Paweł Rabiej

Artykuły - Paweł Rabiej (4)

 • Jakub i Dawid w polskiej wersji "You Need To Calm Down" Taylor Swift. M.in. Biedroń, Rabiej i Pestka

  Jakub i Dawid w polskiej wersji "You Need To Calm Down" Taylor Swift. M.in. Biedroń, Rabiej i Pestka

  Para gejów Jakub i Dawid przygotowała polską wersję klipu "You Need To Calm Down" Taylor Swift. Do współpracy zaprosili 140 osób związanych z polskim środowiskiem LGBT.
 • Paweł Rabiej: Nie chcę grillować Hanny Gronkiewicz–Waltz

  Paweł Rabiej: Nie chcę grillować Hanny Gronkiewicz–Waltz

  Paweł Rabiej rozpoczął kampanię w wyborach na prezydenta stolicy. Polityk Nowoczesnej nie zna jeszcze swoich przeciwników, ale wiele wskazuje, że przyjdzie mu się zmierzyć z Rafałem Trzaskowskim lub Małgorzatą Kidawą-Błońską z PO, ze Stanisławem Tyszką z Kukiz'15 i Patrykiem Jakim, który na razie dystansuje się jak może od swojego startu w wyborach. PSL być może postawi na swojego rzecznika, Jakuba Stefaniaka, a ambicje na zostanie prezydentem stolicy ma też Marek Jakubiak.
 • Paweł Rabiej na prezydenta Warszawy?

  Paweł Rabiej na prezydenta Warszawy?

  Nowoczesna zamierza wystawić Pawła Rabieja w przyszłorocznych wyborach na prezydenta Warszawy - donosi "Rzeczpospolita".
 • Rzecznik Nowoczesnej rezygnuje

  Rzecznik Nowoczesnej rezygnuje

  Od poniedziałku Paweł Rabiej przestał pełnić funkcję rzecznika prasowego Nowoczesnej - poinformowało ugrupowanie. Z informacji PAP wynika, że decyzję kto go zastąpi na tym stanowisku podejmie klub Nowoczesnej podczas wtorkowego posiedzenia.

Filmy - Paweł Rabiej (20)

 • Warszawa nie zawiesi opłat za parkowanie? "Można jeździć komunikacją miejską"

  - Zlikwidowanie opłat parkingowych w Warszawie na czas w którym jesteśmy, może sprzyjać nadmiernemu poruszaniu się mieszkańców po mieście w sytuacji, gdy chcemy dokładnie czegoś odwrotnego - przekonywał Paweł Rabiej, wiceprezydent Warszawy.
 • Warszawa nie zawiesi opłat za parkowanie? "Można jeździć komunikacją miejską"

  - Zlikwidowanie opłat parkingowych w Warszawie na czas w którym jesteśmy, może sprzyjać nadmiernemu poruszaniu się mieszkańców po mieście w sytuacji, gdy chcemy dokładnie czegoś odwrotnego - przekonywał Paweł Rabiej, wiceprezydent Warszawy.
 • Paweł Rabiej: Jedyną osobą, która efektywnie prowadzi kampanię wyborczą, jest Andrzej Duda

  "To jest czas, który nie sprzyja kampanii wyborczej, w którym myślimy o życiu swoim i swoich najbliższych. Źle byłoby, gdyby wybory prezydenckie były naznaczone czasem obawy. Myślę, że rozsądne są głosy mówiące o tym, że trzeba rozważyć przesunięcie wyborów" - mówi w Popołudniowej rozmowie w RMF FM wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej. "Dzisiaj widzimy, że jedyną osobą, która efektywnie prowadzi kampanię wyborczą w Polsce jest Andrzej Duda" - dodaje. "Obawiam się, że do maja niewiele się zmieni i walka z koronawirusem sięgnie również do wyborów prezydenckich" – twierdzi gość Marcina Zaborskiego.
 • Rabiej o odszkodowaniu za awarię w "Czajce": Czekamy na raport ekspertów

  "Padliśmy ofiarą zmasowanej propagandy" - stwierdził w Popołudniowej rozmowie w RMF FM wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej pytany o awarię w oczyszczalni ścieków "Czajka". "Naprawa kolektora kosztowała ponad 30 mln złotych" - dodał. "Czekamy na raport ekspertów. Musimy mieć absolutną pewność, kto zawiódł. Jeżeli okaże się, że zawiodła firma na poziomie konstrukcyjnym to sądzę, że naturalne będzie roszczenie do tej firmy za błędy, które wywołała" - tłumaczył. "Jeżeli raport stwierdzi, że mamy do czynienia z zaniedbaniami w zakresie wykonawczym bądź zaniedbaniami w zakresie konstrukcyjnym to trudno mi sobie wyobrazić inny scenariusz niż dochodzenie odszkodowania" - podkreślił. Nie rozmawiamy o tym - stwierdził Rabiej zapytany o to, czy namawia Rafała Trzaskowskiego do walki o prezydenturę Polski. Rafał Trzaskowski jest prezydentem Warszawy. Trwają wewnętrzne rozmowy w Koalicji Obywatelskiej - dodał. Prezydent zadeklarował, że zabierze głos w tej sprawie niebawem - podkreślił. Zastrzegł jednak, że w jego ocenie Trzaskowski byłby bardzo dobrym kandydatem.