Paweł Grigoruk

Artykuły - Paweł Grigoruk (5)

 • "Big Brother": Justyna chce przeprosin

  "Big Brother": Justyna chce przeprosin

  Justyna Żak i jej chłopak Paweł Grigoruk w ubiegłym tygodniu na własne życzenie opuścili dom Wielkiego Brata. Zwłaszcza ona bardzo szybko powróciła do intensywnej aktywności w mediach społecznościowych. Podczas relacji na InstaStories opowiada o swoich odczuciach i przemyśleniach dotyczących "Big Brothera", analizuje też zachowanie innych uczestników. Od jednego z nich chciałaby usłyszeć słowo "przepraszam".
 • "Big Brother". Justyna Żak i Paweł Grigoruk rozstali się?

  "Big Brother". Justyna Żak i Paweł Grigoruk rozstali się?

  Niedługo po odejściu Justyny Żak i Pawła Grigoruka z "Big Brothera" pojawiły się spekulacje, jakoby para się rozstała. Internauci na profilu tej pierwszej na Instagramie znaleźli coś, co ich zdaniem mogłoby świadczyć, że Justyna i Paweł nie są już razem. Jaka jest prawda? Czy weganie z "Big Brothera" rzeczywiście się rozstali?
 • "Big Brother". Justyna Żak przerywa milczenie

  "Big Brother". Justyna Żak przerywa milczenie

  Justyna Żak i jej chłopak Paweł Grigoruk nie są już mieszkańcami domu Wielkiego Brata. Opuścili go w pośpiechu, nie pojawiając się nawet w nadawanym późną porą "Big Brother Nocą". Justyna wróciła do mediów społecznościowych i po raz pierwszy po wyjściu z domu Wielkiego Brata zabrała głos.
 • "Big Brother": Justyna i Paweł rezygnują z udziału w programie!

  "Big Brother": Justyna i Paweł rezygnują z udziału w programie!

  W czwartek, 9 maja, Justyna Żak i Paweł Grigoruk podjęli decyzję o odejściu z "Big Brothera". Wspólnie postanowili, że zgłoszą Wielkiemu Bratu swoją rezygnację z programu. "Po co nam to potrzebne było. Nie miał człowiek problemu, to poszedł do Big Brothera. To będzie teraz cytat mojego życia" - powiedziała załamana Justyna.
 • "Big Brother": Paweł ma zakaz spania z Justyną!

  "Big Brother": Paweł ma zakaz spania z Justyną!

  Pomiędzy dwoma uczestnikami "Big Brothera" doszło do poważnego spięcia. Igor otrzymał od Wielkiego Brata zadanie, by przygotować Pawła do walki bokserskiej z Olehem. Jednak nie wszystkie zalecenia trenera spodobały się nowemu uczestnikowi. Paweł nie chciał zgodzić się na rozdzielenie go z Justyną. Musiał interweniować Wielki Brat.