Patty Jenkins

Artykuły - Patty Jenkins (4)

 • Wonder Woman rezygnuje z Comic-Conu

  Wonder Woman rezygnuje z Comic-Conu

  Fani superbohaterów komiksów DC i ich filmowych adaptacji mogą być zawiedzeni. Patty Jenkins, reżyserka "Wonder Woman" i jej sequela, oznajmiła, że wytwórnia Warner Bros. opuści tegoroczny Comic-Con w San Diego. Impreza gromadzi rocznie ponad 130 tysięcy fanów popkultury i jest największym wydarzeniem tego typu na świecie.
 • ​Kathryn Bigelow: "Nie" nie istnieje

  ​Kathryn Bigelow: "Nie" nie istnieje

  Kathryn Bigelow radzi innym reżyserkom, by zawsze parły do przodu ze swoimi projektami, nie zwracając uwagi na to, ile razy zostaną odrzucone.
 • Nagrodzona Patty Jenkins

  Nagrodzona Patty Jenkins

  Patty Jenkins, scenarzystka i reżyserka filmu "Monster", otrzyma nagrodę 2004 Franklin J. Schaffner Alumni Medal. Wyróżnienie, przyznawane przez Amerykański Instytut Filmowy (American Film Institute - AFI), zostanie wręczone autorce w czwartek, 10 czerwca, podczas gali AFI Life Achievement Award Tribute to Meryl Streep.
 • Christina Ricci kocha Charlize Theron

  Christina Ricci kocha Charlize Theron

  Christina Ricci ("Człowiek, który płakał") prowadzi negocjacje w sprawie występu u boku Charlize Theron w niezależnej produkcji "Monster", nad którą pracuje - w oparciu o własny scenariusz - debiutująca w komercyjnym filmie fabularnym Patty Jenkins. Prace na planie rozpoczynają się w połowie stycznia na Florydzie.