Pectus

Artykuły - Pectus (45)

Filmy - Pectus (13)

 • "Serdeczna Matko, opiekunko ludzi". Gwiazdy zagrają na Jasnej Górze

  "Serdeczna Matko, opiekunko ludzi". Pod takim tytułem w dniu święta Matki Boskiej Królowej Polski przypadającym na 3 maja, telewizja Polsat pokaże koncert zorganizowany na Jasnej Górze. Wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej, a wśród nich między innymi Krzysztof Cugowski, kapela Sebastiana Karpiel-Bułecki, Eleni, Cleo i Pectus.
 • Zespół Pectus z kolędą u Oli

  Zespół Pectus sprawił wyjątkowy prezent swojej fance, 13-letniej Oli z miejscowości Wężerów. Bracia Szczepanikowie zjawili się w domu nastolatki ze świąteczną kolędą. Były łzy wzruszenia...
 • Pectus z nowym teledyskiem

  Zespół Pectus pracuje nad swoją nową płytą, która pojawi się na rynku w przyszłym roku. Zapowiedzią płyty jest singel „Barcelona” który od kilku tygodni podbija radiowe playlisty. Podglądamy braci Szczepanik przy pracy nad klipem do tego singla, który realizowany był właśnie w Barcelonie!
 • Całkiem nowy Pectus

  Zespół Pectus tworzą teraz czterej bracia - mówi Tomasz Szczepanik. Co dalej? - Nowy projekt, nowa płyta o zabarwieniu irlandzko-amerykańskim ze świetnymi instrumentami rodem z Zakopanego - dodaje wokalista.