Paweł Małaszyński

Artykuły - Paweł Małaszyński (452)

 • Cochise: Teledysk "Control" promuje nową płytę "Swans and Lions"

  Cochise: Teledysk "Control" promuje nową płytę "Swans and Lions"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Control" rockowej grupy Cochise, której wokalistą jest Paweł Małaszyński. To kolejny klip promujący dostępną już w ogólnopolskiej sprzedaży piąty album "Swans And Lions".
 • Cochise: Zobacz teledysk "Crystal"

  Cochise: Zobacz teledysk "Crystal"

  W piątek 2 marca na półki sklepowe trafił album "Swans And Lions", piąta płyta rockowej grupy Cochise, której wokalistą jest Paweł Małaszyński. Wydawnictwo w dniach 2-15 marca dostępne będzie wyłącznie w sieci salonów Empik.
 • Cochise: Zobacz teledysk "Pain of God"

  Cochise: Zobacz teledysk "Pain of God"

  Ostatecznie w marcu ukaże się piąty album rockowej grupy Cochise, której wokalistą jest Paweł Małaszyński. "Swans And Lions" w dniach 2-15 marca dostępny będzie wyłącznie w sieci salonów Empik.
 • Arek Kłusowski: "To już za nami" (nowy teledysk)

  Arek Kłusowski: "To już za nami" (nowy teledysk)

  Na stronach Interii możecie premierowo zobaczyć najnowszy teledysk Arka Kłusowskiego, finalisty trzeciej edycji "The Voice of Poland" - "To już za nami".
 • Cochise: Łabędzie i lwy (nowa płyta "Swans And Lions")

  Cochise: Łabędzie i lwy (nowa płyta "Swans And Lions")

  Jesienią do sprzedaży trafi nowa płyta białostockiej grupy Cochise - "Swans And Lions".
 • ​Paweł Małaszyński: Liczy się historia

  ​Paweł Małaszyński: Liczy się historia

  "Nie kostium jest najważniejszy, ale to, by pokazać emocje i wnętrze człowieka" - mówi o pracy na planie serialu "Belle Epoque" Paweł Małaszyński. Aktor opowiada również, co łączy go z serialowym bohaterem.
 • Paweł Małaszyński zasłabł na scenie

  Paweł Małaszyński zasłabł na scenie

  Paweł Małaszyński zasłabł w poniedziałek, 18 stycznia, na scenie w Teatrze Muzycznym "Capitol" we Wrocławiu. Aktor trafił do szpitala.
 • Burek sam nie poprosi o pomoc!

  Burek sam nie poprosi o pomoc!

  Zima to najtrudniejsza pora roku dla schroniskowych czworonogów. I psy i koty potrzebują więcej karmy, a dotychczasowe wsparcie darczyńców nie pozwala na pokrycie wszystkich potrzeb.

Filmy - Paweł Małaszyński (25)

 • Pomóż bezdomnym czworonogom! Apel Pawła Małaszyńskiego

  - Idzie zima, trudny czas dla schroniskowych zwierząt. Ich los nie jest nam obojętny i dlatego, jak co roku, zorganizowaliśmy zbiórkę. Jeżeli możecie, wspomóżcie nas symboliczną złotówką - apeluje znany polski aktor.
 • 4. seria "Lekarzy" TVN od 2 marca

  2 marca rozpocznie się emisja 4. sezonu serialu "Lekarze". Akcja serialu rozgrywa się w toruńskim szpitalu Copernicus i koncentruje się wokół losów pracujących tam lekarzy. W nowej serii główna bohaterka dr Alicja Szymańska (Magdalena Różczka) podejmuje radykalną decyzję i postanawia wychować dziecko jej ukochanego z innego związku, zmarłego dra Maksa Kellera (Paweł Małaszyński). – Alicja jak zwykle udaje, że nie jest źle, więc zostaje z cudzym dzieckiem, którym stara się opiekować najlepiej, jak potrafi. Myślę, że miłość do dziecka nieswojego jest absolutnie możliwa i jestem przekonana, że zrodziłaby się niemalże w każdym przypadku. Przecież dzieci są tak cudne, że nie trzeba się nawet jakoś strasznie starać – mówi Magdalena Różczka.
 • Paweł Małaszyński odchodzi z serialu, ale nie rezygnuje z aktorstwa

  Paweł Małaszyński pod koniec grudnia oficjalnie poinformował, że rezygnuje z roli w 4 sezonie serialu TVN "Lekarze". Aktor dementuje jednak plotki, że całkowicie rezygnuje z aktorstwa. W najbliższym czasie skupi się na pracy w teatrze.
 • Koncert Pawła Małaszyńskiego i Cochise na rzecz bezdomnych psów

  Zapraszamy na koncert charytatywny organizowany przez Fundację "Psi Los", który odbędzie się już 13 grudnia o godzinie 19.00 w krakowskiej Rotundzie. Gwiazdą koncertu będzie Paweł Małaszyński i jego zespół Cochise. W trakcie imprezy odbędzie się licytacja. Patronem medialnym tego wydarzenia jest Interia.pl, a jednym z przedmiotów licytacji będzie ogłoszenie, które znajdzie się na stronie głównej portalu. Zatem jeśli chcielibyście oświadczyć się, wyznać komuś miłość, złożyć życzenia, gratulacje, a może przeprosić czy podziękować - koniecznie weźcie udział w licytacji , bo będzie to jedyna i niepowtarzalna okazja. Wasze słowa zobaczy aż kilka milionów internautów! Co najważniejsze - cały dochód z koncertu i licytacji przekazany zostanie na bezdomne i potrzebujące zwierzęta!