paweł wojtunik

Artykuły - Paweł wojtunik (38)

Filmy - Paweł wojtunik (6)

 • Wojtunik: Duże pieniądze - duża pokusa. CBA przygląda się igrzyskom w Krakowie

  W przygotowania do igrzysk angażowane są duże środki, to przedsięwzięcie dużej rangi. Duże pieniądze to duża pokusa, a my z natury jesteśmy ciekawi - mówi szef CBA Paweł Wojtunik, tłumacząc w Kontrwywiadzie RMF FM, dlaczego jego biuro interesuje się igrzyskami olimpijskimi w Krakowie. Sprawa męża Jagny Marczułajtis? - Na pierwszy rzut oka, to bardziej incydent natury moralnej, ale ta sprawa również nas interesuje, choć nie przesądzam o tym, w jakim charakterze - wyjaśnia. - Jeśli pan Jan Bury czuje jakąkolwiek potrzebę wyjaśnienia sprawy, zapraszamy do nas - mówi o szefie klubu PSL, który skarży się, że CBA go prześladuje. Gość RMF FM zdradza, że na jego biuro "skarży się masa osób".
 • Wstydliwe zdjęcia szefa CBA?

  Poseł Tomasz Kaczmarek, znany też jako Agent Tomek, zasugerował, że jest w posiadaniu kłopotliwych fotografii Pawła Wojtunika zrobionych podczas pewnej imprezy. Szef CBA twierdzi, że to mało prawdopodobne. - Mam duży dystans do własnej osoby, w związku z czym bardzo rzadko pozuję do zdjęć. Na pewno nie są to atrakcyjne zdjęcia w stylu "wyginam śmiało ciało".
 • Szef CBA odpowiada słuchaczom RMF FM

  Paweł Wojtunik odpowiadał na pytania słuchaczy RMF FM. Dotyczyły one głównie zdjęć "Agenta Tomka" pozującego nad walizką pieniędzy i innych, tajemniczych zdjęć, które rzekomo mają być kompromitujące dla szefa CBA.
 • Szef CBA: Kaczmarek schodzi na poziom dziecinady

  Tomasz Kaczmarek mówi, że jest w posiadaniu moich zdjęć z jakiejś imprezy? Pierwsze słyszę. Nie mam pojęcia o co chodzi, chociaż z mojego rodzinnego albumu zniknęły dwa zdjęcia ze ślubu. Podejrzewaliśmy członka rodziny, ale może o to chodzi - mówi gość Kontrwywiadu RMF FM, szef CBA Paweł Wojtunik - Mam 40 lat i nie mam sobie nic do zarzucenia. To schodzenie poniżej poziomu dziecinady - dodaje.