patriota

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Patriota (Film (2000)[The Patriot] Reż.Roland Emmerich) ,

Artykuły - Patriota (20)

 • Michał Urbaniak: Nie jestem patriotą

  Michał Urbaniak: Nie jestem patriotą

  Słynny na całym świecie polski muzyk jazzowy stanie się nowym wrogiem narodowej prawicy?
 • Patriota na zakupach

  Patriota na zakupach

  Czy kupowanie polskich produktów może być receptą na to, aby wszystkim nam żyło się dostatniej? Czy faktycznie, jak twierdzi niemała grupa dziennikarzy i polityków, zagwarantuje nam to więcej wpływów z podatków, więcej miejsc pracy i dostatniejszą emeryturę? A co to właściwie jest polski produkt i gdzie go znaleźć?
 • Dyplomaci pomogą podatkowym patriotom

  Dyplomaci pomogą podatkowym patriotom

  Płacenie podatku CIT w Polsce będzie podstawowym kryterium udzielania wsparcia firmom przez nasze placówki dyplomatyczne - informuje "Puls Biznesu".
 • Hiphopowcy, czyli patrioci

  Hiphopowcy, czyli patrioci

  Jeżeli kojarzycie polski hip hop głównie z utworami o blokowiskach, skrętach, melanżach i nienawiści do policji, to możecie się grubo zdziwić. Coraz więcej raperów rymuje bowiem o miłości do ojczyzny i wydarzeniach z historii Polski. Większość z nich czyni to z niezłym skutkiem.
 • Pożegnanie b. dyrektora Muzeum Auschwitz

  Pogrzebowa msza św. Kazimierza Smolenia, byłego więźnia niemieckich obozów i dyrektora Muzeum Auschwitz, została odprawiona w piątek w oświęcimskim kościele Wniebowzięcia NMP. "Odszedł patriota" - napisał prezydent Bronisław Komorowski w liście odczytanym w świątyni.
 • Piaseczny skazany na zapomnienie?

  Piaseczny skazany na zapomnienie?

  Takiego Andrzeja Piasecznego najpewniej nie znacie. Oto dwa zaskakujące oblicza wokalisty: maruda i patriota. Zobaczcie, co powiedział nam artysta, z którym spotkaliśmy się w Warszawie.