patyczki

Artykuły - Patyczki (1)

Filmy - Patyczki (5)

 • Bożonarodzeniowe dekoracje z patyczków po lodach

  Boże Narodzenie to wyjątkowa okazja, by przystroić nasze wnętrza niewielkimi, ale pięknymi i ręcznie wykonanymi dekoracjami, związanymi z zimą i świętami właśnie! Oczywiście w większości domów to choinka zajmuje najważniejsze miejsce, ale nie można zapominać o innych miejscach, by delikatnie podkreślić nadchodzący nastrój! Z naszego poradnika dowiecie, się, jak zrobić bożonarodzeniowe dekoracje ze zwykłych, drewnianych patyczków po lodach - to naprawdę proste!
 • Baranek z patyczków do uszu - jak go zrobić?

  Patyczki kosmetyczne, które ma niemal każdy z nas w swoim domu, nadają się do tworzenia drobnych ozdób, które świetnie sprawdzą się choćby na święta Wielkiej Nocy! W naszym kolejnym poradniku pokażemy wam, jak zrobić baranka z patyczków do uszu - pamiętajcie, by patyczki nie były zabrudzone, wtedy baranek straci swoją piękną biel!
 • Ramka na zdjęcia z patyczków po lodach

  Patyczki po lodach to świetny budulec do wielu ciekawych i przydatnych ozdób czy dekoracji. Można z nich zrobić podkładkę pod kubek, bransoletkę, my tym razem przygotowaliśmy dla was prosty pomysł, jak zrobić kolorową ramkę na zdjęcia z patyczków po lodach. W parę chwil przygotujecie ciekawą dekorację, która - w odpowiedniej kolorystyce - dopasuje się do każdego wnętrza, a na pewno będzie przyciągała wzrok! Zobaczcie naszą instrukcję, jak zrobić ramkę na zdjęcia z patyczków po lodach!
 • Bransoletki z patyczków po lodach

  Patyczki po lodach mają mnóstwo zastosowań! Można zrobić z nich na przykład podkładki do kubków, mogą być też budulcem do stworzenia nietypowych bransoletek! Instrukcja jest elastyczna - w parę chwil możecie zrobić ciekawą dekorację, która będzie w kolorze, jaki tylko chcecie! Zobaczcie, jakie to proste!