Patryk Vega

Synonimy:
Vega Patryk,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Patryk Vega (118)

 • Jan Błachowicz zagra w filmie Patryka Vegi?

  Jan Błachowicz zagra w filmie Patryka Vegi?

  Popularny reżyser opublikował we wtorek na swoim profilu instagramowym zdjęcie z zawodnikiem MMA, mistrzem federacji UFC Janem Błachowiczem. Podobną fotografię w tym samym czasie pokazał na swoim profilu sportowiec. W postach obaj zasugerowali, że zaczynają współpracę. Czy to znaczy, że Jan Błachowicz zgodził się zagrać w nowym filmie Vegi? Jeśli tak, to nie zaskarbi sobie tym szacunku swoich wiernych kibiców.
 • "Small World": Patryk Vega o pedofilii i handlu dziećmi [zwiastun]

  "Small World": Patryk Vega o pedofilii i handlu dziećmi [zwiastun]

  Patryk Vega zaprezentował zwiastun podejmującego tematykę handlu dziećmi filmu "Small World". Wciąż nieznana jest jednak dokładna data premiery długo oczekiwanej produkcji. Pierwotnie obraz Vegi miał trafić na kinowe ekrany w grudniu 2020, jednak pandemia koronawirusa zmusiła dystrybutora do zmiany planów.
 • Współpracownik Patryka Vegi zatrzymany przez CBŚP

  Współpracownik Patryka Vegi zatrzymany przez CBŚP

  Scenarzysta współpracujący z Patrykiem Vegą został zatrzymany. Mężczyzna pracował z reżyserem nad filmami "Bad Boy", "Pętla" oraz "Oczy diabła". Jak informuje RMF FM, Grzegorz B. znalazł się wśród trzech osób, które wpadły w ręce funkcjonariuszy CBŚP w śledztwie dotyczącej jednej z grup powiązanej z pseudokibicami ze Śląska.
 • "Oczy diabła" Patryka Vegi pod lupą policji

  "Oczy diabła" Patryka Vegi pod lupą policji

  Prokuratura przekazała materiał filmowy do analizy Komendzie Głównej Policji celem weryfikacji zdarzeń przedstawionych w reportażu - poinformował dział prasowy Prokuratury Krajowej, pytany o czynności podejmowane ws. filmu Patryka Vegi dotyczącego handlu dziećmi.
 • Patryk Vega udostępnił za darmo dokument "Oczy diabła" o handlu dziećmi

  Patryk Vega udostępnił za darmo dokument "Oczy diabła" o handlu dziećmi

  Patryk Vega udostępnił za darmo na kanale YouTube oraz Facebooku swój najnowszy dokument "Oczy diabła". Produkcja podejmuje temat nielegalnego handlu dziećmi w "dzisiejszej Europie".
 • Anna Mucha w nowym filmie Patryka Vegi. "Nikt mnie nie rozpoznaje"

  Anna Mucha w nowym filmie Patryka Vegi. "Nikt mnie nie rozpoznaje"

  Najnowszy film Patryka Vegi „Miłość, seks & pandemia” czeka na premierę w kinach i już sam tytuł zdradza, czego możemy się spodziewać po najnowszym dziele popularnego reżysera. Jedną z głównych ról w tej produkcji zagrała Anna Mucha. Udział w tym filmie to przełom w karierze aktorki. Wymagające dla niej były nie tylko ostre sceny seksu, w których bierze udział, ale także charakteryzacja, która całkowicie zmienia jej wygląd. To, jak prezentuje się grana przez Muchę bohaterka, możemy zobaczyć na Instagramie gwiazdy, która napisała tam też o swojej nowej roli.
 • "Miłość, seks & pandemia": Patryk Vega pokazał zwiastun filmu

  "Miłość, seks & pandemia": Patryk Vega pokazał zwiastun filmu

  "Miłość, seks & pandemia" to tytuł nowego filmu Patryka Vegi. Reżyser podzielił się właśnie zwiastunem swej nowej produkcji, w której zobaczymy na ekranie Małgorzatę Rozenek-Majdan, Annę Muchę oraz Zofię Zborowską.
 • "Bad Boy" na kanale Polsat Seriale

  "Bad Boy" na kanale Polsat Seriale

  W najbliższą sobotę, 21 listopada, na kanale Polsat Seriale widzowie obejrzą premierowo dwa pierwsze odcinki miniserialu "Bad Boy". Kolejne dwie części produkcji Patryka Vegi zostaną pokazane w tym paśmie 28 listopada. Miniserial jest wydłużoną wersją kinowego przeboju.
 • Patryk Vega zaprasza na serial "Bad Boy"

  Patryk Vega zaprasza na serial "Bad Boy"

  Patryk Vega zaprasza do obejrzenia serialowej wersji filmu "Bad Boy", którego premiera już w sobotę, 17 października, o godzinie 20:00 na antenie telewizji Polsat.

Filmy - Patryk Vega (19)

 • Patryk Vega zaprasza na serial "Bad Boy"

  Patryk Vega zaprasza do obejrzenia serialowej wersji filmu "Bad Boy", którego premiera już w sobotę, 17 października, o godzinie 20:00 na antenie telewizji Polsat.
 • "Pitbull. Niebezpieczne kobiety": Patryk Vega o filmie

 • Patryk Vega: Potrzebowałem 10 lat

  Patryk Vega kręci kontynuację kultowego "Pitbulla". Reżyser twierdzi, że potrzebował dziesięciu lat, by rzeczywistość zmieniła się na tyle, aby miał coś nowego do powiedzenia widzom.
 • Patryk Vega napisał książkę o pracy policjantów

  „Złe psy. W imię zasad” to zapis wielogodzinnych rozmów Patryka Vegi z policjantami, którzy dla swojej pracy poświęcili wszystko. Autor zdobył zaufanie funkcjonariuszy jak nikt inny. Bez cenzury opowiedzieli mu o balansowaniu na granicy życia i śmierci, prawdziwym obliczu polskiej przestępczości i konsekwencjach wyborów, jakich muszą dokonywać każdego dnia. Jednym z bohaterów książki jest Sławomir Opala – były funkcjonariusz wydziału zabójstw, pierwowzór Despera z „Pitbulla”. W 2011 roku został aresztowany w związku ze śledztwem ws. działalności gangów związanych z tzw. starym Pruszkowem. Według prokuratury przekazywał gangsterom informacje o planowanych akcjach policji. W zamian miał dostawać pieniądze i narkotyki. Po wyjściu z więzienia, targany wieloma sprzecznościami nie udźwignął ciężaru własnej legendy i w ubiegłym roku popełnił samobójstwo.