pawłowski

Artykuły - Pawłowski (14)

 • PKP przekazały wykaz 27 działek do programu Mieszkanie plus

  PKP przekazały wykaz 27 działek do programu Mieszkanie plus

  Spółka PKP przekazała szczegółowy wykaz 27 działek w 15 miastach o łącznej powierzchni ok. 20 ha, które mogą być wykorzystane w programie Mieszkanie plus - poinformował prezes PKP Mirosław Pawłowski. Działki są m.in. w Warszawie, Lublinie i Katowicach.
 • Prezes PKP SA: Przy prywatyzacji PKP Energetyka doszło do nieprawidłowości

  Przy prywatyzacji PKP Energetyka doszło do nieprawidłowości przy procedurze prywatyzacji, jak i złamano ustawę o PKP - powiedział prezes PKP SA Mirosław Pawłowski.
 • PKP złożyła w sądzie wniosek o stwierdzenie nieważności prywatyzacji PKP Energetyka

  PKP złożyła w sądzie wniosek o stwierdzenie nieważności prywatyzacji PKP Energetyka

  - PKP złożyła w sądzie wniosek o stwierdzenie nieważności prywatyzacji PKP Energetyka - poinformował prezes PKP Mirosław Pawłowski. Szef resortu infrastruktury Andrzej Adamczyk mówi, że według zespołu, który analizował sprzedaż spółki, była ona niezgodna z prawem.
 • Kolejarze zaplanowali inwestycje na lata 2014-2020

  Kolejarze zaplanowali inwestycje na lata 2014-2020

  Zarządzająca infrastrukturą kolejową spółka PKP PLK zaplanowała, które inwestycje chce realizować w ramach wieloletniego budżetu UE na lata 2014-2020. Jak powiedział PAP wiceprezes spółki Andrzej Pawłowski, będą to m.in. remonty linii towarowych.
 • Zrzeczenie się uprawnień osobistych przez akcjonariusza Mariusza Pawłowskiego

  Zarząd Spółki e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. ("Spółka") informuje, że w dniu 15 stycznia 2013 roku akcjonariusz Mariusz Pawłowski zrzekł się uprawnień osobistych, o których mowa w Statucie Spółki: 1. W § 22 ust. 1 lit b) - uprawnienie do powoływania i odwoływania w formie pisemnej z podpisem notarialnie poświadczonym: trzech Członków Rady Nadzorczej, w przypadku gdy Rada Nadzorcza liczy pięciu członków, czterech Członków Rady Nadzorczej, w przypadku gdy Rada Nadzorcza liczy sześc
 • Zrzeczenie się uprawnień osobistych przez EX-DEBT PARTNERS SA

  Zarząd Spółki e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. ("Spółka") informuje, że w dniu 3 grudnia 2012 roku Mariusz Pawłowski oraz Robert Kostera działający w imieniu i na rzecz Spółki pod firmą EX-DEBT PARTNERS Spółka Akcyjna, zrzekli się uprawnień osobistych, o których jest mowa w § 19 ust. 3 oraz w § 22 ust. 1 lit a) Statutu Spółki. Jednocześnie Mariusz Pawłowski działający w imieniu i na rzecz Spółki pod firmą e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Spółka Akcyjna wyraził na to zgodę. Zarzą
 • BZ WBK upolował 144 tys. klientów

  Wygląda na to, że francuski aktor dobrze zapracował na swoją gaże. BZ WBK w okresie od marca do maja 2010 roku otworzył blisko 144 tys. kont osobistych - poinformował Marcin Pawłowski, dyrektor ds. detalicznych produktów oszczędnościowych i rozliczeniowych BZ WBK.
 • Kapitał ludzki sposobem na kryzys

  Kapitał ludzki sposobem na kryzys

  Wiceminister rozwoju regionalnego Jarosław Pawłowski uważa, że środki, które Polska ma do wykorzystania w ramach unijnego programu operacyjnego Kapitał Ludzki powinny być przeznaczane w przyszłym roku głównie na przeciwdziałanie skutkom kryzysu gospodarczego.
 • 12 semestrów za darmo, 8 płatnych!

  12 semestrów za darmo, 8 płatnych!

  Zdolna osoba, która chce skończyć dwa kierunki studiów, 12 semestrów będzie miała za darmo, a za osiem zapłaci - powiedział we wtorek rzecznik Parlamentu Studentów RP Robert Pawłowski, krytykując zaprezentowaną przez ministerstwo nauki propozycję reformy uczelni.
 • BZ WBK zmienia ofertę i szykuje uderzenie

  BZ WBK modyfikuje ofertę kredytów hipotecznych i chce w II połowie roku sprzedać ich znacznie więcej niż za 800 mln zł oraz liczy, że ich portfel w tym czasie wzrośnie zdecydowanie więcej niż 33 proc. Duże zmiany w ofercie bank planuje w styczniu 2008 roku - poinformował PAP Marcin Pawłowski z BZ WBK.

Filmy - Pawłowski (1)

 • Widzew. Wojciech Pawłowski: Zabrakło odrobiny szczęścia. Wideo

  Mamy wielki niedosyt po tym spotkaniu, bo stać nas było, żeby zwyciężyć w tym spotkaniu. Mieliśmy do tego dogodne sytuacje, ale uważam, że nie przynieśliśmy wstydu - powiedział po porażce Widzewa z Legią 2-3 bramkarz drugoligowca Wojciech Pawłowski.