Fakty - Paweł Graś

Synonimy:
Graś Paweł,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Paweł Graś (185)

 • "Fakt": Tusk układał listy razem z Kopacz

  "Fakt": Tusk układał listy razem z Kopacz

  Donald Tusk nie pojawił się na zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy, ale był w tym dniu w Warszawie. Szef Rady Europejskiej spotkał się z Ewą Kopacz, by wspólnie ułożyć listy wyborcze PO - czytamy w dzisiejszym "Fakcie".
 • Graś: Wybory szefa PO pod koniec 2015 roku

  Graś: Wybory szefa PO pod koniec 2015 roku

  Z rozbawieniem obserwuję zapowiedzi krwiożerczej walki w PO. Nie będzie żadnej walki - zapewnia sekretarz generalny PO Paweł Graś w Kontrwywiadzie RMF FM.
 • Graś: Nikt nie wysyłał zaproszenia dla Putina

  Graś: Nikt nie wysyłał zaproszenia dla Putina

  Nie ma zaproszenia do Polski dla Władimira Putina - zapewnia Paweł Graś z Platformy Obywatelskiej. W radiowej Jedynce polityk komentował niedawną wypowiedź szefa sejmowej komisji spraw zagranicznych Grzegorza Schetyny, według którego rosyjski prezydent dostał zaproszenie na obchody rocznicy wyzwolenia Auschwitz w przyszłym roku.
 • "Fakt": Graś - pirat drogowy. Setką przez miasto

  "Fakt": Graś - pirat drogowy. Setką przez miasto

  Kampania wyborcza do Parlamentu Europejskiego przyspiesza, a najbliższy współpracownik premiera Paweł Graś nie chce zostać w tyle. Ale żeby pędzić 100 km/h Alejami Ujazdowskimi, w samym sercu Warszawy?! - oburza się sobotni "Fakt".
 • Graś: Premier przyjął dymisję Kalemby

  Graś: Premier przyjął dymisję Kalemby

  Dymisja ministra Stanisława Kalemby została przyjęta. Kandydatura Marka Sawickiego na nowego ministra zostanie przez premiera najprawdopodobniej zaakceptowana. Ze strony premiera nie będzie najprawdopodobniej przeszkód. Rolnicy są w trudnej sytuacji. Wszystkie ręce na pokład” - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM Paweł Graś.
 • Graś: Danuta Huebner naturalnym kandydatem na szefa kampanii PO do PE

  Graś: Danuta Huebner naturalnym kandydatem na szefa kampanii PO do PE

  Sekretarz generalny PO Paweł Graś powiedział we wtorek, że naturalnym kandydatem na stanowisko szefa kampanii PO do PE jest Danuta Huebner. Dodał, że on nie będzie ubiegał się o to stanowisko. Decyzję ws. szefa kampanii PO zarząd partii ma podjąć w najbliższym czasie.
 • Graś: Nowak nie ukrywał zegarka

  Graś: Nowak nie ukrywał zegarka

  - Sławomir Nowak nie ukrywał zegarka za ponad 10 tys. złotych, cały czas nosił go na ręku - przekonuje minister w Kancelarii Premiera Paweł Graś. Były rzecznik rządu, który gościł w Salonie Politycznym Trójki, jest przekonany o niewinności Sławomira Nowaka.
 • Graś: Stanowisko PO dot. komisji śledczej ws. Macierewicza w przyszłym tygodniu

  Graś: Stanowisko PO dot. komisji śledczej ws. Macierewicza w przyszłym tygodniu

  Sekretarz generalny PO Paweł Graś poinformował, że w przyszłym tygodniu Platforma podejmie decyzję ws. komisji śledczej ds. działalności Antoniego Macierewicza, jako wiceministra obrony i szefa SKW. Zarówno Graś, jak i Radosław Sikorski uważają, że komisja jest potrzebna.
 • Były rzecznik rządu zarabia 11 tys. złotych. Za co?

  Były rzecznik rządu zarabia 11 tys. złotych. Za co?

  Choć Paweł Graś nie jest już rzecznikiem rządu, nie stracił posady w kancelarii premiera i nadal jest w niej ministrem. Jak donosi "Super Express", dzięki temu zarabia ok. 11 tys. złotych miesięcznie. Jako jedyny minister nie ma natomiast przypisanych obowiązków.
 • Graś: Nie byłem ideałem. Zmiana rzecznika była potrzebna

  Graś: Nie byłem ideałem. Zmiana rzecznika była potrzebna

  - Nie byłem rzecznikiem idealnym. Dużo lepszym rzecznikiem będzie minister Kidawa-Błońska. Jest wiele do poprawy i wiele do zrobienia. Zmiana na stanowisku rzecznika była potrzebna - przekonuje Paweł Graś w Kontrwywiadzie RMF FM. - Kidawa jest piękną kobietą. Wszyscy to widzą - tłumaczy gość RMF FM. Paweł Graś zdradza, iż mimo zmian, pozostanie w Kancelarii Premiera.