Paweł Sibik

Artykuły - Paweł Sibik (3)

 • Piotr Rocki nie żyje. Sibik: To jakieś fatum

  Piotr Rocki nie żyje. Sibik: To jakieś fatum

  Piotr Rocki walczył w szpitalu o życie, ale wczoraj przegrał tę walkę. Wszystko wskutek pęknięcia tętniaka. Modliła się za niego rodzina, modlili przyjaciele, a także piłkarscy kibice. Jego boiskowi koledzy nie dowierzają temu, co się stało... Trzymali kciuki i czekali na powrót "Rocky’ego" do zdrowia, a teraz mogą go tylko pożegnać. Przedwcześnie zmarłego piłkarza wspominają jego przyjaciele Paweł Sibik i Dariusz Dudek.
 • Piłkarskie MŚ - gwiazdy jednego mundialu

  Piłkarskie MŚ - gwiazdy jednego mundialu

  Wśród gwiazd piłkarskich mistrzostw świata dominują wielcy zawodnicy, tacy jak Diego Maradona, Zinedine Zidane, Ronaldo, Gerd Mueller, Johan Cruyff czy Pele. Fenomen futbolu tkwi jednak także w tym, że potrafi on zaskoczyć nawet na najwyższym poziomie. Oto zawodnicy, którzy błysnęli na mundialach, choć ani wcześniej, ani później wielkich sukcesów nie osiągali.
 • Gdzie te kluby z dawnych lat?

  Kilka lub kilkanaście lat temu kibice tych zespołów świętowali mistrzostwo Polski, grę w europejskich pucharach, albo przynajmniej przyzwoite występy w najwyższej klasie rozgrywkowej w kraju. Dzisiaj ich ulubieńcy kopią się po czołach na półamatorskim poziomie. Czy los uśmiechnie się jeszcze do fanów tych drużyn i pozwoli im się cieszyć ekstraklasowym futbolem?