Paulina Gałązka

Artykuły - Paulina Gałązka (10)

 • Paulina Gałązka: Głodna nowych ról

  Paulina Gałązka: Głodna nowych ról

  Paulina Gałązka to młoda aktorka, która ma już na koncie wiele ról serialowych, filmowych i teatralnych. W przyszłym roku będzie można zobaczyć ją na wielkim ekranie po raz pierwszy w głównej roli. Zagra w filmie "Dziewczyny z Dubaju", o którym jest głośno jeszcze przed premierą.
 • "Archiwista": Nowy serial kryminalny TVP

  "Archiwista": Nowy serial kryminalny TVP

  W Żyrardowie trwają zdjęcia do nowego serialu Telewizji Polskiej "Archiwista" w reżyserii Macieja Żaka. W rolach głównych występują Henryk Talar i Paulina Gałązka. Produkcja trafi na telewizyjne ekrany w styczniu 2020 roku.
 • Paulina Gałązka ogoliła pół głowy do roli

  Paulina Gałązka ogoliła pół głowy do roli

  Do roli w komedii "Na bank się uda" Paulina Gałązka przeszła radykalną metamorfozę. Jej postać, Olga, jako hakerka pomaga trzem starszym panom w napadzie na jeden z krakowskich banków.
 • "Drogi wolności": Paulina Gałązka, Julia Rosnowska i Katarzyna Zawadzka - silne kobiety

  "Drogi wolności": Paulina Gałązka, Julia Rosnowska i Katarzyna Zawadzka - silne kobiety

  - Historia Polski jest tłem dla pokazania losów kobiet na początku lat 20. ubiegłego wieku - mówią zgodnie serialowe siostry Biernackie. Lala (Julia Rosnowska), Marynia (Paulina Gałązka) oraz Alina (Katarzyna Zawadzka), mimo różnic w spojrzeniu na świat, zawsze mogą na siebie liczyć. Aktorki opowiadają o swoich postaciach i ich walce o równość i miłości.
 • "Drogi wolności": Paulina Gałązka nie czuje równości, zwłaszcza w pracy

  "Drogi wolności": Paulina Gałązka nie czuje równości, zwłaszcza w pracy

  Rola w serialu "Drogi wolności" to dla Pauliny Gałązki spełnienie marzeń, zawsze chciała bowiem zagrać w produkcji historycznej. Jej zdaniem jest to ważny serial, pokazuje bowiem dzieje Polski z punktu widzenia kobiet, filmów o kobietach w Polsce wciąż kręci się natomiast zbyt mało.
 • Paulina Gałązka: Nie będę posągiem

  Paulina Gałązka: Nie będę posągiem

  2 września zobaczymy pierwszy odcinek „Dróg wolności”. Paulina Gałązka, która w serialu TVP gra jedną z głównych ról, opowiada o pracy na planie; zdradza, jak potoczą się losy jej bohaterki i tłumaczy, dlaczego uważa, ze kobietom teraz żyje się znacznie lepiej.
 • Paulina Gałązka na wysokich obrotach

  Paulina Gałązka na wysokich obrotach

  W "Kobiecie sukcesu", nowej komedii romantycznej, Paulina Gałązka i Agnieszka Więdłocha wcielają się w parę przyjaciółek, które się nawzajem uzupełniają. Obie funkcjonują w realiach dużego miasta. "Tempo mojego życia jest straszne" - mówi o swoim codziennym życiu Gałązka.
 • Paulina Gałązka: Życie na walizkach

  Paulina Gałązka: Życie na walizkach

  Rok temu wyszła za kolegę z planu "Pierwszej miłości", Norwega Sindre Sandema. Teraz dzieli swój czas między Warszawę, Wrocław i Oslo.
 • Paulina Gałązka ("Pierwsza miłość") w teledysku "A jeśli nie dziś" grupy Element

  Paulina Gałązka ("Pierwsza miłość") w teledysku "A jeśli nie dziś" grupy Element

  Ponad 50 tys. odsłon ma już debiutancki teledysk grupy Element. W "A jeśli nie dziś" główną rolę zagrała znana z serialu "Pierwsza miłość" Paulina Gałązka.

Zdjęcia - Paulina Gałązka (1)

 • film.interia.pl
  10 aktorek, o których wkrótce będzie głośno

Filmy - Paulina Gałązka (1)

 • Paulina Gałązka nie czuje równości, zwłaszcza w pracy

  Rola w serialu "Drogi wolności" to dla Pauliny Gałązki spełnienie marzeń, zawsze chciała bowiem zagrać w produkcji historycznej. Jej zdaniem jest to ważny serial, pokazuje bowiem dzieje Polski z punktu widzenia kobiet, filmów o kobietach w Polsce wciąż kręci się natomiast zbyt mało.