Paulina Sykut-Jeżyna

Synonimy:
Paulina Sykut,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Paulina Sykut-Jeżyna (118)

 • Paulina Sykut-Jeżyna o swojej fryzjerskiej metamorfozie

  Paulina Sykut-Jeżyna o swojej fryzjerskiej metamorfozie

  Paulina Sykut-Jeżyna cieszy się niesłabnącą sympatią telewidzów. Prezenterka jest związana ze stacją Polsat.
 • Paulina Sykut-Jeżyna przeszła metamorfozę

  Paulina Sykut-Jeżyna przeszła metamorfozę

  Paulina Sykut-Jeżyna jest jedną z gwiazd telewizji Polsat. Widzowie polubili ją za pogodne usposobienie, umiejętność swobodnej rozmowy i nieprzeciętną urodę.
 • Pamiętacie program "Tylko nas dwoje"? Pudzianowski był jego gwiazdą!

  Pamiętacie program "Tylko nas dwoje"? Pudzianowski był jego gwiazdą!

  Wiosną 2010 roku Polsat wyemitował pierwszy i jak się potem okazało ostatni sezon programu rozrywkowego "Tylko nas dwoje". Show mimo niezłych wyników oglądalności nie zagościł na dłuższy czas na wizji. Kto był jego największym wygranym, a kto chciałby o nim zapomnieć?
 • Paulina Sykut-Jeżyna prowadzi nowy program "Moje disco. Moje wszystko"

  Paulina Sykut-Jeżyna prowadzi nowy program "Moje disco. Moje wszystko"

  Paulina Sykut-Jeżyna została gospodynią muzycznego show "Moje disco. Moje wszystko". Pierwszy odcinek w marcu w stacji Disco Polo Music.
 • Paulina Sykut-Jeżyna: zdradziła, jak wychowuje córeczkę

  Paulina Sykut-Jeżyna: zdradziła, jak wychowuje córeczkę

  Paulina Sykut-Jeżyna jest aktywną zawodowo mamą i nie korzysta ani z pomocy niań, ani pań do sprzątania. "Róża jest naszym małym naśladowcą i sprząta razem z nami" - mówi prezenterka. Przy okazji zdradza, że z mężem nie jedli śniadania w łóżku...
 • Paulina Sykut-Jeżyna na zdjęciu z dzieciństwa

  Paulina Sykut-Jeżyna na zdjęciu z dzieciństwa

  Paulina Sykut-Jeżyna od ponad dekady jest związana ze stacją Polsat. Pogodynka i prezenterka cieszy się dużą sympatią widzów.
 • Paulina Sykut-Jeżyna ostro o plotce na swój temat

  Paulina Sykut-Jeżyna ostro o plotce na swój temat

  Paulina Sykut-Jeżyna nie należy do skandalistek. Choć pracuje w telewizji, rzadko zdradza szczegóły ze swojego życia prywatnego.
 • Paulina Sykut-Jeżyna: Córka zmieniła jej życie

  Paulina Sykut-Jeżyna: Córka zmieniła jej życie

  Paulina Sykut-Jeżyna przyznaje, że szybko odnalazła się w nowej życiowej roli, jaką jest dla niej macierzyństwo, a 1,5-roczna Róża to teraz jej największy skarb. Swoimi przeżyciami i doświadczeniami chętnie dzieli się z fanami na Instagramie. Gwiazda Polsatu umiejętnie godzi obowiązki zawodowe z wychowywaniem córki i prowadzeniem domu. Dzielnie pomaga jej w tym mąż i obydwoje starają się tak układać grafik, by przynajmniej jedno z nich zostawało w domu, by zaopiekować się dzieckiem.
 • Paulina Sykut-Jeżyna: Życie jest ulotne i szybko ucieka

  Paulina Sykut-Jeżyna: Życie jest ulotne i szybko ucieka

  Staram się żyć prosto i kierować się najważniejszymi wartościami - mówi Paulina Sykut-Jeżyna. Prezenterka podkreśla, że odkąd została mamą, zaczęła dostrzegać ulotność życia, dlatego nie chce marnować żadnej z mijających chwil. Gwiazda stacji Polsat próbuje też doceniać wszystko, co dostaje od życia. Taką postawę zamierza przekazać swojej córce.
 • Paulina Sykut-Jeżyna bierze udział w maratonie

  Paulina Sykut-Jeżyna bierze udział w maratonie

  Choć jakiś czas temu Paulinę Sykut-Jeżynę podejrzewano o to, że jest w kolejnej ciąży, prezenterka przygotowuje się do... maratonu. Dla Sykut-Jeżyny nie będą to pierwsze tego typu zawody, jednak maratoński dystans pokona po raz pierwszy odkąd została mamą.

Zdjęcia - Paulina Sykut-Jeżyna (16)

 • film.interia.pl
  Gwiazdy Polsatu na prezentacji jesiennej ramówki
 • film.interia.pl
  Paulina Sykut-Jeżyna w 7. miesiącu ciąży
 • film.interia.pl
  Paulina Sykut-Jeżyna w 7. miesiącu ciąży
 • film.interia.pl
  Paulina Sykut-Jeżyna w 7. miesiącu ciąży
 • film.interia.pl
  Paulina Sykut-Jeżyna w 7. miesiącu ciąży
 • film.interia.pl
  Paulina Sykut-Jeżyna: Zapisuje teksty na dłoni

Filmy - Paulina Sykut-Jeżyna (27)

 • Paulina Sykut-Jeżyna o swojej fryzjerskiej metamorfozie

  W życiu Pauliny Sykut-Jeżyny wraz z wiosną przyszedł czas na zmiany w wyglądzie. Prezenterka zdecydowała się na zmianę fryzury, ale przyznaje, że była to przemyślana decyzja. - Rozjaśnianie włosów odbywało się etapami - wyznała. - Nie mam poczucia, że jest to drastyczna przemiana - dodała.
 • Paulina Sykut Jeżyna ostro o "plotce mieszkaniowej"

  Paulina Sykut Jeżyna w ostrych słowach odniosła się do najnowszej plotki na swój temat. W mediach ukazała się bowiem informacja o tym, jakoby jej dwustumetrowe mieszkanie okazało się za małe, aby prezenterka mogła zdecydować się na drugie dziecko. Paulina przyznała, że rzadko dementuje "fake newsy" o sobie. Tym razem postanowiła wypowiedzieć się w tej sprawie na Facebooku, ponieważ nieprawdziwa informacja mocno ugodziła w jej rodzinę.
 • Paulina Sykut-Jeżyna: Córka zmieniła jej życie

  Paulina Sykut-Jeżyna przyznaje, że szybko odnalazła się w nowej życiowej roli, jaką jest dla niej macierzyństwo, a 1,5-roczna Róża to teraz jej największy skarb. Gwiazda Polsatu umiejętnie godzi obowiązki zawodowe z wychowywaniem córki i prowadzeniem domu.
 • Paulina Sykut-Jeżyna: Życie jest ulotne i szybko ucieka

  Staram się żyć prosto i kierować się najważniejszymi wartościami - mówi Paulina Sykut-Jeżyna. Prezenterka podkreśla, że odkąd została mamą, zaczęła dostrzegać ulotność życia, dlatego nie chce marnować żadnej z mijających chwil.