Paweł Małaszyński

Artykuły - Paweł Małaszyński (448)

Filmy - Paweł Małaszyński (25)

 • Pomóż bezdomnym czworonogom! Apel Pawła Małaszyńskiego

  - Idzie zima, trudny czas dla schroniskowych zwierząt. Ich los nie jest nam obojętny i dlatego, jak co roku, zorganizowaliśmy zbiórkę. Jeżeli możecie, wspomóżcie nas symboliczną złotówką - apeluje znany polski aktor.
 • 4. seria "Lekarzy" TVN od 2 marca

  2 marca rozpocznie się emisja 4. sezonu serialu "Lekarze". Akcja serialu rozgrywa się w toruńskim szpitalu Copernicus i koncentruje się wokół losów pracujących tam lekarzy. W nowej serii główna bohaterka dr Alicja Szymańska (Magdalena Różczka) podejmuje radykalną decyzję i postanawia wychować dziecko jej ukochanego z innego związku, zmarłego dra Maksa Kellera (Paweł Małaszyński). – Alicja jak zwykle udaje, że nie jest źle, więc zostaje z cudzym dzieckiem, którym stara się opiekować najlepiej, jak potrafi. Myślę, że miłość do dziecka nieswojego jest absolutnie możliwa i jestem przekonana, że zrodziłaby się niemalże w każdym przypadku. Przecież dzieci są tak cudne, że nie trzeba się nawet jakoś strasznie starać – mówi Magdalena Różczka.
 • Paweł Małaszyński odchodzi z serialu, ale nie rezygnuje z aktorstwa

  Paweł Małaszyński pod koniec grudnia oficjalnie poinformował, że rezygnuje z roli w 4 sezonie serialu TVN "Lekarze". Aktor dementuje jednak plotki, że całkowicie rezygnuje z aktorstwa. W najbliższym czasie skupi się na pracy w teatrze.
 • Koncert Pawła Małaszyńskiego i Cochise na rzecz bezdomnych psów

  Zapraszamy na koncert charytatywny organizowany przez Fundację "Psi Los", który odbędzie się już 13 grudnia o godzinie 19.00 w krakowskiej Rotundzie. Gwiazdą koncertu będzie Paweł Małaszyński i jego zespół Cochise. W trakcie imprezy odbędzie się licytacja. Patronem medialnym tego wydarzenia jest Interia.pl, a jednym z przedmiotów licytacji będzie ogłoszenie, które znajdzie się na stronie głównej portalu. Zatem jeśli chcielibyście oświadczyć się, wyznać komuś miłość, złożyć życzenia, gratulacje, a może przeprosić czy podziękować - koniecznie weźcie udział w licytacji , bo będzie to jedyna i niepowtarzalna okazja. Wasze słowa zobaczy aż kilka milionów internautów! Co najważniejsze - cały dochód z koncertu i licytacji przekazany zostanie na bezdomne i potrzebujące zwierzęta!