wspierających ją osób. Projekt można wspomóc dowolną kwotą poprzez polski crowdfunding – Polak Potrafi.
  • Tu pedofile i gwałciciele mogą mieszkać pod jednym dachem

    Przestępcy skazani za gwałty i współżycie z nieletnimi, nawet po odsiedzeniu wyroku, nie powinni wracać do normalnego społeczeństwa. Na Florydzie powstała specjalna kolonia Miracle Village, w której mieszka ok. 100 osób, mających na swoim koncie przestępstwa o charakterze seksualnym. Część z nich uważa, że została skazana niesłusznie. Czy aby na pewno? Matthew miał 17 lat, kiedy uprawiał seks ze swoją dziewczyną, wówczas 15-letnią. Został za to skazany na karę więzienia. - Moje nazwisko nie powinno widnieć w tym samym rejestrze, do którego są wpisywani gwałciciele i pedofile. Ludzie nie wnikają przecież w szczegóły - mówi.