Paulina Holtz

Artykuły - Paulina Holtz (110)

 • Paulina Holtz: Nakryć męża na zdradzie

  Paulina Holtz: Nakryć męża na zdradzie

  ​Od 20 stycznia Paulinę Holtz będziemy mogli oglądać w komedii "SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw" w Teatrze Kamienica. Aktorka szlifuje teraz nie tylko swoją rolę, ale również formę sportową. Chce nauczyć się podciągania na drążku.
 • Kilka chwil tylko dla siebie

  Kilka chwil tylko dla siebie

  Zabiegana - to mało powiedziane. Paulina Holtz pracuje w kilku warszawskich teatrach (m.in. Teatr Powszechny, Ochoty i Polonia), uprawia różne sporty, pisze felietony, stara się też znaleźć czas na relaks. Ale przede wszystkim stara się być dobrą mamą.

Filmy - Paulina Holtz (4)

 • Paulina Holtz: Od pole dance do jogi

  Paulina Holtz od trzech lat uprawia jogę i docenia zalety tego sportu. Aktorka zapewnia, że ćwiczenia dają jej poczucie stabilizacji, zapewniają komfort psychiczny i są gwarancją utrzymania ciała w dobrej kondycji. – Parę lat temu zaczęłam trenować pole dance (taniec na rurze) i to jest jednak akrobatyka, która wymaga bardzo dużego rozciągnięcia i siły. Czułam, że potrzebuję rozciągania, że się skracam, że niepotrzebnie rozrosły mi się bicepsy - opowiada aktorka. - Wtedy zaczęłam myśleć nieśmiało o jodze i tak już ten sport ze mną został.
 • Mówią życiu: jesteś piękne

  Joanna Żółkowska, Paulina Holtz i Anna Moskal odpowiadały na pytania, które powstały na kanwie twórczości Wisławy Szymborskiej.
 • Paulina Holtz: Jestem za tradycyjnymi świętami

  Nie jestem z rodziny, która jakoś kultywowała tradycję, jest nas niewiele przy wigilijnym stole, dlatego jestem za świętami tradycyjnymi - mówi Paulina Holtz.