Paul Greengrass

Synonimy:
Greengrass Paul,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Paul Greengrass (22)

 • Paul Greengrass nakręci dla Netflixa film o Andersie Breiviku

  Paul Greengrass nakręci dla Netflixa film o Andersie Breiviku

  Netflix zapowiedział powstanie filmu o masakrze na norweskiej wyspie Utøya i zamachu w Oslo, jakich w 2011 roku dokonał Anders Breivik. W ciągu doby, która na zawsze zmieniła Norwegię, zginęło 77 osób. Teraz Netflix zapowiada film o tych wydarzeniach, a jego reżyserem ma być Paul Greengrass, twórca między innymi serii o Jamesie Bournie.
 • Julia Stiles: Poczułam ciarki

  Julia Stiles: Poczułam ciarki

  Julia Stiles, występująca w filmach o Jasonie Bournie w roli Nicky Parsons, wyznała, że najnowsza część serii wywołała w niej wielkie emocje. "Czuję ciarki, gdy myślę o scenach protestu, w których grałam" - zdradziła brytyjskiemu magazynowi "The Telegraph" amerykańska aktorka.
 • Clooney w thrillerze Greengrassa

  Clooney w thrillerze Greengrassa

  Amerykański gwiazdor George Clooney ("Syriana", "Michael Clayton") i brytyjski reżyser Paul Greengrass ("Lot 93", "Ultimatum Bourne'a") realizują wspólnie thriller, który w przyszłym roku ma się pojawić na ekranach kin. Na razie nie wiadomo, jaki będzie miał tytuł.
 • Nowe projekty Paula Greengrassa

  Nowe projekty Paula Greengrassa

  Reżyser filmów o agencie Jasonie Bournie - Paul Greengrass - zajmie się przygotowaniem dwóch adaptacji dzieł literackich.
 • Greengrass o piratach i Formule 1

  Greengrass o piratach i Formule 1

  Paul Greengrass, reżyser kontynuacji głośnej "Tożsamości Bourne'a", rozważa dwa nowe projekty.
 • "Fantastyczna podróż" Greengrassa?

  "Fantastyczna podróż" Greengrassa?

  Kolejnym obrazem Paula Grenngrassa ("Green Zone") będzie remake "Fantastycznej podróży" -wynika z informacji "Hollywood Reporter". Za produkcję obrazu odpowiedzialny ma być James Cameron.
 • "Bourne 4" bez reżysera!

  "Bourne 4" bez reżysera!

  Wytwórnia Universal Picutres potwierdziła, ze Paul Greengraas nie będzie reżyserem czwartej części serii o Jasonie Bournie.
 • Jason Bourne jeszcze raz!

  Jason Bourne jeszcze raz!

  Reżyser Paul Greengrass i aktor Matt Damon zrealizują jeszcze jeden film o agencie Jasonie Bournie.
 • Noblista atakuje Bourne'a!

  Noblista atakuje Bourne'a!

  Brytyjski laureat nagrody Nobla - Harold Pinter - skrytykował reżysera Paula Greengrassa za "całkowicie nierzeczywisty" film "Ultimatum Bourne'a".
 • Paul Greengrass o Iraku

  Paul Greengrass o Iraku

  Paul Greengrass ("Lot 93" ) zrealizuje film o skutkach amerykańskiej inwazji na Irak. W głównej roli zobaczymy Matta Damona.