Patricia Kazadi

Artykuły - Patricia Kazadi (197)

 • ​Patricia Kazadi wraca do telewizji

  ​Patricia Kazadi wraca do telewizji

  Prowadziła "X Factor" i "You Can Dance", ostatnio jednak rzadko pojawiała się w telewizji, gdyż chciała poświęcić się innym projektom. Patricia Kazadi zapowiada, że wkrótce znów zobaczymy ją na małym ekranie.
 • Michał Piróg: Patricia Kazadi jest dla mnie jak mentalna siostra

  Michał Piróg: Patricia Kazadi jest dla mnie jak mentalna siostra

  Tancerz twierdzi, że przez długi czas był dla Patricii Kazadi wzorem. To od niego czerpała siłę do walki o siebie i przeciwstawienia się rasistowskim zaczepkom. Łączącą ich od kilkunastu lat przyjaźń gospodarz "Top Model" określa jako trudną, głównie z powodu silnych charakterów obydwojga.
 • Patricia Kazadi od kuchni

  Patricia Kazadi od kuchni

  Osobowość telewizyjna Patricia Kazadi przyznaje, że kocha jeść. Choć jak zdradza, na razie "gotuje tak, żeby po prostu przeżyć", bo nie ma czasu na stanie przy garnkach, kiedyś chciałaby poświęcić temu więcej czasu. Popisowym daniem Kazadi jest sałatka ze stekiem.
 • Patricia Kazadi: Kobiety mają trudniej

  Patricia Kazadi: Kobiety mają trudniej

  Zdaniem Patricii Kazadi kobietom jest znacznie trudniej osiągnąć sukces w biznesie. Twierdzi też, że świat ten wciąż zdominowany jest przez mężczyzn. Prezenterka podziwia wszystkie kobiety, którym udało się tego dokonać, a do jej największych idolek należą Monika Olejnik, Ewa Minge i Teresa Rosati.
 • Patricia Kazadi: Jestem swoim największym krytykiem

  Patricia Kazadi: Jestem swoim największym krytykiem

  Śpiewa, gra w serialach, a także prowadzi programy rozrywkowe. Choć z kamerą ma do czynienia od dziecka, zawsze odczuwa stres przed występem - tak jej zależy, dlatego też lubi czuć się przygotowana. - Jestem swoim największym krytykiem - mówi Patricia Kazadi.
 • Patricia Kazadi: Pokonała wstyd

  Patricia Kazadi: Pokonała wstyd

  Patricia Kazadi to dziewczyna o wielu talentach. Śpiewa, tańczy, prowadzi telewizyjny show, a już wkrótce zobaczymy ją w nowym serialu „Bodo”, w którym zagrała egzotyczną gwiazdę Hollywood.
 • 2016: Premiery płytowe w polskim mainstreamie

  2016: Premiery płytowe w polskim mainstreamie

  O jakich polskich płytach będzie głośno w 2016 roku? Zapraszamy na przegląd popowych premier płytowych.
 • FUNtastyczny sylwester, czyli tak się bawił Kraków (zdjęcia)

  FUNtastyczny sylwester, czyli tak się bawił Kraków (zdjęcia)

  2016 rok z mieszkańcami Krakowa przywitali m.in. Edyta Górniak, Agnieszka Chylińska, Natalia Kukulska, Patrycja Markowska i Maciej Maleńczuk, którzy wystąpili podczas imprezy sylwestrowej na Rynku Głównym. W wydarzeniu w kulminacyjnym momencie wzięło udział około 20 tysięcy widzów.
 • Patricia Kazadi: W tym roku bardzo się zmieniłam 

  Patricia Kazadi: W tym roku bardzo się zmieniłam 

  Prezenterka twierdzi, że w 2015 roku bardzo zmieniło się jej podejście do życia. Zaczęła bardziej się nim cieszyć i więcej się bawić. Minione dwanaście miesięcy to także był czas ciężkiej pracy m.in. nad nową płytą. Dlatego w święta Bożego Narodzenia Patricia Kazadi zamierza przede wszystkim odpocząć.

Zdjęcia - Patricia Kazadi (60)

 • muzyka.interia.pl
  Patricia Kazadi i Matt Pokora razem na planie
 • muzyka.interia.pl
  Patricia Kazadi i Matt Pokora razem na planie
 • muzyka.interia.pl
  Patricia Kazadi i Matt Pokora razem na planie
 • muzyka.interia.pl
  Patricia Kazadi i Matt Pokora razem na planie

Filmy - Patricia Kazadi (20)

 • Patricia Kazadi o "Kazadi challenge"

  - Zaczęło się od tego, że już jest czerwiec, a ja dopiero skapnęłam się, że już jest lato, a ja nie zdążyłam jeszcze podnieść się z kanapy, więc zmotywowałam i dziewczyny i chłopaków. - powiedziała wokalistka i aktorka Patricia Kazadi o "Kazadi challenge". Na czym to polega?
 • Patricia Kazadi: Kobiety w show-biznesie mają trudniej

 • Patricia Kazadi: w tym roku bardzo się zmieniłam pod względem duchowym

  Prezenterka twierdzi, że w 2015 roku bardzo zmieniło się jej podejście do życia. Zaczęła bardziej się nim cieszyć i więcej się bawić. Minione dwanaście miesięcy to także był czas ciężkiej pracy m.in. nad nową płytą. Dlatego w święta Bożego Narodzenia Patricia Kazadi zamierza przede wszystkim odpocząć. Patricia Kazadi ma za sobą pracowity rok. Gwiazda była prowadzącą program „You Can Dance”, zagrała w serialu „Bodo”, została nową ambasadorką marki Levi's i nagrała swoją drugą płytę. Nowy krążek powstawał w studiach nagraniowych w Nowy Jorku i Los Angeles, a jego zapowiedzią był singiel „Na zawsze”. Nie dokonania zawodowe Patricia Kazadi uznaje jednak za najważniejsze zmiany w swoim życiu. – Ten rok podsumowuję jako takie ogromne zmiany w sferze duchowej – mówi Patricia Kazadi. Gwiazda twierdzi, że w ciągu minionych dwunastu miesięcy zmianie uległo przede wszystkim jej podejście do samej siebie i życia.
 • ​Patricia Kazadi: Zawsze w makijażu

  ​Patricia Kazadi nie lubi pokazywać się publicznie bez makijażu. Obawia się, że mogłaby zostać przyłapana przez paparazzich.