Paweł Tomaszewski

Artykuły - Paweł Tomaszewski (4)

 • Oświadczyny w "Hotelu 52"

  Oświadczyny w "Hotelu 52"

  Plan "Hotelu 52" na jeden dzień przeniósł się do Łazienek Królewskich. - Zawitaliśmy w jedno z najpiękniejszych miejsc w Warszawie. Powód? Kręcimy ostatni odcinek szóstej transzy serialu i chcemy, aby widzowie nas dobrze zapamiętali - mówi Paweł Tomaszewski, serialowy Kuba.
 • Miły, gdy ma w tym interes

  Miły, gdy ma w tym interes

  Paweł Tomaszewski, pomimo swojego młodego wieku, dał się już dość dobrze poznać szerokiej publiczności. Aktor wystąpił w takich produkcjach, jak: "Determinator", "Agentki" czy "Siostrzyczki". Jego najnowsza rola to kreacja sprytnego gońca w "Hotelu 52".
 • Z planu filmu "Dzień, w którym pękło niebo"

  Z planu filmu "Dzień, w którym pękło niebo"

  W Warszawie trwają zdjęcia do filmu "Dzień, w którym pękło niebo". Jest to debiut fabularny Grzegorza Packa, który jest reżyserem i scenarzystą obrazu. W głównych rolach występują Paweł Tomaszewski oraz Joanna Kulig, młodzi aktorzy rozpoczynający swoją artystyczną drogę.
 • Rzepczyno: Folk z nizin

  Rzepczyno: Folk z nizin

  Blisko 10 lat na scenie działa folkowa grupa Rzepczyno. 13 czerwca ukazała się jej druga płyta, zatytułowana po prostu "Rzepczyno". Możecie ją kupić w naszym sklepie MELO.PL. Zespół dobrze znają stali uczestnicy Przystanku Woodstock, gdzie Rzepczyno koncertowało czterokrotnie. Swoją muzykę dla INTERIA.PL przybliżył Paweł Tomaszewski, gitarzysta i jeden z założycieli Rzepczyna.

Filmy - Paweł Tomaszewski (2)

 • Zraniony Paweł Tomaszewski

  W nowym sezonie "Hotelu 52" Kubie, który wciąż jest zainteresowany Martą, przybędzie konkurencja - mówi Paweł Tomaszewski. - Dzięki temu widzowie po raz pierwszy będą mogli zobaczyć Kubę zranionego...
 • "Środa czwartek rano"

  Główne role w filmie zagrali Joanna Kulig i Paweł Tomaszewski. Wcielili się w dwójkę młodych ludzi, którzy poznają się w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.