Patrycja Kazadi

Artykuły - Patrycja Kazadi (13)

Filmy - Patrycja Kazadi (13)

 • Olaf Lubaszenko zachwycony Patricią Kazadi

  Olaf Lubaszenko zaangażował Patricię Kazadi do swojego spektaklu "Dwie pary do pary" w Teatrze Capitol. Media podały, że Patricia została swoistego rodzaju muzą reżysera. Olaf nie zaprzeczył publikowanym informacjom. Przyznał nawet, że bardzo się polubili. Poznali się na planie filmu "Miłość jest wszystkim". Zauważył wówczas, że Kazadi ma doskonałą pamięć związaną nie tylko z tekstami do zapamiętania.
 • Patricia Kazadi już ćwiczy przed występem w Opolu

  Patricia Kazadi, która wystąpi w konkursie Super Premiery podczas tegorocznego Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, już rozpoczęła próby. Wokalistka zaprezentuje utwór „Na zawsze”, który znajdzie się na jej drugim krążku. Zapowiada, że występ będzie spektakularny.
 • Patricia Kazadi: Moja nowa płyta będzie intymna i nieco mroczna

  Patricia Kazadi pracuje nad nową płytą. Będzie to krążek całkowicie stworzony przez wokalistkę, która zresztą została jego producentem wykonawczym. Kazadi zapowiada, że płyta będzie bardzo szczera, a momentami nawet odrobinę mroczna. Trafi na nią m.in. utwór, który wokalistka napisała w wieku 11 lat. Już wkrótce ma się ukazać promujący wydawnictwo singiel. Od wydania debiutanckiego krążka Patricii Kazadi minęły już dwa lata. Płyta zatytułowana „Trip”, na której znalazło się dwanaście utworów w języku polskim i angielskim, została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez krytykę, jak i publiczność. Wkrótce po jej ukazaniu się wokalistka zaczęła pracę nad kolejnym krążkiem. Nowa płyta, której tytułu Kazadi nie chce jeszcze zdradzać, będzie całkowicie jej dziełem – wokalistka została bowiem jej producentem wykonawczym. – Na tej płycie nie ma gości, na poprzedniej byli, na tej nie ma. Jest to płyta w stu procentach stworzona przeze mnie. Każda decyzja o tym, który utwór jest po którym, jaki jest ten utwór, kto produkował, kto dogrywał muzykę, pisał teksty, muzykę, była moja. Jest to płyta w stu procentach moja, od serducha. Większość kompozycji jest oczywiście moich, więc jestem podekscytowana, choć trochę boję się otworzyć przed ludźmi, ale było mi to bardzo potrzebne – mówi Patricia Kazadi.
 • Patricia Kazadi: W duchu wciąż jestem dzieciakiem

  Kibicuję wszystkim młodym ludziom, którzy mają pasję i pomysł na siebie – mówi Patricia Kazadi. Prezenterka twierdzi, że kiedyś sama była takim pełnym marzeń dzieciakiem, jak uczestnicy „You Can Dance”, dlatego dziś chętnie ich promuje. Do udziału w show podczas swoich koncertów zaprasza osoby utalentowane tanecznie i obdarzone ciekawą osobowością. Patricia Kazadi od 2011 roku jest gospodynią programu „You Can Dance – Po prostu tańcz" na antenie telewizji TVN. Była także prowadzącą talent show „X Factor” w tej samej stacji. Gwiazda twierdzi, że są to zupełnie różne formaty telewizyjne, dlatego nie potrafi zdecydować, czy któryś jest bliższy jej sercu. – Dla mnie na pierwszym miejscu zawsze była muzyka, tak że na pewno muzyka jest bliższa mojemu sercu, ale ta muzyka łączy się ze śpiewaniem, graniem na instrumentach i tańcem. Nie wybierałabym pomiędzy tymi programami – mówi Patricia Kazadi.