Paul Anderson

Synonimy:
Anderson Paul,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Paul Anderson (17)

 • Wyścigi śmierci Andersona

  Wyścigi śmierci Andersona

  Paul W.S. Anderson ("Resident Evil", "Obcy kontra Predator") napisze scenariusz i wyreżyseruje film "Death Race 3000". Obraz, który powstanie w wytworni Paramount Pictures, będzie remake'em kultowego obrazu "Wyścig śmierci" ("Death Race 2000"), wyprodukowanego w 1975 roku przez Rogera Cormana.
 • Paul W.S. Anderson: Nuklearny atak

  Paul W.S. Anderson: Nuklearny atak

  Paul W.S. Anderson ("Resident Evil", "Obcy kontra Predator") zasiądzie na fotelu reżysera dreszczowca "Man With the Football". Obraz powstanie dla studia Columbia Pictures. Film czeka na realizację już od wielu lat - po raz pierwszy scenariusz opowieści trafił do producentów w 1994 roku.
 • "Obcy kontra Predator": Rozmach na DVD

  "Obcy kontra Predator": Rozmach na DVD

  Jak już informowaliśmy, Paul W.S. Anderson z niecierpliwością czeka na wydanie video i DVD ze swym ostatnim filmem, "Obcy kontra Predator". W R1 obraz zadebiutować ma na nośnikach pod koniec stycznia.
 • Anderson czeka na "Obcego"

  Anderson czeka na "Obcego"

  W jednym z niedawno udzielonych wywiadów Paul W. S. Anderson ("Ukryty wymiar", "Resident Evil") zdementował pojawiające się w mediach informacje, jakoby został zaangażowany przez przedstawicieli studia 20th Century Fox do napisania scenariusza filmu "Obcy 5", kolejnej odsłony kultowego cyklu o krwiożerczych monstrach.
 • "Obcy" Paul W.S. Anderson

  "Obcy" Paul W.S. Anderson

  W Sieci pojawiły się doniesienia, że studio 20th Century Fox zaangażowało Paula W. S. Andersona ("Ukryty wymiar", "Resident Evil"), by napisał scenariusz filmu "Obcy 5", kolejnej odsłony kultowego cyklu o krwiożerczych monstrach. Nie wiadomo, czy producenci mają zamiar wprowadzić do opowieści Ellen Ripley.
 • Pracowity Paul W.S. Anderson

  Pracowity Paul W.S. Anderson

  Paul W.S. Anderson ("Resident Evil", "Obcy kontra Predator") w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów zdradził, że pracuje nad kilkoma nowymi projektami. "Staram się zapanować nad rozlicznymi zobowiązaniami" - powiedział reżyser, producent i scenarzysta w jednej osobie.
 • Paul Anderson za kierownicą

  Paul Anderson za kierownicą

  Paul W.S. Anderson ("Ukryty wymiar", "Resident Evil") zostanie producentem filmowej wersji popularnej gry video "Driver". Budżet obrazu szacowany jest na 50 milionów dolarów. Tymczasem zakończyły się zdjęcia do innego przedsięwzięcia produkcyjnego brytyjskiego twórcy: horroru "Resident Evil: Apocalypse", czyli ciągu dalszego "Resident Evil".
 • Obcy, Predator i Lance Henriksen

  Obcy, Predator i Lance Henriksen

  Lance Henriksen ("Szybcy i martwi", "Krzyk 3", serial "Millennium") jest piewszym wykonawcą obsadzonym w widowisku "Obcy kontra Predator". Ceniony aktor charakterystyczny wcieli się w postać miliardera, który finansuje naukową wyprawę na Antarktydę. Zdjęcia do filmu rozpoczną się pod koniec października.
 • Paul Anderson o duchach

  Paul Anderson o duchach

  Paul W.S. Anderson, twórca "Ukrytego wymiaru" i "Resident Evil", zainteresował swoim nowym projektem firmę Dimension Films, należącą do wytwórni Miramax. "Necropolis", bo tak brzmi tytuł planowanego filmu, ma być psychologiczną opowieścią o duchach, której akcja toczy się w Chicago. Filmowiec nie będzie jego reżyserem, zadowalając się funkcją producenta.
 • Obcy i Predator zniszczą Pragę?

  Obcy i Predator zniszczą Pragę?

  Zdjęcia do zapowiadanego od dawna filmu "Aliens Vs. Predator" rozpoczną się być może już jesienią. Ekscesy pozaziemskich potworów mają zostać sfilmowane w Pradze, stolicy Czech. Scenariusz filmu nie przewiduje udziału żadnej ludzkiej postaci występującej we wcześniejszych opowieściach o przygodach krwiożerczych dżentelmenów.