patyk

Artykuły - Patyk (7)

 • Patyki i liście zamiast szczoteczki do zębów

  Patyki i liście zamiast szczoteczki do zębów

  Szczoteczka i pasta do zębów to dla licznej części populacji świata ciągle luksus, na który nie może sobie pozwolić. W wielu miejscach naszego globu ludzie stosują od tysięcy lat naturalne sposoby dbania o zęby.
 • Mordercą gen. Papały mógł być Igor Ł.

  Mordercą gen. Marka Papały mógł być związany z mafią pruszkowską Igor Ł., pseudonim "Patyk" - wynika z analizy specjalnego zespołu policyjnego, do której treści dotarł "Wprost". Mimo to, do dziś nie zrobiono nic, by sprawdzić faktyczny udział "Patyka" w sprawie.
 • Fiskus nie odda ani grosza!

  Fiskus nie odda ani grosza!

  Organa podatkowe mogą sprawdzać rozliczenia podatnika przez prawie sześć lat. Często koszty postępowań podatkowych przewyższają kwoty ustalone w czasie kontroli. Fiskus powinien kierować się zasadą ekonomii i nie prowadzić postępowań przy małych kwotach.
 • Powołanie osoby zarządzającej

  Raport bieżący nr 14/2008Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zgodnie z § 5 ust. 1 pkt. 22 Rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych Zarząd CP Energia S.A. informuje, iż w dniu 29 stycznia 2008 r. Rada Nadzorcza CP Energia S.A. powołała z dniem 1 lutego 2008 roku Pana Jarosława Patyka w skład Zarządu i powierzyła mu funkcję Wiceprezesa Zarządu. Pan Jar
 • Informacja uzyskana w trybie art. 160 ust. 1 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi

  Raport bieżący nr 51/2007Podstawa prawna: Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych Zarząd Spółki CP Energia S.A. informuje, że w dniu 13 grudnia 2007r. otrzymał od Prokurenta CP Energia S.A. Jarosława Patyka zawiadomienie o dokonaniu przez niego transakcji na papierach wartościowych Emitenta. W dniach: - 30 listopada 2007 roku Pan Jarosław Patyk nabył 1400 akcji Emitenta po cenie 6,73 PLN - 7 grudnia 2007r. Pan Jarosław Patyk n
 • Nie wiadomo, jak liczyć ryczałt

  Nie wiadomo, jak liczyć ryczałt

  Nowe ryczałty samochodowe obowiązują od 14 listopada. Nie wiadomo, jakie stawki limitów stosować - stare czy nowe, a może obie. Eksperci są podzieleni: jedni są za stosowaniem obydwu, inni za nowymi.
 • Atlantis III

Filmy - Patyk (12)

 • Uparty buldog próbował zdobyć patyk prosto z drzewa

  Czy temu buldogowi uda się zdobyć wymarzony patyk? Zobaczcie sami.
 • Koniecznie musiał się podrapać. To nagranie stało się hitem sieci!

  To dopiero gratka dla miłośników ptaków! Nagranie jest prawdopodobnie pierwszym dowodem używania „narzędzi” przez ptaki morskie. Maskonur uchwycony na wideo drapie się kawałkiem patyczka, co naukowcy z Oxford University i South Iceland Nature Research Centre określają jako przemyślany ptasi odruch z powodu braków dostatecznych możliwości. Wideo zostało nagrane w lipcu 2018 roku za pomocą fotopułapek. Podobny przypadek zaobserwowano w Walii. (STORYFUL/x-news)
 • Spaniel ma obsesję na punkcie aportowania...

  Ten springer spaniel ma prawdziwą obsesję na punkcie aportowania. Nawet gdy właściciele mają już dość, futrzak szuka sobie towarzysza do zabawy. Podczas jednego ze spacerów próbował namówić do rzucenia mu patyka… drewniany pomnik. Przeliczył się? (STORYFUL/x-news)
 • Stoczyli zaciętą walkę. Pies został pokonany przez patyk

  Tym razem to patyk pokonał psa, a nie na odwrót! Gałąź okazała się zbyt wielka dla tego "groźnego" bullteriera. Mimo wielkich chęci psiakowi nie udało się go podnieść. Jak został znokautowany? (STORYFUL/x-news)