Paweł Małaszyński

Artykuły - Paweł Małaszyński (236)

Filmy - Paweł Małaszyński (26)

  • Paweł Małaszyński: Czasem tracę wiarę w siebie, ale staram się iść do przodu

  • Pomóż bezdomnym czworonogom! Apel Pawła Małaszyńskiego

    - Idzie zima, trudny czas dla schroniskowych zwierząt. Ich los nie jest nam obojętny i dlatego, jak co roku, zorganizowaliśmy zbiórkę. Jeżeli możecie, wspomóżcie nas symboliczną złotówką - apeluje znany polski aktor.
  • 4. seria "Lekarzy" TVN od 2 marca

    2 marca rozpocznie się emisja 4. sezonu serialu "Lekarze". Akcja serialu rozgrywa się w toruńskim szpitalu Copernicus i koncentruje się wokół losów pracujących tam lekarzy. W nowej serii główna bohaterka dr Alicja Szymańska (Magdalena Różczka) podejmuje radykalną decyzję i postanawia wychować dziecko jej ukochanego z innego związku, zmarłego dra Maksa Kellera (Paweł Małaszyński). – Alicja jak zwykle udaje, że nie jest źle, więc zostaje z cudzym dzieckiem, którym stara się opiekować najlepiej, jak potrafi. Myślę, że miłość do dziecka nieswojego jest absolutnie możliwa i jestem przekonana, że zrodziłaby się niemalże w każdym przypadku. Przecież dzieci są tak cudne, że nie trzeba się nawet jakoś strasznie starać – mówi Magdalena Różczka.
  • Paweł Małaszyński odchodzi z serialu, ale nie rezygnuje z aktorstwa

    Paweł Małaszyński pod koniec grudnia oficjalnie poinformował, że rezygnuje z roli w 4 sezonie serialu TVN "Lekarze". Aktor dementuje jednak plotki, że całkowicie rezygnuje z aktorstwa. W najbliższym czasie skupi się na pracy w teatrze.