Paulina Sykut-Jeżyna

Synonimy:
Paulina Sykut,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Paulina Sykut-Jeżyna (70)

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Wyczuwam pogodę

  Paulina Sykut-Jeżyna: Wyczuwam pogodę

  Jest zdobywczynią dwóch Telekamer "Tele Tygodnia" w kategorii prezenter pogody - w 2019 i 2020 roku. "Lubię wyzwania. Jestem wtedy w swoim żywiole" – mówi Paulina Sykut-Jeżyna. Nie wszyscy wiedzą, że w prezenterce drzemie również żyłka sportowca - intensywnie trenuje, przebiegła kilka maratonów.
 • Paulina Sykut-Jeżyna odsłania zgrabne nogi

  Paulina Sykut-Jeżyna odsłania zgrabne nogi

  Paulina Sykut-Jeżyna od połowy marca wychodziła z domu tylko do pracy. Teraz piękna pogodynka zdecydowała się na wycieczkę nad Bałtyk.
 • Żałują odwołania Polsat SuperHit Festiwal

  Żałują odwołania Polsat SuperHit Festiwal

  W najbliższy weekend miał odbyć się Polsat SuperHit Festiwal, jednak organizatorzy już w kwietniu poinformowali o odwołaniu wydarzenia ze względu na pandemię koronawirusa. Agnieszka Hyży i Paulina Sykut-Jeżyna, które wiele razy były prowadzącymi tej imprezy, spotkały się w relacji na Instagramie i wspominały najważniejsze dla nich momenty z poprzednich edycji.
 • Paulina Sykut-Jeżyna odsłoniła zgrabne nogi

  Paulina Sykut-Jeżyna odsłoniła zgrabne nogi

  Paulina Sykut-Jeżyna jest jedną z najpiękniejszych polskich prezenterek. Od lat jest związana z telewizją Polsat.
 • Katarzyna Zielińska i Paulina Sykut–Jeżyna: Co je łączy?

  Katarzyna Zielińska i Paulina Sykut–Jeżyna: Co je łączy?

  Jedna jest aktorką, druga prezenterką. Ale obie mają tę samą pasję - śpiewanie. I to właśnie dzięki temu hobby Katarzyna Zielińska poznała wiele lat temu Paulinę Sykut–Jeżynę. Do pierwszego ich spotkania doszło zanim jeszcze zostały sławne.
 • Zielińska i Sykut-Jeżyna poznały się 16 lat temu

  Zielińska i Sykut-Jeżyna poznały się 16 lat temu

  Jedna jest aktorką, druga prezenterką. Ale obie mają tę samą pasję - śpiewanie. I to właśnie dzięki temu hobby Katarzyna Zielińska poznała wiele lat temu Paulinę Sykut-Jeżynę. Do pierwszego ich spotkania doszło zanim jeszcze zostały sławne.
 • Paulina Sykut-Jeżyna pokazała, jak mieszka

  Paulina Sykut-Jeżyna pokazała, jak mieszka

  Niemal wszystkie polskie gwiazdy zachowują się odpowiedzialnie i za pośrednictwem mediów społecznościowych zachęcają fanów do pozostania w domach. Wśród nich jest Paulina Sykut-Jeżyna.
 • Paulina Sykut-Jeżyna: Kocham pracę w tym show

  Paulina Sykut-Jeżyna: Kocham pracę w tym show

  Jako dziecko tańczyła w Zespole Pieśni i Tańca „Powiśle”. Dzisiaj jest prezenterką, a promienny uśmiech zjednuje jej serca fanów.
 • ​Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz poprowadzą... finał Ultraligi

  ​Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz poprowadzą... finał Ultraligi

  Para prezenterów, która od kilku sezonów prowadzi program "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami", zmierzy się teraz z nowym wyzwaniem. Będą gospodarzami finału Ultraligi, czyli organizowanych przez kanał Polsat Games rozgrywek dla fanów gier komputerowych.
 • Sylwestrowa Moc Przebojów 2019/2020: Kto poprowadzi imprezę Polsatu?

  Sylwestrowa Moc Przebojów 2019/2020: Kto poprowadzi imprezę Polsatu?

  Zobaczcie kulisy nagrywania promocyjnego spotu do Sylwestrowej Mocy Przebojów z Polsatem 2019/2020. Kto pożegna 2019 rok na Stadionie Śląskim w Chorzowie?

Zdjęcia - Paulina Sykut-Jeżyna (11)

 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2020: Czerwony dywan
 • film.interia.pl
  Gwiazdy Polsatu na prezentacji jesiennej ramówki
 • film.interia.pl
  Paulina Sykut-Jeżyna w 7. miesiącu ciąży
 • film.interia.pl
  Paulina Sykut-Jeżyna w 7. miesiącu ciąży
 • film.interia.pl
  Paulina Sykut-Jeżyna w 7. miesiącu ciąży
 • film.interia.pl
  Paulina Sykut-Jeżyna w 7. miesiącu ciąży

Filmy - Paulina Sykut-Jeżyna (29)

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Ulubiona "pogodynka" Polaków

  Telekamerę w kategorii "prezenter pogody" otrzymała gwiazda Polsatu Paulina Sykut-Jeżyna, na którą głosowało aż 42% czytelników "Tele Tygodnia". Sykut-Jeżyna wyprzedziła Maję Popielarską (17 % głosów) i Aleksandrę Kostkę (16% głosów). "Nie spodziewałam się. Ten dzień jest dla mnie wyjątkowy" - powiedziała laureatka.
 • Paulina Sykut-Jeżyna: Bez chorej zazdrości

  Mój mąż cieszy się, że jestem lubiana przez widzów - mówi Paulina Sykut-Jeżyna i dodaje, że ukochany akceptuje jej fanów i nie żywi niezdrowej zazdrości nawet wobec jej męskich wielbicieli. Gwiazda telewizji Polsat podkreśla jednocześnie, że odrobina zazdrości to nieodłączny element każdego związku.
 • Paulina Sykut-Jeżyna o swojej fryzjerskiej metamorfozie

  W życiu Pauliny Sykut-Jeżyny wraz z wiosną przyszedł czas na zmiany w wyglądzie. Prezenterka zdecydowała się na zmianę fryzury, ale przyznaje, że była to przemyślana decyzja. - Rozjaśnianie włosów odbywało się etapami - wyznała. - Nie mam poczucia, że jest to drastyczna przemiana - dodała.
 • Paulina Sykut Jeżyna ostro o "plotce mieszkaniowej"

  Paulina Sykut Jeżyna w ostrych słowach odniosła się do najnowszej plotki na swój temat. W mediach ukazała się bowiem informacja o tym, jakoby jej dwustumetrowe mieszkanie okazało się za małe, aby prezenterka mogła zdecydować się na drugie dziecko. Paulina przyznała, że rzadko dementuje "fake newsy" o sobie. Tym razem postanowiła wypowiedzieć się w tej sprawie na Facebooku, ponieważ nieprawdziwa informacja mocno ugodziła w jej rodzinę.