Paweł Baraszkiewicz

Artykuły - Paweł Baraszkiewicz (15)

 • Nowy rozdział w życiu Baraszkiewicza, Jędraszki i Sycza

  Nowy rozdział w życiu Baraszkiewicza, Jędraszki i Sycza

  Uzupełnienie wykształcenia i pozostanie przy sporcie - to najbliższe cele kajakarzy Pawła Baraszkiewicza i Daniela Jędraszki oraz wioślarza Roberta Sycza, którzy w związku z zakończeniem kariery zostali przyjęci zostali przez minister Joannę Muchę.
 • Paweł Baraszkiewicz zakończył sportową karierę

  Wicemistrz olimpijski z Sydney (2000) kanadyjkarz Paweł Baraszkiewicz zakończył karierę sportową. Ostatni rok spędził na leczeniu kontuzji, która wyeliminowała go ze startu w igrzyskach w Londynie. Jak sam przyznał, brakuje mu już motywacji do dalszej pracy.
 • Kajakarskie MŚ - cztery medalowe szanse Polaków na 200 m

  Znakomite występy zanotowali Polacy w wyścigach eliminacyjnych na 200 m kajakarskich mistrzostw świata rozgrywanych w węgierskim Szeged. Piotr Siemionowski, Paweł Baraszkiewicz, Marta Walczykiewicz oraz żeńska osada K2 w niedzielę powalczą o medale.
 • Czwarty złoty medal Baraszkiewicza

  Czwarty złoty medal Baraszkiewicza

  Sztafetami 4x200 m oraz wyścigami na 5000 m zakończyły się w niedzielę w Poznaniu 73. mistrzostwa Polski w kajakarstwie. Czwarty złoty medal w poznańskich regatach zdobył kanadyjkarz Posnanii Paweł Baraszkiewicz.
 • MP w kajakarstwie: Nie ma mocnych na Baraszkiewicza

  Kanadyjkarz Posnanii Paweł Baraszkiewicz wywalczył dwa złote medale podczas drugiego dnia mistrzostw Polski w kajakarstwie rozgrywanych w Poznaniu. Łącznie w zawodach ma już na koncie trzy tytuły mistrza kraju.
 • PŚ w kajakarstwie: 6. miejsce Baraszkiewicza w Racicach

  Paweł Baraszkiewicz (Posnania) zajął szóste miejsce w konkurencji C1 na dystansie 200 metrów w Pucharze Świata w kajakarstwie w czeskich Racicach.
 • Baraszkiewicz: Zakończyć karierę medalem w Londynie

  Po trzech latach przerwy, kanadyjkarz Posnanii Paweł Baraszkiewicz podczas kajakarskich mistrzostw świata w Poznaniu stanął na podium i to dwukrotnie. Wywalczył dwa brązowe medale - w C2 na 200 m i w sztafecie C1 4x200 m.
 • MŚ: Brązowy medal sztafety kanadyjkarzy

  Polscy kanadyjkarze w składzie Adam Ginter (Spójnia Warszawa), Roman Rynkiewicz (AZS AWF Gorzów Wlkp.), Mariusz Kruk i Paweł Baraszkiewicz (obaj Posnania) zdobyli brązowy medal w wyścigu sztafet C1 4x200 podczas kajakarskich mistrzostw świata w Poznaniu.
 • Czwórka kanadyjkarzy na podium w Duisburgu

  Jedynie w nieolimpijskiej konkurencji C4 na 1000 m polscy kajakarze stanęli w sobotę na podium regat Pucharu Świata w Duisburgu. Paweł Skowroński, Paweł Baraszkiewicz, Łukasz Woszczyński i Marcin Grzybowski przegrali jedynie z osadą rumuńską.
 • Słabe występy polskich osad

  Słabe występy polskich osad

  Paweł Baraszkiewicz (Posnania) zajął ósme miejsce w olimpijskim finale C1 500. Mistrzem olimpijskim został Rosjanin Maksym Opalew.