Paulina Chruściel

Artykuły - Paulina Chruściel (24)

 • Paulina Chruściel: Głodna wyzwań

  Paulina Chruściel: Głodna wyzwań

  Dla roli gotowa jestem na różne poświęcenia, ale jest coś, do czego nie umiem się zmusić – przyznaje Paulina Chruściel. – Nie lubię bywania na ściankach. Wolę chodzić na castingi - dodaje aktorka.
 • Paulina Chruściel: Swatała i była swataną

  Paulina Chruściel: Swatała i była swataną

  W "Ożenku", komedii Nikołaja Gogola, wystawianej na deskach Teatru 6. piętro, ważną rolę odgrywają intrygi swatów. Grająca w tej sztuce Paulina Chruściel przyznaje, że i w życiu prywatnym zgromadziła różne doświadczenia związane ze swataniem.
 • Paulina Chruściel: Ślubu nie będzie

  Paulina Chruściel: Ślubu nie będzie

  Komedia Nikołaja Gogola "Ożenek" od 11 marca w Teatrze 6. piętro. Główną rolę w spektaklu kreuje znana z serialu "Singielka" Paulina Chruściel. Dlaczego aktorka nosi scenariusz z namalowanym serduszkiem? Jakie są jej doświadczenie ze swataniem?
 • Paulina Chruściel: Singielka w "Ożenku"

  Paulina Chruściel: Singielka w "Ożenku"

  Paulina Chruściel zamierza wrócić do teatru. Zagra główną rolę w premierowym spektaklu Teatru 6. piętro "Ożenek" na podstawie sztuki Mikołaja Gogola. Partnerować jej będzie m.in. Michał Żebrowski, Anna Dereszowska i Cezary Pazura. Od jesieni będzie można ją też ponownie oglądać w roli Elki Kowalik w serialu TVN "Singielka".

Zdjęcia - Paulina Chruściel (18)

 • film.interia.pl
  10 aktorek, o których wkrótce będzie głośno

Filmy - Paulina Chruściel (2)