Patryk Jaki

Artykuły - Patryk Jaki (28)

 • Jaki: Żądanie mojej dymisji jest absurdalne i bezzasadne

  Jaki: Żądanie mojej dymisji jest absurdalne i bezzasadne

  Żądanie ode mnie dymisji jest absurdalne i bezzasadne - powiedział wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki, odnosząc się do apelu PO-KO o m.in. jego dymisję w związku z poniedziałkową publikacją "Gazety Wyborczej". " Dodał, że zarzuty opozycji są kłamstwem.
 • Filu (Filip Jaki) z nowym utworem o marihuanie. Posłuchaj "Weed Love"

  Filu (Filip Jaki) z nowym utworem o marihuanie. Posłuchaj "Weed Love"

  W wakacje media zainteresowały się postacią Filipa Jakiego, czyli brata wiceministra sprawiedliwości i niedoszłego prezydenta Warszawy, Patryka Jakiego. Filu, bo taki pseudonim ma młody raper, wypuścił do sieci nowy utwór "Weed Love".
 • Filip Jaki debiutuje. Brat Patryka Jakiego zrobi karierę w rapie?

  Filip Jaki debiutuje. Brat Patryka Jakiego zrobi karierę w rapie?

  Filip Jaki, brat wiceministra sprawiedliwości oraz kandydata na prezydenta Warszawy Patryka Jakiego, przygotowuje się do wydania debiutanckiej EP-ki. Na "Pierwszym kroku" gościnie pojawi się m.in. jeden z tegorocznych Młodych Wilków – White 2115.
 • ​Rafał Trzaskowski i Patryk Jaki ujawnili swój majątek

  ​Rafał Trzaskowski i Patryk Jaki ujawnili swój majątek

  Rafał Trzaskowski dysponuje większym majątkiem niż Patryk Jaki, ale to Jaki więcej zarobił w 2017 roku - wynika z oświadczeń majątkowych dwóch najważniejszych kandydatów na prezydenta Warszawy.
 • Patryk Jaki: Ustawa reprywatyzacyjna zwrócona do Ministerstwa Sprawiedliwości

  Patryk Jaki: Ustawa reprywatyzacyjna zwrócona do Ministerstwa Sprawiedliwości

  ​Kancelaria Prezesa Rady Ministrów zwróciła do Ministerstwa Sprawiedliwości projekt ustawy reprywatyzacyjnej z prośbą o dodatkowe analizy. Szanuję tę decyzję, szanuję hierarchię w państwie - podkreślił wiceszef MS Patryk Jaki.
 • "Pobicie Pieczyńskiego to skandal"

  "Pobicie Pieczyńskiego to skandal"

  Sekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, Patryk Jaki poinformował, że wystąpi o nadzór ministerstwa sprawiedliwości w sprawie pobicia aktora Krzysztofa Pieczyńskiego. Jak napisał na Twitterze, nie przesądza o tym, jaki był przebieg zdarzeń, ale Warszawa powinna być miastem bezpiecznym.
 • Patryk Jaki oskarża rodzinę Waltzów. Pokazuje nowe dokumenty

  Patryk Jaki oskarża rodzinę Waltzów. Pokazuje nowe dokumenty

  Przewodniczący komisji weryfikacyjnej Partyk Jaki zarzucił, że Roman Kępski nabył kamienicę przy Noakowskiego 16, mając świadomość fałszerstwa. Andrzej Waltz, mąż prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz, odziedziczył udziały w kamienicy po zmarłej ciotce, żonie Kępskiego.
 • ​Patryk Jaki hatakumbą polskiego wymiaru sprawiedliwości

  ​Patryk Jaki hatakumbą polskiego wymiaru sprawiedliwości

  Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki domaga się od Niemiec reparacji za wojenną "hatakumbę". Czekamy na stanowisko w sprawie hakuny mataty.
 • Gronkiewicz-Waltz: Kompetentny przewodniczący wyłączyłby jawność. Jaki tego nie zrobił

  Gronkiewicz-Waltz: Kompetentny przewodniczący wyłączyłby jawność. Jaki tego nie zrobił

  Gdyby na rozprawie komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji ujawniono dane wrażliwe, kompetentny przewodniczący wyłączyłby jawność albo uchylił pytanie; Patryk Jaki nie zrobił ani jednego, ani drugiego - stwierdziła prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz.
 • "DGP": Spór o SN. Wiceminister o nieistniejącej statystyce?

  "DGP": Spór o SN. Wiceminister o nieistniejącej statystyce?

  Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki przekonując, że Sąd Najwyższy jest dziś "maszynką do umarzania" przytacza nieistniejące statystyki – donosi "Dziennik Gazeta Prawna".

Filmy - Patryk Jaki (36)