Patryk Vega

Synonimy:
Vega Patryk,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Patryk Vega (101)

 • "Pętla" Patryka Vegi: Antoni Królikowski i "dziesięć scen seksu bez Viagry"

  "Pętla" Patryka Vegi: Antoni Królikowski i "dziesięć scen seksu bez Viagry"

  W nowym filmie Patryka Vegi "Pętla" nie zabraknie scen erotycznych. Jak twierdzi reżyser, odtwórca głównej roli Antoni Królikowski zagrał "dziesięć scen seksu bez Viagry".
 • Patryk Vega pokazał zapowiedź filmu "Seksbiznes"

  Patryk Vega pokazał zapowiedź filmu "Seksbiznes"

  W czwartek, 16 lipca, na kanale YouTube Patryka Vegi pojawił się krótki zwiastun dokumentu "Seksbiznes", który powstał przy okazji robienia dokumentacji do kolejnej fabularnej produkcji tego reżysera, czyli poświęconego aferze podkarpackiej filmu "Pętla". Jest to zapis rozmów z tancerkami, policjantami, właścicielami klubów nocnych i innymi osobami związanymi z tą aferą. Premiera w przyszłym tygodniu.
 • "Pętla": Patryk Vega dla kobiet

  "Pętla": Patryk Vega dla kobiet

  Patryk Vega właśnie zaprezentował zwiastun swojego nowego filmu zatytułowanego "Pętla" przygotowany - jak zapowiadał w poniedziałek, 15 czerwca - specjalnie dla kobiet.
 • Siostry Chojnackie: Kim są bliźniaczki z filmu Vegi?

  Siostry Chojnackie: Kim są bliźniaczki z filmu Vegi?

  Gdyby nie Patryk Vega, pewnie niewiele osób usłyszałoby o Tomaszu Oświecińskim – kulturyście, który został aktorem-amatorem. Czy o bliźniaczkach Chojnackich, które reżyser zatrudnił do najnowszego filmu, też będzie głośno?
 • "Pętla": Patryk Vega o aferze podkarpackiej

  "Pętla": Patryk Vega o aferze podkarpackiej

  W środę, 3 czerwca, o 8:00 Patryk Vega zamieścił w mediach społecznościowych zwiastun swojego najnowszego filmu "Pętla". Zgodnie z oczekiwaniami, poświęcony jest on głośnej aferze podkarpackiej.
 • "Pętla": Nowy film Patryka Vegi

  "Pętla": Nowy film Patryka Vegi

  "Cześć, tu Patryk Vega. Wracamy do życia, wracamy do kin. Już jutro o 9 rano zaprezentuję wam zwiastun mojego najnowszego filmu, 'PĘTLA'" - poinformował popularny reżyser na swoim profilu na portalu społecznościowym Facebook.
 • Jak Patryk Vega został milionerem, czyli ile zarabiają polskie filmy

  Jak Patryk Vega został milionerem, czyli ile zarabiają polskie filmy

  Nie od dziś wiadomo, że kino to lukratywny biznes. W 2019 roku na superhicie "Avengers: Koniec gry" wytwórnia Disney zarobiła "na czysto" blisko miliard dolarów. W 2015 roku podobną kwotę przyniosły twórcom "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy". Takie sumy potrafią przyprawić o zawrót głowy. Polscy filmowcy nie mogą co prawda liczyć na równie wysokie zarobki, jak gwiazdy Hollywood, nie zmienia to jednak faktu, że jeden duży kinowy przebój potrafi zapewnić dostatnie życie. Jak Patryk Vega dorobił się milionów?
 • Koronawirus mu nie straszny. Patryk Vega kręci nowy film

  Koronawirus mu nie straszny. Patryk Vega kręci nowy film

  Wszyscy byli pewni, że ze względu na epidemię koronawirusa cała branża filmowa w Polsce zawiesiła realizację nowych produkcji. Jak poinformowała w mediach społecznościowych znana dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska, jest od tej reguły jeden niechlubny wyjątek...
 • Patryk Vega: Chyba pierwszy raz w życiu będę miał dobre recenzje

  Patryk Vega: Chyba pierwszy raz w życiu będę miał dobre recenzje

  - Jestem przekonany, że jest to bardzo dobry film - powiedział Patryk Vega w rozmowie z Interią o swojej najnowszej produkcji "Bad Boy". Reżyser ujawnił również, że 20 marca zaczyna zdjęcia do nowego filmu.
 • Sławomir Peszko zostanie aktorem?

  Sławomir Peszko zostanie aktorem?

  Jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego futbolu, nie dziwi więc, że Patryk Vega zaprosił go do udziału w swoim najnowszym filmie "Bad Boy".

Filmy - Patryk Vega (24)

 • "Kobiety mafii 2" [klip] - humor w filmie

 • Jak pracuje się z Patrykiem Vegą?

  Początki Vegi w branży filmowej nie należały do prostych. Reżyser długo czekał na swoją szansę, ale było warto. Jego debiut - serial „Pitbull” do dziś uznawany jest za najlepszy polski serial sensacyjny. Reżyser zebrał w obsadzie produkcji takie tuzy aktorstwa jak: Janusz Gajos, Andrzej Grabowski, Krzysztof Stroiński i Małgorzata Foremniak. Brak doświadczenia stał się jednocześnie jego atutem. Reżyser od początku łamał zasady i konwenanse. Nie chciał realizować filmów zgodnie z zasadami, które poznają reżyserzy w szkole filmowej. - On tych zasad nie znał, a nawet, jeśli znał, to je ignorował. Miał to po prostu gdzieś - powiedział Andrzej Grabowski. Aktor przypomniał scenę z „Pitbulla”, w której grany przez niego bohater, przyjmuje łapówkę. - Myśmy to kręcili ze trzy, cztery godziny. I wciąż było źle. Nie wiedziałem, o co chodzi. A on żądał niegrania roli, tylko normalnego zachowywania - mówi aktor.
 • Co ukształtowało Patryka Vegę w dzieciństwie?

  Co ukształtowało Patryka Vegę w dzieciństwie? - Mama mówiła mi, że jestem najlepszy we wszystkim. Z jednej strony to fajne, bo buduje w dziecku poczucie wartości, a z drugiej nakłada ogromne obciążenie. Ja natychmiast od świata chciałem otrzymać potwierdzenie, że jestem najlepszy - powiedział reżyser. - Od 18 do 26 roku życia cały czas walczyłem o to, by nakręcić film. To było osiem lat ciągłych niepowodzeń. Miałem na karku komorników, ścigały mnie banki. To był bardzo trudny czas, ale wspominam go dobrze, bo on mnie mocno ukształtował - dodał reżyser.
 • "Pitbull. Niebezpieczne kobiety": Patryk Vega o filmie