Paweł

Artykuły - Paweł (754)

 • Członek nadzoru sieci Piotr i Paweł: Szukamy inwestora strategicznego

  Członek nadzoru sieci Piotr i Paweł: Szukamy inwestora strategicznego

  Sieć supermarketów Piotr i Paweł potwierdza, że szuka inwestora strategicznego. - Przygotowujemy memorandum dla potencjalnych inwestorów. Rozmowy z zainteresowanymi podmiotami zaczniemy na początku przyszłego roku - mówi w rozmowie z serwisem dlahandlu.pl Robert Krzak, członek rady nadzorczej w sieci Piotr i Paweł.
 • Prezes Qumak SA nowym członkiem rady Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego

  Paweł Jaguś, prezes informatyczno-technologicznej spółki Qumak (GPW: QMK) został wybrany na członka rady Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego. Do organizacji należą m.in. najwięksi producenci chemiczni oraz instytuty naukowe.
 • Marek Belka jutro zderzy się z Radą Polityki Pieniężnej

  Marek Belka jutro zderzy się z Radą Polityki Pieniężnej

  Marek Belka wrócił z zagranicy i stawi czoła burzy, którą m.in. on wywołał. Najpierw zmierzy się z członkami Rady Polityki Pieniężnej. Analityk ING TFI, Paweł Cymcyk, przewiduje, że atmosfera na posiedzeniach Rady będzie nieprzyjemna.
 • rezygnacja Członków Rady Nadzorczej Silva Capital Group S.A. z zasiadania w Radzie

  Zarząd Silva Capital Group S.A. ( "Spółka" ) informuje, że w dniu 11 czerwca 2014 r. Członkowie Rady Nadzorczej Spółki: Pan Robert Rafał oraz Pan Paweł Miller złożyli rezygnacje z zasiadania w Radzie. Zarząd Spółki dziękuje Panu R. Rafałowi i Panu P. Millerowi za dotychczasową dobrą współpracę.Osoby reprezentujące spółkę:Krzysztof Wantoła - Prezes ZarzaduDariusz Zych - Wiceprezes Zarządu
 • Robert Więckiewicz z medalem Gloria Artis

  Robert Więckiewicz z medalem Gloria Artis

  Robert Więckiewicz, a także Paweł Edelman, Jan Peszek, Małgorzata Niemirska i Paweł Huelle - to artyści uhonorowani przez ministra kultury Bogdana Zdrojewskiego medalami Gloria Artis. "Patrzę na dorobek każdego z państwa i dostrzegam rzetelność, wysoką jakość, profesjonalizm, dobry wzór" - mówił minister.
 • Polscy twórcy solidaryzują się z irańskim reżyserem

  Polscy twórcy solidaryzują się z irańskim reżyserem

  Polscy reżyserzy Paweł Łoziński, Bodo Kox oraz aktorka Agata Pruchniewska wyrazili poparcie dla Mohammada Rasoulofa, prześladowanego irańskiego reżysera filmu "Rękopisy nie płoną",
 • Pozew w sprawie OFE do sądu

  Do Sądu Okręgowego w Warszawie trafi dziś (ok.14.00) pozew zbiorowy w sprawie przejęcia przez ZUS oszczędności zgromadzonych w OFE. Odpowiedzialnym za przygotowanie i złożenie w imieniu ponad 50 osób dokumentu jest mecenas Paweł Kowalczyk. W rozmowie z IAR podkreślił, że zainteresowanych dołączeniem do pozwu było kilkakrotnie więcej obywateli, ale część nie wypełniła wymogów formalnych.
 • Paweł Domagała: Lubię "dziwne" projekty

  Paweł Domagała: Lubię "dziwne" projekty

  Paweł Domagała gra jednego z bohaterów komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni". Aktor, którego znamy m.in. z seriali "Barwy szczęścia", "Wszystko przed nami" i "Prosto w serce" opowiedział o tym, co działo się na planie filmu Piotra Wereśniaka. Artysta zdradził przy okazji, dlaczego ogląda swoje filmy po kilkanaście razy i co sprawia, że lubi "dziwne" projekty.
 • Zaskoczenie. Takiego transferu nikt się nie spodziewał!

  Zaskoczenie. Takiego transferu nikt się nie spodziewał!

  Wiceminister skarbu Paweł Tamborski podał się do dymisji a premier Donald Tusk ją przyjął. Ma to związek z ew. zgłoszeniem Tamborskiego na prezesa warszawskiej giełdy. Zastąpić go ma Wojciech Kowalczyk z resortu finansów.
 • Powołanie osoby zarządzającej Pana Pawła Miodka

  Raport bieżący nr 49/2014Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresoweNa podstawie § 5 ust. 1 pkt 22 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim, Zarząd GANT DEVELOPMENT S.A. w upadłości układowej informuje, iż w

Filmy - Paweł (2)