'Pasy'

Artykuły - 'Pasy' (-3)

 • Eurodolar nadal w pasie

  Wczoraj po 16:00 pisaliśmy, że choć nie negujemy opcji spadku eurodolara poniżej 1,08 - to jednak na razie się tego nie spodziewamy. Co prawda można rzec, że rynek spłatał nam figla, bo dosłownie kilka minut później ceny zeszły właśnie poniżej tej granicznej linii, tym niemniej trzeba było zachować po prostu zimną krew i stalowe nerwy.
 • Od dziś koniec kolejek na A2 i A4

  Od dziś na bramkach na odcinkach autostrad A2 i A4 będą osobne pasy dla aut, które mają zainstalowane urządzenie poboru opłat viaAUTO
 • Od 15 lipca zmiany na autostradowych bramkach

  Od 15 lipca zmiany na autostradowych bramkach

  Od 15 lipca nastąpią zmiany na bramkach autostrad zarządzanych przez GDDKiA .Zostaną wydzielone pasy dla posiadaczy urządzeń poboru opłat viaAUTO.
 • Szlaban w górę i gaz do dechy

  Szlaban w górę i gaz do dechy

  Szybkie pasy na A2 i A4 to krok do elektronicznego poboru opłat. Ten ma zacząć działać w 2017 r. Ale problem jest z odcinkami koncesyjnymi.
 • Dostała mandat, bo nie przeszła przez pasy pod kątem prostym

  Dostała mandat, bo nie przeszła przez pasy pod kątem prostym

  Kobieta, która dostała 20 złotych mandatu za to, że... nie przeszła przez ulicę pod kątem prostym, może odwoływać się do sądu - mimo że wcześniej przyjęła mandat. Chodzi o mieszkankę Ozorkowa w Łódzkiem, ukaraną przez nadgorliwą policjantkę.
 • KE: Są zmowy cenowe w handlu częściami samochodowymi. Będą kary

  KE: Są zmowy cenowe w handlu częściami samochodowymi. Będą kary

  Pasy bezpieczeństwa, blacharka, kierownice - listę karteli w handlu częściami zamiennymi UE określa jako "nieprawdopodobną". Bruksela prowadzi dochodzenie już od dawna, teraz grozi karami.
 • Połowa mostu Grota-Roweckiego zostanie zamknięta

  W piątek w nocy zacznie się przebudowa kolejnego odcinka Trasy Armii Krajowej dostosowująca ją do parametrów drogi ekspresowej. Od 8 listopada zamknięta będzie północna jezdnia mostu Grota-Roweckiego; kierowcy będą mieć po dwa pasy ruchu w obu kierunkach na jezdni południowej.