Paweł Deląg

Synonimy:
Deląg Paweł,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Paweł Deląg (47)

 • Paweł Deląg w zwiastunie filmu "Enemy Lines"

  Paweł Deląg w zwiastunie filmu "Enemy Lines"

  W sieci pojawił się zwiastun brytyjskiego filmu "Enemy Lines". W jednej z ról głównych wystąpił w nim Paweł Deląg. W obsadzie produkcji znalazł się też John Hannah znany z komedii "Cztery wesela i pogrzeb". Wyreżyserowany przez Andersa Bankego film będzie można zobaczyć na platformie Apple TV oraz w wybranych amerykańskich kinach od 24 kwietnia.
 • Paweł Deląg w etiudzie o smogu

  Paweł Deląg w etiudzie o smogu

  21 sierpnia podczas International Green Film Festival w Krakowie odbędzie się premiera etiudy filmowej "Piękna Robota". Główna rolę gra w niej Paweł Deląg, przewodniczący jury drugiej edycji imprezy. Film porusza problem smogu i będzie pretekstem do dyskusji o zanieczyszczeniu powietrza w Polsce.
 • Paweł Deląg pokazał syna. Ale przystojniak!

  Paweł Deląg pokazał syna. Ale przystojniak!

  48-letni dziś Paweł Deląg wciąż uchodzi za jednego z największych amantów polskiego kina.
 • Paweł Deląg: Nie chciałem, by ktoś robił ze mnie wielbłąda

  Paweł Deląg: Nie chciałem, by ktoś robił ze mnie wielbłąda

  Przez lata w Polsce borykał się z łatką „amanta”. Wystarczyło, że wyjechał z Polski, a otworzył się worek z propozycjami, o jakich nawet nie marzył.
 • Paweł Deląg u boku gwiazd światowego kina

  Paweł Deląg u boku gwiazd światowego kina

  Paweł Deląg coraz rzadziej pojawia się ostatnio w polskich serialach i filmach. Gra za to w międzynarodowych produkcjach u boku gwiazd światowej sławy! Dowód? Film "Klucz Salamandry", w którym partnerowali mu legendarny "Autostopowicz" i "Łowca androidów" Rutger Hauer i znany z "24 godzin" i "Wściekłych psów" Michael Madsen.
 • Już dzisiaj "Wielka Matura Polaków"!

  Już dzisiaj "Wielka Matura Polaków"!

  W przeddzień pierwszego dnia matur zachęcamy do wzięcia udziału w szczególnym sprawdzianie wiedzy z przedmiotów ścisłych - "Wielkiej Maturze Polaków". Już dzisiaj po godz. 20 wejdź na www.interia.pl, rozwiąż quiz i wygraj atrakcyjne nagrody.

Zdjęcia - Paweł Deląg (12)

 • film.interia.pl
  Paweł Deląg: Amant? Nuda!
 • film.interia.pl
  Paweł Deląg: Amant? Nuda!
 • film.interia.pl
  Paweł Deląg: Amant? Nuda!
 • film.interia.pl
  Paweł Deląg: Amant? Nuda!
 • film.interia.pl
  Paweł Deląg: Amant? Nuda!
 • film.interia.pl
  Paweł Deląg: Amant? Nuda!

Filmy - Paweł Deląg (12)

 • Paweł Deląg o swoich planach

  Jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów opowiedział nam o swoich planach zawodowych.
 • "Wszystko albo nic": Paweł Deląg i Ewa Farna o filmie

 • Paweł Deląg wyjaśnia, dlaczego postawił na Rosję

  Nie zamierzam uzależniać jakości swojego życia od jednego rynku filmowego – deklaruje Paweł Deląg, który od lat z powodzeniem grywa w zagranicznych produkcjach. Deląg jest szczególnie popularny w Rosji, gdzie mieszka od ponad roku. Aktor nie rozumie niechęci Polaków do Rosji i przekonuje, że - pomimo napiętej sytuacji politycznej - pomiędzy naszymi narodami nie powinno być nienawiści. Paweł Deląg od blisko 10 lat regularnie występuje w zagranicznych produkcjach filmowych. W Rosji grywa pierwszoplanowe role. Przez tamtejszych producentów został zauważony dzięki roli Winicjusza w filmie „Quo Vadis” w reżyserii Jerzego Kawalerowicza. Od tego czasu zagrał m.in. w takich filmach, jak „Klucz Salamandry”, „W czerwcu 1941” i „Snajper. Broń odwetu”. – Na początku 2000 roku podjąłem mocne postanowienie, że nie mogę być uzależniony od chimerycznych decyzji rynku i producentów. Wydaje mi się, że to jest taka wiadomość do wszystkich ludzi sztuki, że rynek europejski jest bardzo pojemny. Są na przykład nisze w kinematografii francuskiej, gdzie potrzebują określonych typów aktorów, mówiących nawet z akcentem, na rynku niemieckim czy włoskim, gdzie świetnie sobie nawet radzi nasza Kasia Smutniak. A nikt w Polsce nie myśli o tym, żeby tę fantastyczną aktorkę zatrudnić – mówi artysta. Aktor przyznaje, że zadomowił się już w Rosji: kupił mieszkanie w Moskwie, nawiązał przyjaźnie, dostaje coraz ciekawsze propozycje zawodowe. Praktycznie mieszka w stolicy Rosji od ponad roku, a do Polski przyjeżdża, gdy praca lub życie osobiste tego wymagają. Nie zamierza jednak przyjmować rosyjskiego obywatelstwa. – Po jednej i po drugiej stronie jest po prostu naród, który de facto pragnie żyć, zajmować się swoim życiem, wychowaniem dzieci i zarabianiem pieniędzy - przekonuje Paweł Deląg, który jest gorącym orędownikiem zbliżenia między Polakami i Rosjanami.
 • "Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości"

  Ta polska komedia szpiegowska to zrealizowany z rozmachem film przepełniony humorem sytuacyjnym i zaskakującymi zwrotami akcji. W rękach obdarzonego genialnym węchem komisarza warszawskiej policji Jana Blonda (Mariusz Pujszo) znajdą się losy świata...