InteriaTV - Patrycja Markowska

Filmy - Patrycja Markowska (15)

 • Patrycja Markowska o mężczyznach

  Dobre wychowanie, intelekt i ciekawy zapach to wyznaczniki eleganckiego mężczyzny według Patrycji Markowskiej. Dopiero w następnej kolejności wokalistka zwraca uwagę na strój. Markowska lubi mężczyzn, którzy ubierają się świadomie, a ich strój odzwierciedla osobowość i styl życia. – Pierwsze miejsce to dobre wychowanie, dobry zapach, coś fajnego w oczach, intelekt – wymienia Patrycja Markowska. – Potem słucham, jaki ma głos, a potem, co ma do powiedzenia, a na końcu dopiero patrzę, w co jest ubrany – dodaje gwiazda.
 • Patrycja Markowska wystąpi w filmie z Olbrychskim i Szapołowską

  Patrycja Markowska wystąpi w filmie „Piąte: nie odchodź” w reżyserii Katarzyny Jungowskiej, córki Grażyny Szapołowskiej. Twórcy zapowiadają obraz jako opowieść o pozytywnych wartościach rodzinnych oraz o aniołach stróżach. W obsadzie znaleźli się m.in.: Daniel Olbrychski, Grażyna Szapołowska oraz Łukasz Simlat. – Jest mi bardzo miło z tego powodu. Pomysł na epizod kinowy wziął się z piosenki z mojej płyty „Alter Ego” zatytułowanej „Piąte: nie odchodź”. Producent filmu zdecydował się tak nazwać projekt, a moja piosenka będzie go promować – mówi piosenkarka.
 • Przepis na weekend: odcinek 34

  W dzisiejszym "Przepisie na weekend" kolejna odsłona popijawy w Las Vegas, gorące wieści o grze "Wiedźmin", sprawdzimy także nowości na polskim rynku muzycznym. Zaprasza Kamil Baleja!
 • Natalia Nykiel: Matura? Chyba zdałam!

  Finalistka „The Voice Of Poland” i zarazem tegoroczna maturzystka zdradza, jak wypromowała swój występ… w Belgii
 • Z kim przyjaźni się Justyna Steczkowska?

  Przyjaźnimy się z Natalią Kukulską i Patrycją Markowską; uwielbiam Małgosię Kożuchowską - Justyna Steczkowska zapewnia, że w świecie show-biznesu przyjaźnie nie tylko są możliwe, ale też bywają wyjątkowe.
 • Patrycja Markowska na urodzinach Poplisty

  Fajnie grać dla przyjaciół - stwierdziła Patrycja Markowska, która na urodzinowej imprezie Poplisty RMF FM wykonała utwory "Hallo, hallo" i "W hotelowych korytarzach".
 • "Chodzi o to, żeby nie robić przebojów"

  Patrycja Markowska zdradza nam swój pomysł na muzyczny hit. Mówi także o tym, jak połączyć komercję z niszą i czy w piosenkach można coś przemycić.
 • "Walczę ze słabościami"

  Jestem genetycznie obciążona miłością do alkoholu - mówi Patrycja Markowska, która uważa, że zawód muzyka sprzyja sięganiu po używki.
 • Rockandrollowe wychowanie z zasadami

  Atmosfera świata muzyki owładnęła mną totalnie - Patrycja Markowska o barwnym dzieciństwie i dojrzewaniu córki "szalonego ojca".
 • "Tata nie był zachwycony"

  Patrycja Markowska wspomina początki swojej muzycznej drogi i reakcję swojego ojca, Grzegorza Markowskiego, na jej życiowe plany.