Paul Walker

Synonimy:
Walker Paul,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Paul Walker (62)

 • Córka Paula Walkera została modelką. 22-letnia Meadow zachwyca urodą

  Córka Paula Walkera została modelką. 22-letnia Meadow zachwyca urodą

  Córka tragicznie zmarłego aktora Paula Walkera zachwyca urodą! 22-letnia już Meadow została twarzą marki Proenza Schouler. Efektami ze sesji zdjęciowej do nowej kampanii reklamowej ze swoim udziałem pochwaliła się w sieci. Internauci są zachwyceni.
 • Córka zmarłego Paula Walkera opublikowała ich wspólne nagranie

  Córka zmarłego Paula Walkera opublikowała ich wspólne nagranie

  Meadow Walker opublikowała w sieci wzruszające nagranie. Córka tragicznie zmarłego aktora Paula Walkera podzieliła się prywatnym filmikiem z jej ojcem w roli głównej. "Nigdy nie sądziłam, że się tym podzielę" - napisała.
 • Córka Paula Walkera przeszła metamorfozę

  Córka Paula Walkera przeszła metamorfozę

  Meadow Rain Walker, córka tragicznie zmarłego Paula Walkera, niedawno skończyła 21 lat. Dziewczyna od pewnego czasu rozwija karierę na Instagramie. Tam śledzą ją już blisko 2 miliony osób. Meadow w ostatnim czasie przeszła sporą metamorfozę.
 • Paul Walker: Dlaczego tak szybko?

  Paul Walker: Dlaczego tak szybko?

  Gdyby nie tragiczna, przedwczesna śmierć, w środę, 12 września, Paul Walker świętowałby swoje czterdzieste piąte urodziny.
 • "I Am Paul Walker": Bliscy wspominają zmarłego aktora

  "I Am Paul Walker": Bliscy wspominają zmarłego aktora

  Paul Walker, aktor znany z serii filmów "Szybcy i wściekli", zginął tragicznie w wypadku samochodowym pięć lat temu. Pojawił się pierwszy zwiastun filmu dokumentalnego "I Am Paul Walker".
 • Paul Walker: Pośmiertne 80 milionów dolarów?

  Paul Walker: Pośmiertne 80 milionów dolarów?

  Paul Walker zginął w 2013 roku w wyniku tragicznego wypadku samochodowego. Jak donosi TMZ, aktor mógł zarobić po śmierci nawet 80 mln dolarów. Dokumenty sądowe, podpisane przez 17-letnią córkę aktora, szacują jego przyszłe zarobki.
 • Michelle Rodriguez: Byłam zazdrosna o śmierć Paula Walkera

  Michelle Rodriguez: Byłam zazdrosna o śmierć Paula Walkera

  Koleżanka aktora z planu "Szybkich i wściekłych" była jedną z osób, które najbardziej przeżyły jego odejście. Właśnie udzieliła szczerej wypowiedzi, w której opowiedziała o tym smutnym doświadczeniu.
 • Porsche nie jest winne wypadku Paula Walkera

  Porsche nie jest winne wypadku Paula Walkera

  Porsche nie ponosi winy za głośny wypadek, w którym zginęli Roger Rodas i aktor - odtwórca głównej roli w samochodowym tasiemcu "Szybcy i Wściekli" - Paul Walker.
 • Paul Walker w ósmej części "Szybkich i wściekłych"?

  Paul Walker w ósmej części "Szybkich i wściekłych"?

  Mimo że hollywoodzki aktor Paul Walker nie żyje, wiceprezes studia NBC Universal zapewnił, że... zobaczymy go w najnowszej odsłonie "Szybkich i wściekłych".
 • Kolejny pozew po śmierci Paula Walkera. Już nie tylko córka!

  Kolejny pozew po śmierci Paula Walkera. Już nie tylko córka!

  ​Niemal dwa lata po śmierci Paula Walkera rozpoczęły się podchody jego rodziny, których celem jest uzyskanie odszkodowania od Porsche.

Filmy - Paul Walker (7)

 • "Szybcy i wściekli" bez Walkera. Co z jego postacią?

  Kurt Russell we wrześniu ubiegłego roku dołączył do obsady siódmej części „Szybkich i wściekłych”. Tragiczna śmierć Paula Walkera pokrzyżowała jednak plany producentów i ekipy realizatorskiej. - Twórcy filmu wprowadzają obecnie zmiany w scenariuszu, żeby wytłumaczyć jakoś zniknięcie bohatera Paula - mówi Russell, dodając: - Życie jest pełne zakrętów...
 • Odeszli w 2013 roku

  W 2013 roku pożegnaliśmy wiele gwiazd kina i estrady, a także wybitnych przedstawicieli świata kultury. Odeszli m.in. Peter O'Toole - niezapomniany Lawrence z Arabii; Paul Walker - gwiazdor kina akcji; Cory Monteith - odtwórca jednej z głównych ról w bijącym rekordy popularności serialu "Glee"; James Gandolfini - znany wszystkim jako Tony Soprano. Miłośnicy thrillerów nie przeczytają już nigdy nowej powieści Toma Clancy'ego, a Lou Reed nigdy już nie zaśpiewa swoim pięknym głosem żadnej rockowej ballady...
 • Edyta Górniak: Odsłoniłam twarz człowieka i zdjęłam koronę gwiazdy

  Miesiąc temu Edyta Górniak opłakiwała śmierć dawnego przyjaciela i managera Wiktora Kubiaka. Wkrótce okazało się, że była przyjaciółka gwiazdy, zarazem eksżona zmarłego, Alicja Borkowska doznała wylewu i jest w śpiączce. Dodatkowym ciosem dla piosenkarki była tragiczna śmierć jednego z jej ulubionych hollywoodzkich aktorów - Paula Walkera.
 • Paul Walker: Ciągle uczę się ojcostwa

  Na niecałe trzy tygodnie przed swoją śmiercią Paul Walker udzielił wywiadu agencji Associated Press, w którym z niespotykaną szczerością opowiadał o tym, jak stara się być dobrym ojcem dla swojej 15-letniej córki, marzeniach o posiadaniu rodziny i związkach z kobietami. TU przeczytasz więcej na temat wypadku. Paul Walker: Za wcześnie, za młodo - ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z AKTOREM