Paweł Piskorski

Artykuły - Paweł Piskorski (112)

 • ​Paweł Piskorski ponownie przewodniczącym Stronnictwa Demokratycznego

  ​Paweł Piskorski ponownie przewodniczącym Stronnictwa Demokratycznego

  Paweł Piskorski ponownie został wybrany na przewodniczącego Stronnictwa Demokratycznego - poinformował w niedzielę w komunikacie sekretarz generalny SD Jan Artymowski. Piskorski był jedynym kandydatem; wybrali go delegaci obradujący w Warszawie na kongresie Stronnictwa.
 • ​"Panama Papers": Polacy w rajach podatkowych

  ​"Panama Papers": Polacy w rajach podatkowych

  Wśród klientów kancelarii Mossack Fonseca byli również Polacy: Paweł Piskorski, Mariusz Walter i Marek Profus. Mieli oni posiadać spółki w rajach podatkowych - czytamy w "Gazecie Wyborczej".
 • Tusk: Nigdy nie brałem pożyczki od CDU

  Tusk: Nigdy nie brałem pożyczki od CDU

  Nigdy nie brałem żadnej pożyczki od CDU - ani jako szef KLD, ani jako zwykły obywatel, ani jako lider PO - powiedział we wtorek premier Donald Tusk odnosząc się do oskarżeń Pawła Piskorskiego.
 • "Fakt": Kłopoty byłego prezydenta Warszawy. Sfałszował podpis?

  Dzisiejszy "Fakt" pisze o tym, że Centralne Biuro Antykorupcyjne ustaliło, iż były prezydent Warszawy Paweł Piskorski osobiście sfałszował podpis antykwariusza w dokumentach, które miały uwiarygodnić jego majątek. Miał to potwierdzić grafolog.
 • A. Urbański i P. Piskorski o "unijnej szmacie": Te słowa źle świadczą o K. Pawłowicz

  A. Urbański i P. Piskorski o "unijnej szmacie": Te słowa źle świadczą o K. Pawłowicz

  Pamiętam, jakie wzruszenie budziło u Lecha Kaczyńskiego to, że jesteśmy w UE. To była nasze marzenie, marzenie ludzi podziemia. Nie rozumiem słów Krystyny Pawłowicz - tak Andrzej Urbański skomentował uwagę posłanki, że "ciągłe eksponowanie polskiej flagi z jakąś unijną szmatą obraża nasze symbole".
 • Piskorski: Tusk ma kajecik i notuje nazwiska. Dni Gowina w PO są już policzone

  Piskorski: Tusk ma kajecik i notuje nazwiska. Dni Gowina w PO są już policzone

  - Donald Tusk jest umówiony z Leszkiem Millerem na rządzenie w przyszłej kadencji i na wsparcie w tej. Mówienie o tej koalicji już dziś to nieostrożność, która jednak pozwala szefowi PO usłyszeć, kto w jego partii po wyborach byłby absolutnie przeciwny związkom z SLD. Tusk ma taki malutki kajecik, w którym ołóweczkiem notuje nazwiska wszystkich przeciwników koalicji z partią Millera. Zapisani ołóweczkiem w notesie Tuska, nie znajdą się na listach wyborczych - mówi Paweł Piskorski w Kontrwywiadzie RMF FM. - Jarosław Gowin zdaje sobie sprawę z tego, że Tusk go nie chce, uważa go za ciało obce. Dni Gowina w PO są policzone - dodaje.
 • Piskorski: Wykonawca i władze stolicy spartaczyły budowę metra

  Piskorski: Wykonawca i władze stolicy spartaczyły budowę metra

  Katastrofy budowlane w Warszawie świadczą o nieudolności miasta. Prace spartaczył wykonawca i władze Warszawy. Nie jest pewne, czy ubezpieczyciel będzie chciał zapłacić za powstałe straty. Ubezpieczyciel zapyta: "Panowie, dlaczego robicie fuszerkę"? - mówi gość Przesłuchania RMF FM, b. prezydent stolicy Paweł Piskorski.
 • "Nie ma systemu ostrzegania przed partactwem ministra"

  "Nie ma systemu ostrzegania przed partactwem ministra"

  Donald Tusk jest za słaby merytorycznie, aby przewidzieć pewne rzeczy, a nie ma systemu ostrzegania przed partactwem ministra - mówi na łamach "Polski The Times" szef Stronnictwa Demokratycznego Paweł Piskorski.

Filmy - Paweł Piskorski (2)

 • Piskorski: Tusk ma kajecik i notuje nazwiska. Dni Gowina w PO są już policzone

  Donald Tusk jest umówiony z Leszkiem Millerem na rządzenie w przyszłej kadencji i na wsparcie w tej. Mówienie o tej koalicji już dziś to nieostrożność, która jednak pozwala szefowi PO usłyszeć, kto w jego partii po wyborach byłby absolutnie przeciwny związkom z SLD. Tusk ma taki malutki kajecik, w którym ołóweczkiem notuje nazwiska wszystkich przeciwników koalicji z partią Millera. Zapisani ołóweczkiem w notesie Tuska, nie znajdą się na listach wyborczych - mówi Paweł Piskorski w Kontrwywiadzie RMF FM.
 • Piskorski: Wykonawca i władze stolicy spartaczyły budowę metra

  Katastrofy budowlane w Warszawie świadczą o nieudolności miasta. Prace spartaczył wykonawca i władze Warszawy. - mówi gość Przesłuchania RMF FM, b. prezydent stolicy Paweł Piskorski.