Paulina Holtz

Artykuły - Paulina Holtz (64)

 • Paulina Holtz pozuje niczym baletnica

  Paulina Holtz pozuje niczym baletnica

  Paulina Holtz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na jej instagramowym profilu właściwie codziennie pojawiają się nowe zdjęcia.
 • Paulina Holtz pochwaliła się wzruszającym prezentem od córek

  Paulina Holtz pochwaliła się wzruszającym prezentem od córek

  Paulina Holtz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowy. Jej profil na Instagramie obserwuje w tym momencie 27,6 tys. użytkowników.
 • Paulina Holtz na niegrzecznym zdjęciu

  Paulina Holtz na niegrzecznym zdjęciu

  Paulina Holtz od 21 lat wciela się w postać Agnieszki Lubicz – jednej z głównych bohaterek telenoweli „Klan”.
 • Paulina Holtz walczy na Instagramie ze stereotypami

  Paulina Holtz walczy na Instagramie ze stereotypami

  Paulina Holtz, podobnie jak kreowana przez nią w telenoweli „Klan” postać Agnieszki Lubicz, stara się żyć i jeść zdrowo.
 • Te gwiazdy nie potrzebują wypełniaczy i makijażu

  Te gwiazdy nie potrzebują wypełniaczy i makijażu

  Wydawać by się mogło, że moda na ekologiczne kosmetyki, świadome kupowanie ubrań i zdrowy styl życia, naruszy dotychczasowe kanony piękna. Niestety, choć stroniących od botoksu i skalpela blogerek czy modelek jest coraz więcej, w polskim show-biznesie wciąż dominują powiększone usta, gładkie jak lustro czoła i powiększone biusty.
 • Paulina Holtz motywuje do działania

  Paulina Holtz motywuje do działania

  Paulina Holtz od dziecka obracała się w aktorskim środowisku. Jej mamą jest Joanna Żółkowska. Panie grają wspólnie w serialu „Klan”.
 • Paulina Holtz: Chwila, która trwa już 11 lat

  Paulina Holtz: Chwila, która trwa już 11 lat

  Pochodzi z artystycznego klanu. Mama i ciotka, Joanna i Jolanta Żółkowskie to znane aktorki, ojciec Witold Holtz jest reżyserem. Wujek, nieżyjący już Krzysztof Kołbasiuk, też był aktorem.
 • Paulina Holtz: Nakryć męża na zdradzie

  Paulina Holtz: Nakryć męża na zdradzie

  ​Od 20 stycznia Paulinę Holtz będziemy mogli oglądać w komedii "SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw" w Teatrze Kamienica. Aktorka szlifuje teraz nie tylko swoją rolę, ale również formę sportową. Chce nauczyć się podciągania na drążku.

Filmy - Paulina Holtz (4)

 • Paulina Holtz: Od pole dance do jogi

  Paulina Holtz od trzech lat uprawia jogę i docenia zalety tego sportu. Aktorka zapewnia, że ćwiczenia dają jej poczucie stabilizacji, zapewniają komfort psychiczny i są gwarancją utrzymania ciała w dobrej kondycji. – Parę lat temu zaczęłam trenować pole dance (taniec na rurze) i to jest jednak akrobatyka, która wymaga bardzo dużego rozciągnięcia i siły. Czułam, że potrzebuję rozciągania, że się skracam, że niepotrzebnie rozrosły mi się bicepsy - opowiada aktorka. - Wtedy zaczęłam myśleć nieśmiało o jodze i tak już ten sport ze mną został.
 • Mówią życiu: jesteś piękne

  Joanna Żółkowska, Paulina Holtz i Anna Moskal odpowiadały na pytania, które powstały na kanwie twórczości Wisławy Szymborskiej.
 • Paulina Holtz: Jestem za tradycyjnymi świętami

  Nie jestem z rodziny, która jakoś kultywowała tradycję, jest nas niewiele przy wigilijnym stole, dlatego jestem za świętami tradycyjnymi - mówi Paulina Holtz.