pech

Artykuły - Pech (165)

 • Parada pechowców: Ludzie, których spotkały najgorsze nieszczęścia

  Parada pechowców: Ludzie, których spotkały najgorsze nieszczęścia

  Są ludzie, którzy jak magnes przyciągają nieszczęścia. Jeśli uda im się uchronić przed deszczem, to wpadają pod rynnę. Czy to tylko bezlitosna statystyka, czy też fenomen psychologiczny? A może ingerencja siły wyższej? Prezentujemy niewiarygodne historie osób, które pojęciu „pech” nadały nowe znaczenie!
 • Koniec z przesądami na rynku nieruchomości

  Koniec z przesądami na rynku nieruchomości

  Władze chińskiej stolicy zakazały deweloperom omijania liczb 4, 13 i 14 podczas numeracji pięter i budynków.
 • Wiele imion pecha

  Wiele imion pecha

  Pech może dopaść każdego i nie tylko trzynastego w piątek.
 • Najbardziej pechowy? Nie piątek, a wtorek trzynastego

  Hiszpanie należą do tych nielicznych nacji w Europie, które nie patrzą dziś z niepokojem na kalendarz. Dla nich najbardziej pechowym dniem jest nie piątek, ale wtorek 13. Wierzą bowiem, że w ten dzień runęła wieża Babel, a każdym wtorkiem kieruje waleczny i niebezpieczny Mars.
 • Pechowa 13, czarny kot i czterolistna koniczyna

  Pechowa 13, czarny kot i czterolistna koniczyna

  Szczęście i pech, to nieodłączne elementy tradycji wielu kultur. Dobrze zatem wiedzieć, w którym kierunku splunąć, by uchronić się przed złym omenem, jaki może ściągnąć na nas czarny kot...
 • Dlaczego odpadło koło?

  Dlaczego odpadło koło?

  Pech Roberta Kubicy. Zajmując trzecie miejsce w kwalifikacjach do wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Japonii miał ogromną szansę na znakomity wynik na torze Suzuka.
 • Kolejny pech bramkarza Lecha Poznań

  Golkiper Lecha Poznań Jasmin Burić na pewno nie zagra ze Śląskiem Wrocław, a bardzo możliwe jest także i to, że ominie go wyjazd do Turynu. Bośniak dołączył więc do kontuzjowanych wcześniej Tomasza Bandrowskiego i Jacka Kiełba.
 • Pech właścicieli 458

  Pech właścicieli 458

  4,5-litrowy silnik o mocy 570 KM... 3,4 sekundy od zera do setki... prędkość maksymalna 325 km na godzinę...
 • Pech Grupy Operacyjnej

  Pech Grupy Operacyjnej

  Już jutro (26 sierpnia), tylko na stronach INTERIA.PL będzie miała miejsce premiera najnowszego teledysku Grupy Operacyjnej "Klątwa". A już dziś nagrania możecie posłuchać w serwisie Muzzo.pl.
 • "Dopadł nas pech". Kapitan pociesza Reinę

  "Dopadł nas pech". Kapitan pociesza Reinę

  Piłkarze Liverpoolu rozpoczęli nowy sezon Premier League od meczu z Arsenalem Londyn, który zakończył się remisem 1-1. "The Reds" pewnie zainkasowaliby komplet punktów, gdyby nie koszmarny błąd Jose Reiny w końcówce spotkania.

Filmy - Pech (4)

 • Czy czarny kot przynosi pecha?

  Nawet ci, którzy nie wierzą w zabobony, są lekko wytrąceni z równowagi, kiedy ich drogę przebiegnie wielka, złowroga bestia - czarny kot. Ale czy kiedyś udowodniono mu jakieś nieszczęście? Święto czarnego kota wywodzi się z Włoch, gdzie zwierzęta te są wyjątkowo prześladowane. 17 listopada w Italii uważany jest za ten najbardziej pechowy. Co o tym sądzą Polacy?
 • Wielki pech reportera! Stał przy drodze, gdy...

  Reporter Steve Keeley spędził cały ranek w zaśnieżonym New Jersey. Podczas telewizyjnego nagrania doszło do pewnego nieprzyjemnego zdarzenia z udziałem pługu. Sami zobaczcie, co zarejestrowały kamery.
 • Czy gwiazdy mają pecha w piątek trzynastego?

  Czy piątek trzynastego to rzeczywiście pechowy dzień? I czy należy wierzyć w przesądy? O to zapytaliśmy m.in. Gosię Baczyńską, Aleksandrę Kisio i Roberta Kupisza.
 • Filmosy: Życiem rządzi pech

  Tematem tego odcinka będzie... pech, który dotyka pływaczkę, rowerzystę i skoczka.